in

OKX ve Manchester City Çok Yıllı İş Birliğini Duyurdu!

OKX-manchester-city-ortaklik.jpg
OKX-manchester-city-ortaklik.jpg

OKX ve Manchester City Çok Yıllı İş Birliğini Duyurdu!

İngiltere Premier Ligi şampiyonu olan Manchester City ile OKX büyük bir iş birliğine imza attılar. Bu içeriğimizde global kripto para borsası OKX’in Manchester City ile kurduğu iş birliğinin detaylarına yakından göz atıyoruz.

OKX, bu pazar [06.03.2022] oynanacak olan Manchester City – Manchester United maçı öncesi Manchester City ortaklığıyla takımı destekleyeceğini duyurdu. Çok yıllı anlaşma, kulübün espor operasyonlarıyla birlikte aynı zamanda Manchester City erkek ve kadın takımlarını da kapsıyor.

OKX ve Manchester City İş Birliği:

Hem OKX hem de Manchester City rekabete yabancı değil. Her iki taraf da zirveye giden yolda ortaya çıkan zorlukları ilk elden biliyor. Bu yüzden bu iş birliği temelde oldukça önemli. OKX, Coinmarketcap verilerine göre; işlem hacmi sıralamasında şu an en büyük ikinci kripto para türev borsası olarak geçiyor. Manchester City ise en pahalı futbol takımı olarak bilinirken aynı zamanda İngiltere Premier Ligi’nin şampiyonu. Bu büyük iş birliğinin eminiz ki birçok özel etkinlikleri olacaktır. Bu yüzden OKX duyurularını takip etmeyi unutmayın. Ayrıca OKX, Manchester City iş birliği ile spor dünyasına adım atmış oldu. Bu da önemli ilklerden bir tanesi.

İş birliği neleri içeriyor?

  • OKX, MCFC’nin resmi Kripto Para Platformu Ortağı oldu.
  • Çok yıllı iş birliği, kulübün espor operasyonlarına ek olarak Manchester City erkek ve kadın takımlarını da kapsıyor.
  • OKX ve MCFC, dünya çapında milyonlarca kendi toplulukları arasında kapsayıcılığı ve yeniliği teşvik etmek için birlikte çalışacak.

Global Kripto Para Borsası OKX:

Dünya lideri bir kripto para spot ve türev borsası olan OKX, küresel kripto yatırımcılarının, madencilerin ve kurumsal yatırımcıların kripto varlıklarını yönetmek, yatırım fırsatlarını geliştirmek ve risklerden korunmak için en çeşitli pazarı sunuyor. 2017 yılında kurulan OKX’in CEO’su Jay Hao’dur. OKX, çeşitli kripto para birimlerinin ticaretine olanak sağlayan, spot ve türev ticareti gibi ekstra hizmetler sunan ve 100’den fazla ülkenin yanında Türkiye’de de hizmet veren global bir borsadır. Eski ismiyle OKEx olarak bildiğimiz şirket; metaverse ve web 3.0’a entegre olabilmek adına logo ve marka ismini güncellemiştir. Global kripto para borsası OKX, kripto borsası Okcoin’in de sahibi olan Ok Group’a aittir.

OKX’e kayıt olmak için tıklayın.

OKX Türkiye’yi TwitterTelegramInstagram ve Facebook’tan takip edebilirsiniz. Ayrıca içeriğimizle ilgili detaylara OKX’in resmi web sitesinden de erişebilirsiniz.

İlgili: Everdome Nedir? DOME Token Özellikleri Nelerdir?

Sorumluluk Reddi: Bu içerik yatırım tavsiyesi içermez. Ancak ilgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olun. Herhangi bir yatırımdan, kullanımdan veya zarardan/kardan kullanıcılar tamamen kendileri sorumludur.

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Terra Luna nedir

Terra Nedir? LUNA Token Nereden Alınır?

Siviller için Siber Güvenlik Tehdidi

Rusya’nın Ukrayna İşgali: Siviller için Siber Güvenlik Tehdidi!