in

OKEx Yıl Sonu Hediyeleri 8. Aşama! Stake Ederek RACA Kazanabilirsiniz!

okex-earn-okex-raca-yil-sonu-hediyeleri
okex-earn-okex-raca-yil-sonu-hediyeleri

Global kripto para borsası OKEx, kullanıcılarına yıl sonu teşekkürü için Earn Yıl Sonu Hediyeleri kampanyasının 8. aşamasına dair detayları duyurdu!

Yeni ve mevcut kullanıcılarını kapsayan bu etkiliğin detaylarına gelin hep birlikte bakalım! Ancak içeriğimize geçmeden önce RACA stake ederek hediye kazanabileceğinizi şimdiden duyuralım.

OKEx Earn ürünlerine verdikleri sürekli desteğe teşekkür etmek için, Earn Yıl Sonu Hediyelerinin sekizinci aşamasını başlatıyor. Hatta bu aşamaların ilk 7’sine de web sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. Ancak bu aşamaların tarihlerine göz atmayı unutmayın.

Etkinliğin sekizinci aşaması, 29 Aralık 2021, saat 06:00’da başlayacak. Kullanıcılar sadece birkaç tıklama ile kripto varlıkları stake ederek karşılığında getiri elde edebilecekler. 

Projenin sekizinci aşaması: RACA

Katılım modeli: Flaş Fırsat

Başlangıç ​​saati: 29 Aralık 06:00

VarlıkSüreToplam LimitBireysel LimitOran (YGO)
RACA5 Gün36.480.000 RACA45.600 RACA%500
OKEx Yıl Sonu Hediyeleri 8. Aşama

OKEx websitesi aracılığıyla Flaş Fırsatlara katılmak için, OKEx ana sayfasından üst menüdeki “Finansal Hizmetler” sekmesine ve ardından Earn’e tıklayın. Açılan sayfada “Flaş Fırsatlar” sekmesine tıklayın.

İlgili:

OKEx uygulaması aracılığıyla Flaş Fırsatlara erişmek için, uygulama ana ekranından Earn/DeFi’ye tıklayın ve ardından “Flaş Fırsatlar” sekmesine tıklayın.

Bu arada OKEx Earn, RACA staking hizmetini 29 Aralık 2021 saat 06:00‘da başlatacak. Kullanıcılar sadece birkaç tıklama ile RACA stake edebilecek ve karşılığında getiri elde edebilecekler.

RACA’yı Stake Etme:

Web: OKEx ana sayfasından, üst menüdeki “Finansal Hizmetler” sekmesine ve ardından açılır listeden Earn’e tıklayın. Earn sayfasında, RACA’yı arama kutusu aracılığıyla veya varlıklar listesinde gezinerek bulabilirsiniz. Stake bilgilerini görmek için Seçin‘e ve ardından stake yapmak istediğiniz RACA miktarını seçerek Katıl‘a tıklayın.

Mobil: Uygulamanın ana ekranında Earn’ye dokunununuz. Ardından, RACA’yı bulmak için arama kutusunu kullanın veya varlıklar listesini kaydırın. Daha fazla bilgi görüntülemek için Seçin‘e ve ardından stake yapmak istediğiniz RACA miktarını seçerek Katıl‘a dokunun.

Earn sayfasına buraya tıklayarak da erişebilirsiniz: https://www.okex.com/earn

İlgili: OKEx Yıl Sonu Hediyeleri 7. Aşama! Stake Ederek 3 Altcoin Kazanabilirsiniz!

Radio Caca (RACA) Nedir?

Radio Caca, Elon Musk’ın annesi Maye Musk, Binance Borsası CEO’su Changpeng Zhao gibi birçok isim tarafından desteklenen Metaverse, NFT, DeFi ve GameFi destekli bir kripto oyun projesidir. RACA, Radio Caca’nın projesinin yerel token’ı. Ancak RACA büyümeye o kadar odaklıdır ki token ortakları arasında Google AI, Microsoft ve Space X gibi dev şirketler bulunuyor.

Sorumluluk Reddi: Bu içerik tamamen bilgi ve haber amaçlıdır. Kripto para içeriklerimizin hiçbirisi yatırım tavsiyesi değildir. Fakat yatırımcılar risklerini göz önünde bulundurarak gerekli kurum veya kişilerden yatırım riski danışmanlığı alabilir.

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

en iyi kameraya sahip telefonlar 1

En İyi Kameraya Sahip Telefonlar | 5 Öneri

ısınan-laptop-bilgisayar-nasil-sogutulur

Isınan Laptop Nasıl Soğutulur? Basit 5 İpucu ile Küçük Bir Rehber!