in

Bybit’ten Türk Kullanıcılarına Özel 18.000$ Ödüllü Trade Yarışması!

bybit - kripto para borsası - kripto para - global borsa - bitdao
bybit - kripto para borsası - kripto para - global borsa - bitdao

Bybit’ten Türk Kullanıcılarına Özel 18.000$ Ödüllü Trade Yarışması!

Global kripto para borsası Bybit, dünyanın önde gelen kripto varlık işlem platformlarından biri olarak kullanıcılarına kripto varlıklarla güvenle işlem yapabilecekleri, kullanıcı deneyiminin en üst düzeyde olduğu bir işlem deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. 

Kullanıcılarının kripto varlıklarla işlem deneyimini en üst düzeye çıkarma yolunda “Bybit ile Seviye Atlayın” mottosuyla hareket eden Bybit, değerli kullanıcılarını ödüllendirmek için yaptığı kampanyaları ve verdiği ödüllerle de kullanıcılarına seviye atlatıyor.

Bybit son olarak Türkiye’deki kullanıcılarına özel “Trading Yarışması” etkinliğini duyurdu.

Trading Becerilerinizi Tüm Kripto Alemine Göstermek İçin Bybit’in Trading Yarışması’na Katılın ve Muhteşem Ödülleri Kazanın! 

Bybit’in Türkiye’deki kullanıcılarına özel Trading Yarışması için kayıtlar, 8 Mart 2022 saat 20.00’de başlayacak ve 30 Mart 2022 saat 20.00’e kadar sürecek.

Trading Yarışması, 14 Mart 2022 saat 20.00’de başlayıp 1 Nisan 2022 saat 20.00’de sona erecek.

Trading yeteneklerinizi bireysel ya da takım olarak ispatlamak ve 18.000 USDT değerindeki ödül havuzundan payınızı almak için acele edin!

Bybit Trading yarışmasına takım olarak katılma: 

Trading Yarışması’na etkinlik sayfasında yer alan formu doldurup takım olarak katılabilir ve yine etkinlik sayfasında yer alan formu doldurarak takımınıza yeni bir takım arkadaşı ekleyebilirsiniz.

bybit trade yarismasi 1 1
bybit-trade-yarismasi

Bybit Trading yarışmasına bireysel olarak katılma:

Bireysel yeteneklerinize güveniyorsanız ve bu konuda iddialıysanız etkinlik sayfasından bireysel olarak Trading Yarışması’na katılabilirsiniz.

18.000 USDT Değerinde Ödül Havuzu!

En yüksek Kâr/Zarar yüzdesine göre ilk üçe girmeyi başaran takımlar 8.000 USDT değerinde çekilebilir ödüllerin olduğu ödül havuzunu paylaşacaktır.

Takım yarışması kapsamında Vadeli İşlemler’de tüm işlem çiftlerinde 10.000.000 USDT değerinde işlem hacmine ulaşan tüm takımlar; 2.000 USDT değerinde trade ödülünü paylaşacak.

Bybit’in Türkiye’deki kullanıcılarına özel Trading Yarışması etkinliği ile ilgili “Hüküm ve Koşullar”ı ve etkinliğe ilişkin diğer detayları incelemek için etkinlik sayfasını ziyaret edin.

İlgili:

Bybit: 7/24 kesintisiz ve güvenilir işlem deneyimi

Bybit; global olarak bireysel/kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi alım-satım hizmetleri ve DeFi madenciliği ürünlerinin yanı sıra; API desteği de sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir platform olma taahhüdünü sürdürüyor. 

Fiyat dalgalanmaları yüzünden pozisyonunuz haksız yere kapandığında Bybit, kullanıcılarının varlıklarını adil piyasa fiyatından telafi eder. Bybit’in 7/24 müşteri desteği ile kullanıcılar, özellikle yardıma ihtiyaç duyduklarında asla cevapsız kalmazlar.

Güvenlik alanında yapılan yatırımın büyüklüğü, bir şirketin genel güvenlik taahhüdünün ve kapasitesinin önemli bir göstergesidir. Güvenlik alanında yaptığı yatırımlarla sektöre öncülük eden Bybit, bütçesinin yüzde 25’ini bu alana ayırıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu içerik, yatırım kararlarının alınmasında asla temel alınmamalı. Yatırım işlemleri için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olun. Eğer ihtiyacınız varsa bağımsız finansal tavsiye almalısınız. Herhangi bir yatırımdan, kullanımdan veya zarardan/ kardan kullanıcılar tamamen kendileri sorumludur. 

Bu içerik ajans tarafından hazırlanmıştır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi, öneri ya da tavsiye içermez.

İlgili: Bybit, Arbitrum Ana Ağının Entegrasyonunu Tamamladı!

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ip-adresi-nasil-degistirilir

IP Adresi Nasıl Değiştirilir? Android, İos ve Bilgisayar!

POLIS token

POLIS Token Nedir? ATLAS Nereden Alınır?