in

Bybit’ten Türkiye Kullanıcılarına 80.000 AZY Değerinde Ödül Havuzu!

bybit-amazy
bybit-amazy

Bybit’ten Türkiye Kullanıcılarına 80.000 AZY Değerinde Ödül Havuzu! Bybit Türkiye Kullanıcıları Bu Yaz Hem Fit Hem de Kazançlı!

Global kripto para borsası Bybit, 350’den fazla influencer’ın ve spor dünyasından birçok yıldızın dikkatle takip ettiği AMAZY’i listelemeye başladı!

Yeni nesil kripto varlık işlem platformu Bybit, Türkiye kullanıcılarına yeni kampanyalarla kazandırmaya devam ediyor. Son olarak dünyanın önde gelen fitness ve sağlık uygulamalarından AMAZY’nin tokeni AZY’yi bünyesine kattı! Bybit, bu yeni listelemeyi Türkiye kullanıcılarına özel kampanyalarla kutluyor.

Bybit’ten Türkiye Kullanıcılarına 80.000 AZY Değerinde Ödül Havuzu!

Kullanıcılarının fit kalırken gelir elde edebilecekleri, GameFi tabanlı bir sağlık uygulaması olan AMAZY üzerinde NFT sneaker’lar ile yürüyerek ya da koşarak token kazanması mümkün. Kullanıcılarına açık havada sosyalleşirken gelir elde etme imkanı sunan AMAZY’de NFT sneaker’lar uygulama üzerinden kiralanabiliyor ya da AMAZY Realverse üzerinden fitness app ile gerçek ürünler kombine edilebiliyor.

Fitness dünyasının geleceğini kripto severlerle buluşturan AMAZY ile hem fit hem de kazanç dolu bir yaz için Bybit, Türkiye kullanıcılarına özel 80.000 AZY değerinde bir ödül havuzu sunuyor.

Bybit’e İlk Yatırma İşlemi Yapanlar 50.000 AZY Değerinde Ödül Havuzundan Payını Kapıyor

22 Temmuz – 3 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak kampanya süresince kripto dünyasına ilk adımını Bybit ile atanlar 50.000 AZY değerindeki ödül havuzundan eşit pay alıyor. Kampanya hakkında detaylı bilgi için Bybit Blog üzerinde yer alan etkinlik sayfasını ziyaret etmek yeterli. Fakat kampanyaya bu sayfada yer alan “Hemen Kaydolun” butonu aracılığıyla katılım zorunluluğu var.

Paylaşanlar Kazanıyor: 50 Takipçiye 600 AZY Hediye!

Kullanıcılarına güvenilir ve yenilikçi işlem deneyimi sunan Bybit, sosyal medyada da kazandırıyor.

  • Bybit Türkiye resmi Twitter hesabını takip ederek;
  • Etkinlik tweetini alıntılayarak;
  • 3 arkadaşını etiketleyip paylaşan ve etkinlik sayfasında yer alan formu dolduranlar arasından seçilecek 50 şanslı kişi, kişi başı 600 AZY tokenin sahibi oluyor.

Etkinlik ve kampanya koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi için etkinlik sayfasını kontrol etmeyi unutmayın.

İlgili:

Sorumluluk Reddi: Bu içerik, yatırım kararlarının alınmasında asla temel alınmamalı. Yatırım işlemleri için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olun. Eğer ihtiyacınız varsa bağımsız finansal tavsiye almalısınız. Herhangi bir yatırımdan, kullanımdan veya zarardan/kardan kullanıcılar tamamen kendileri sorumludur. 

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

google drive

Google Drive Kullanıcı Deneyimini İyileştiren İpuçları!

Google arama

Popüler Google Aramalarına Dikkat! Güvenliğiniz İçin Ne Yapmalısınız?