in

Terra Virtua Kolect Nedir? TVK Hakkında Detaylar!

TVK coin

Terra Virtua Kolect Nedir? TVK Hakkında Detaylar!

Bu içeriğimizde: TVK coin nedir? Virtua Metaverse özellikleri nelerdir? Sorularının cevaplarına ve bu projeyle ilgili diğer detaylara yer verdik.

Terra Virtua Kolect Nedir?

Terra Virtua Kolect, diğer birçok platformdan farklı olarak; kullanıcıların artırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik teknolojilerini deneyimleyebilecekleri bir NFT ekosistemi sunar. TVK ise bu projenin ERC-20 standardı tokenıdır.

Projenin özellikleri nelerdir?

  • Terra Virtua Kolect, NFT üreticileri ile NFT alıcılarını bir araya getiren, platformlar arası gelişmiş bir NFT ekosistemidir.
  • TVK ekosistemi, sanal gerçeklik (VR) ile artırılmış gerçeklik (AR) sistemlerini desteklemektedir. Kullanıcılar, mobil veya PC aracılığıyla çeşitli uygulamalarda sanal gerçeklikle NFT’leri yakından inceleme imkânına sahip olurlar.
  • Bu ekosistemde yer alan kullanıcılar, sahip oldukları NFT’leri etkinlikler aracılığıyla sergileme fırsatına sahiplerdir. Bununla birlikte NFT sahipleri, istedikleri zaman bu NFT’leri TVK NFT pazarında satabilirler.

Terra Art Gallery

Terra Virtua Kolect, Terra Art Gallery adıyla kullanıcılarına Terra Sanat Galerisi yazılımı sunmaktadır. İsteyen herkes, bilgisayardan bu yazılım aracılığıyla TVK sanat galerisini gezebilirler. Bu galeride TVK NFT’leri yer almaktadır.

Virtua Metaverse

Virtua, yakın zamanda Cardano ile iş birliği yaptı ve Virtua Metaverse’de ilk kripto adasını kurdu. Cardano blokzincirinin desteğiyle Virtua Metaverse’de Cardano Adası inşa edildi. Bununla birlikte, yatırımcılar Virtua Metaverse’den arazi satın alabilecekler. Yatırımcılar; küçük, orta ve büyük olmak üzere farklı boyutlarda olan bu arazilere kendi evlerini, gökdelenlerini inşa edecek ve dilediği gibi dizayn edecek. Ayrıca bazı özel etkinliklerin kilidi yalnızca bazı arazi sahipleri tarafından açılabilecek. Öte yandan, gelecekte kullanıcıların kendi arazilerini satabilecekleri özellik üzerinde çalışmalar devam ediyor.

TVK token

TVK token, oyunlardaki görevleri yerine getiren kullanıcılara ödül olarak verilebilmektedir. Bununla birlikte, TVK tokenı stake eden kullanıcılar, bu sayede pasif gelir elde etme hakkına sahip oldukları gibi kendilerine ait fan token çıkarma imkânına da sahip olurlar. Ayrıca TVK token sahipleri, farming’e de katılabilirler.

TVK gelecekte ne vadediyor?

Terra Virtua projesi, kullanıcılara sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik teknolojileriyle NFT deneyimleri sunması, oyun ve etkinlikler sonucunda token ve NFT ödülleri vermesi, koleksiyoncuları ve NFT üreticilerini bir araya getirmesi gibi özellikler nedeniyle önemli avantajlar sunmaktadır. Bununla birlikte, yakın zamanda duyurulan Virtua Metaverse projesiyle birlikte değer kazanan TVK token gelecek vadeden kripto paralar arasında yer alıyor.

TVK token nereden satın alınır?

TVK tokenın satın alınabileceği bazı kripto para platformları şunlardır: Binance, Gate.io, KuCoin ve Paribu.

İlgili:

Sorumluluk reddi: Bu sitede yer alan kripto para türleri ve kripto para platformlarıyla ilgili içerikler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

animal logic

Netflix Animasyon Stüdyosu Animal Logic’i Satın Alıyor

google drive

Google Drive Kullanıcı Deneyimini İyileştiren İpuçları!