in ,

ATLAS Coin Nedir? Star Atlas Projesi ve Avantajları!

ATLAS Coin Nedir? Star Atlas Projesi ve Avantajları!
ATLAS Coin Nedir? Star Atlas Projesi ve Avantajları!

Bu içeriğimizde: ATLAS coin nedir? Star Atlas projesi ve avantajları nelerdir? Sorularının cevaplarına ve detaylara ulaşabilirsiniz.

ATLAS coin nedir?

ATLAS coin, Solana blok zinciri tarafından desteklenen bir metaverse projesi olan Star Atlas’ın tokenidir.

Star Atlas projesi ve avantajları nelerdir?

  • Atlas projesi, Solana ağı tarafından desteklendiği için kullanıcıların çok hızlı ve güçlü işlemler gerçekleştirmelerini sağlar.
  • Oyuncular çevrimiçi oynadıkları oyunlar neticesinde diğer oyuncularla sosyalleşebilir. Bununla birlikte oyunlardaki görevleri yerine getiren oyuncular ATLAS token ödülü alırlar.
  • Kullanıcıların, ATLAS tokeni stake ederek kazanç sağlama imkânları da bulunmaktadır.
  • Projenin kullandığı özel teknolojiler sayesinde oyuncular, oyunları gerçek zamanlı mekânlarda oynuyormuş gibi hissederler.
  • Oyna-kazan mantığına dayanan Star Atlas, aynı zamanda kullanıcılara oldukça sürükleyici ve zengin bir oyun deneyimi sunuyor.
  • Oyuncuların, oyun içindeki ögeleri birer NFT olarak yer alır. Ancak bu NFT’lerin hakkı tamamen oyunculara aittir.
  • Oyun merkeziyetsiz bir yapıdadır dolayısıyla kullanıcılar NFT’lerini satma veya saklama hakkını tamamen ellerinde bulundururlar.
  • Bu projede ATLAS ve POLIS olmak üzere iki token vardır. POLIS tokeni yönetişim tokenidir ve bu tokeni olan kullanıcılar, projenin gelişimi için alınacak kararlarda oy hakkında sahiplerdir. ATLAS coin oyun-içi ögelerin satın alımında ve oyunculara verilen ödüllerde kullanılırken; POLIS de kullanıcıların yönetimde yer almasına imkân verir.
  • Oyuncular, Atlas tokenleri ile uzay gemileri ve araziler gibi çeşitli oyun-içi unsurları satın alabilir daha sonra bunları satabilirler.
  • Atlas, kullanıcıların oyundaki NFT’lerini transfer edebilmeleri için ayrıca bir NFT pazarı kurmuştur.

Star Atlas geleceği nasıl olur?

Star Atlas, kullanıcılara çeşitli stratejilere dayalı ve görevlere göre ödül kazandıran bir proje sunması dolayısıyla diğer birçok oyun projesinden daha çeşitli bir içeriğe sahiptir. Dolayısıyla gittikçe genişleyen bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Projenin kalitesi sayesinde gelecekte ATLAS tokenin de değerinin artacağı öngörülmektedir.

ATLAS coin nereden alınır?

ATLAS tokenin satın alınabileceği bazı platformlar şunlardır: Binance, Huobi, FTX ve Paribu.

İlgili:

Sorumluluk reddi: Bu sitede yer alan kripto para türleri ve kripto para platformlarıyla ilgili içerikler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Audius.jpg 1

AUDIO Coin Nedir? Audius Projesi ve Avantajları!

bep-20-nedir

BEP-20 Nedir? ERC20 ve BEP20 Farkları Nelerdir?