in ,

Everdome Nedir? DOME Token Özellikleri Nelerdir?

Everdomenedir

Bu içeriğimizde: Everdome nedir? DOME token özellikleri nelerdir? Sorularının cevaplarına ve bu projeyle ilgili diğer detaylara ulaşabilirsiniz.

Everdome nedir?

Metahero projesiyle ortaklaşa geliştirdikleri hiper gerçeklik deneyimini kullanıcılara sunmak için çalışan Everdome, bir metaverse projesidir.

Hiper gerçeklik ve Everdome

Hiper gerçeklik, Fransız yazar Jean Baudrillard tarafından öne sürülen bir kuramdır. Söz konusu bu kuram, gerçek olan ile kurgu olanın arasındaki farkın algılanamayacak kadar bir arada oluşunu; dolayısıyla kurguyla gerçekliğin bütünleştiği bir üst gerçekliği ifade eder. Everdome projesi, hiper gerçeklik kuramını esas alarak fiziksel gerçeklik ile sanal gerçekliği (VR) bütünleştirmeyi amaçlar. Böylece diğer birçok projeden farklı olarak; kullanıcılara metaverse evreninde üst gerçeklik deneyimi yaşatır.

Everdome projesinin özellikleri nelerdir?

  • Everdome, kullanıcıların kendi NFT’lerine sahip olmalarını ve NFT projelerine kolaylıkla katılabilmelerini sağlamak için çalışır.
  • Bireysel ve kurumsal kullanıcılar, gerçek hayatta düzenleyecekleri toplantıları veya çeşitli etkinlikleri bu platform aracılığıyla gerçekleştirebilecekler.
  • Kullanıcılar, Everdome platformunda sanal arsalar satın alabilirler. Ancak isteyen kullanıcılar bu sanal arazileri satın almak yerine kiralama imkânına da sahiplerdir.
  • Sosyalleşme: Everdome, platformda yer alan kullanıcıların etkinliklerle sosyalleşmesine fırsat tanır.
  • Pazarlama: Daha geniş bir kitleye ulaşmak ve müşterilerle metaverse evreninde bir araya gelmek isteyen şirketler, Everdome platformunu kullanabilecekler. Ayrıca isteyen markalar, platformda markalarına ait ürünler için reklam verebilirler.
  • Oyun: Kullanıcılar, bu metaverse evrenindeki oyunlara istedikleri bir kahraman olarak katılabilirler. Bununla birlikte isteyen bütün kullanıcılar kendi gif’lerini oluşturabilirler.
  • Moda ve Everdome: Kullanıcılar, platformda ürünlerini tanıtan markaların kıyafetlerinin; sanal gerçeklik teknolojisi aracılığıyla üstlerinde nasıl duracağını görebilirler. Böylece mağazaya gitmeden evlerinden istedikleri kıyafeti deneyip seçerek sipariş verme imkânına sahip olacaklardır.

DOME token özellikleri nelerdir?

Dome token, Everdome projesine ait tokendir. Kullanıcılar, gelecekte dome tokeni stake ederek ek gelir kazanma imkânına erişebilirler. Bununla birlikte Everdome, platformda yer alan çeşitli görevleri yerine getiren kullanıcılara dome tokenleri ödül olarak da verecektir.

Everdome gelecekte ne vadediyor?

Bu proje, kullanıcılara hiper gerçeklik deneyimi sunması, şirketlere ürünlerini tanıtma ve daha geniş müşteri kitlesine ulaşma imkânı vermeyi amaçlaması, yatırımcıların kendi NFT’lerine sahip olmalarını sağlaması bakımından önemli bir platformdur. Everdome projesinin mevcut özellikleri ve gelecekte sunmayı hedeflediği özelliklerden ötürü dome tokenin de değerinin artması öngörülmektedir.

DOME token nereden alınır?

Henüz yeni bir proje olan DOME token, geçtiğimiz günlerde OKX kripto para platformunda listelendi. Ancak ilerleyen zamanlarda diğer kripto para platformlarında da listelenmesi öngörülmektedir.

İlgili:

Sorumluluk reddi: Bu sitede yer alan kripto para türleri ve kripto para platformlarıyla ilgili içerikler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5/5 - (2 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

capital-block-nft-ajansi

Capital Block, Polonya’lı Legia Varşova Futbol Takımının Resmi NFT Ajansı Oldu!

bilgisayara-netflix-dizi-film-indirme

Windows’da Netflix İçeriklerini İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?