in

OKEx, NFT Marketi ve DeFi Hub’ı Duyurdu! DeFi Hub Hakkında Detaylar!

OKEx NFT market - OKEx Marketplace - OKEx NFT - kripto para borsası - kripto para - DeFi - NFT
OKEx NFT market - OKEx Marketplace - OKEx NFT - kripto para borsası - kripto para - DeFi - NFT

OKEx, NFT Marketi ve DeFi Hub’ı Duyurdu! NFT Market ve DeFi Hub Hakkında!

Son zamanlarda artan NFT (Değiştirilemez Token) ve DeFi araştırmaları kripto para borsalarını da harekete geçirdi. Hatta sadece borsaları değil, NFT marketi kurmak için kişisel birçok kişiyi de harekete geçirdi.

Global kripto para borsası OKEx, çalışmalarını genişletmek için DeFi’ye yöneldi. NFT’lerin daha kolay ve hızlı alınıp satılabilmesi için de arayüzü kolay ve kullanışlı bir NFT market geliştirdi.

2 Eylül tarihinde yapılan duyuru ile bu yeni hizmetlerini başarıyla duyuran OKEx, kullanıcılarının NFT’lerini diğer pazar yerlerinden hızlıca içe aktarmasına ve OKEx üzerinden satışa başlamasına da imkan sunuyor.

DeFi Hub Nedir?

DeFi Hub, OKEx üzerinde merkeziyetsiz yeni bir ekosistem olup, merkeziyetsiz finans ve değiştilemez tokenlar (NFT) dünyasına bir portal sağlıyor. NFT Marketplace’te dijital koleksiyonları inceleyip beğendikten sonra satın alabilirsiniz. Ayrıca sadece satın almakla kalmaz, kendi NFT ürünlerinizi de satabilir veya mint edebilirsiniz. Bunların hepsine ek olarak farklı blok zincirlerinden ve DeFi protokollerinden gelen dijital varlıkları tek bir yerde görüntülemek ve yönetmek için DeFi Dashboard’ı kullanabilirsiniz.

DeFi Dashboarda Hakkında

DeFi Dashboard şu an Uniswap, Yearn, Compound, Maker, Aave ve Sushiswap da dahil olmak üzere 24 farklı DeFi protokolünde mevcut. Ayrıca OKExChain, OEC ve Ethereum’u da destekliyor.

  • OKEx üzerinden NFT satın almak istiyorsanız açık artırmaya katılmanız gerekiyor. Ayrıca eğer açık artırma ile bir koleksiyona sahip olmak istemiyorsanız market üzerinden de satın alabiliyorsunuz. Fakat açık artırmanın zevkinin daha başka ve eğlenceli olduğunu da vurgulamak istiyorum.
  • NFT’lerinizi ‘Markets’ kategorisinden satabilirsiniz. Ayrıca buradan farklı NFT koleksiyonlarını görebilirsiniz.
  • ”Primary” kategorisinden öncelik tanınan kişilerin koleksiyonlarına göz atabilirsiniz.
  • OKEx NFT Marketi üzerindeki bütün ikincil pazar satışlarında komisyon oranı ise sıfır! Sadece ağ işlem ücreti kesiliyor.
  • Eğer NFT’lerinizi OKEx üzerinden mint etmek istiyorsanız bunun için de ”My NFT’s” kategorisine girmeniz gerekiyor. Basit arayüzü sayesinde bu kategorilerin kullanımı oldukça kolay.

İlgili:

FFE4AF47FF4E433D36E2EEEFE6E915E12D186F1658AC93898D63D959F1514E17 1 1 1
OKEx NFT Market

OKEx direktörü Lennix Lai, OKEx borsasının NFT koleksiyon ve ürünlerinin benimsenmesini hızlandırmak istediğini ve bir kuruluş olarak DeFi Hub’ı duyurmaktan heyecan ve mutluluk duyduğunu belirtti. Bu açıklamasını yaparken aynı zamanda NFT’leri yönetmek için kapsamlı bir sisteme ihtiyaç duyulduğundan da bahseden Lai, DeFi Hub ile, herkesin NFT oluşturmasını, takas etmesini ve satmasını her zamankinden daha kolay hale getirerek NFT’nin benimsenmesini hızlandıracak bir NFT Pazarı oluşturduk. Ayrıca, kullanıcıların kripto para portföylerinin görselleştirmelerine çok ihtiyaç duyulan iyileştirmeleri getirmek için DeFi Dashboard’u piyasaya sürmekten heyecan duyuyoruz.” diye konuşmasına devam etti.

OKEx DeFi Hub, borsa tarafından tarayıcı uzantısı olarak sunulan çok zincirli merkezi olmayan bir cüzdan olan OKEx Cüzdan ile bağlantı gerektiriyor. Bu bağlantıyı sağlamak ise neredeyse 1 dakikanızı almıyor. Oldukça basit ve kolay. Sonrasında da işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebiliyorsunuz.

OKEx Hakkında:

2017 yılında kurulan OKEx, global kripto para borsaları arasında yer alıyor. Çeşitli kripto para birimlerinin ticaretine olanak sağlayan, Seyşeller merkezli bir kripto para borsasıdır. OKEx, kullanıcıların stratejilerini optimize etmelerine yardımcı olmak için yüzlerce token ve vadeli işlem çifti ile al-sat imkanı sağlarken aynı zamanda 100’den fazla ülkede de hizmet veriyor. Coinmarketcap üzerinden de inceleyebileceğiniz üzere OKEx, işlem hacmi bakımından dünyanın önde gelen kripto para borsalarından birisidir. Ayrıca OKEx, yüksek güvenlik altyapısıyla şu ana kadar hacklenmeyen tek global borsa konumunda yer alıyor.

OKEx Tükçe Telegram Kanalı: https://www.t.me/OKExTr

Resmi Web Sitesi: https://www.okex.com/

Bu içerik sponsorludur.

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dolandırıcı - google dolandırıcı - sekuritance - güvenli internet - zararlı uygulamalar - muhabbit.com - kripto para

Google, Dolandırıcı Olduğu Tespit Edilen 8 Tehlikeli Uygulamayı Yasakladı!

avira antivirüs güvenli mi - avira antivirüs - güvenli antivirüs - antivirüs güvenli mi

Avira Antivirüs Güvenli Mi? Avira Antivirüs İncelemesi!