in ,

POLIS Token Nedir? ATLAS Nereden Alınır?

POLIS token

Bu içeriğimizde: POLIS token nedir? ATLAS nereden alınır? Sorularının cevaplarına ve bu projeyle ilgili diğer detaylara yer verdik.

POLIS token nedir?

Polis token, Solana desteğiyle geliştirilmiş bir metaverse projesi olan Star Atlas protokolünün yönetişim tokenidir.

POLIS token özellikleri nelerdir?

Kullanıcılar, POLIS tokenlerini stake ederek ek kazanç elde edebilirler. Bununla birlikte kullanıcılar, Star Atlas projesinin gelişimi için için alınacak kararlarda oy hakkına sahip olurlar. Bu sayede oyunlardaki değişiklikler kullanıcıların oylarına sunulmadan yapılamaz ve kullanıcıların önerilerine göre yeni özellikler de yine oy sistemiyle belirlenebilir. Böylece projenin merkeziyetsizlik açısından da güçlenmesi sağlanır.

Star Atlas özellikleri nelerdir?

  • Star Atlas, kullanıcıların çevrimiçi oyunlara katılabileceği ve sosyalleşebileceği blockchain destekli bir oyun projesidir.
  • Solana ağının desteğiyle geliştirilen Star Atlas projesi, kullanıcıların ağdaki bütün işlemleri çok hızlı bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlar. Ayrıca çok hacimli işlemlerin dahi aynı hızda gerçekleşmesini sağlayacak bir işlem gücüne sahiptir.
  • Star Atlas platformunda yer alan oyunlara katılan ve bu oyunlardaki görevleri yerine getiren kullanıcılar, ATLAS token ödülü alırlar.
  • Atlas projesi gelişmiş teknoloji sistemlerini kullanarak; kullanıcıların gerçek zamanlı mekânlarda oyun oynuyormuş gibi bir deneyim kazanmalarını sağlar.
  • Oyuncuların, oyun içinde sahip oldukları ögeler birer NFT özelliğine sahiptir. Söz konusu bu NFT’lerin hakkı da tamamen oyunculara aittir. Böylece kullanıcılar, NFT Pazar yerlerinde bu NFT’leri satabilir ya da saklayabilirler.
  • Kullanıcılar, oyun-içi ögeleri ATLAS token ile satın alabilirler. Ayrıca takas işlemleri için de bu tokeni kullanabilirler.

ATLAS kurucusu kimdir?

Bu proje, daha önce de blockchain destekli projelerle ilgilenen bir şirketin yönetiminde yer alan Michael Wagner, Pablo Quiroga ve D. Lucas tarafından geliştirilmiştir.

ATLAS nereden alınır?

ATLAS tokenin satın alınabileceği bazı kripto para platformları şunlardır: Binance, Gate.io, Huobi, FTX ve Paribu.

İlgili:

Sorumluluk reddi: Bu sitede yer alan kripto para türleri ve kripto para platformlarıyla ilgili içerikler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bybit - kripto para borsası - kripto para - global borsa - bitdao

Bybit’ten Türk Kullanıcılarına Özel 18.000$ Ödüllü Trade Yarışması!

arbitrum-nedir

Arbitrum Kullanarak Bybit’e Nasıl Para Yatırılır ve Çekilir?