in ,

TLM Coin Nereden Alınır? Alien Worlds Avantajları Nelerdir?

TLM coin nereden alinir

Bu içeriğimizde: TLM coin nereden alınır? Alien Worlds avantajları nelerdir? Sorularının cevaplarına ve bu projeyle ilgili diğer detaylara ulaşabilirsiniz.

Alien Worlds nedir?

Alien Worlds, blockchain destekli “oyna-kazan” mantığıyla geliştirilmiş bir metaverse projesidir. TLM ise bu projenin kripto para türüdür.

Alien Worlds avantajları nelerdir?

  • Bu proje, zincirler arası çalışabilirlik özelliğine sahiptir. Böylece diğer blokzincirlerindeki kullanıcıların da Alien Worlds platformundaki oyunlara erişme imkânı vardır.
  • Oyuncular arası rekabeti artıran Alien Worlds, bu oyunlara katılımı artırmak adına teşvik ödülleri vermektedir. Kullanıcılar, oyunlardaki başarılarından ötürü NFT ile token ödülleri kazanırlar.
  • Alien Worlds oyunlarında DAO Gezegenleri bulunur. Kullanıcılar, söz konusu bu gezegenlerin yönetiminde söz hakkına sahip olabilirler. Bu sanal gerçeklik evreninde altı adet gezegen konseyi vardır. Oyuncular gezegen konseylerinde yer almak istedikleri takdirde; konseylerin seçimlerine katılabilirler.
  • TLM tokeni; Ethereum, BNB Chain (BSC) ve WAX gibi çeşitli ağlarda işlev göstermektedir.
  • Kullanıcılar madencilik yaparak TLM tokeni veya NFT sahibi olabilirler. Ayrıca bu NFT’lerini takas edebilirler.
  • TLM aynı zamanda yönetişim özelliğine sahiptir. Bu tokene sahip olup stake eden kullanıcılar, projenin gelişimiyle ilgili alınacak kararlarda söz hakkına sahip olurlar.

TLM gelecekte ne vadediyor?

Bu proje; DAO sistemi desteğiyle kullanıcıların, projenin gelişimi için alınacak kararlarda oy kullanabilmesi ve oyunların demokratik bir işleyişe sahip olması gibi önemli özellikleri barındırır. Geniş bir oyuncu kitlesine sahip olan Alien Worlds projesinin; kullanıcılara sunduğu avantajlar dolayısıyla TLM token fiyatının da gelecekte artması öngörülmektedir.

Alien Worlds nasıl oynanır?

Alien Worlds oyunu, bütün kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan blockchain destekli bir oyundur. Ücretsiz olmasının yanı sıra kullanıcıların token kazanabileceği bir oyundur. Alien Worlds oyununu oynamak istediğiniz takdirde bu adresten https://play.alienworlds.io/ bir hesap oluşturmanız gerekir. Fakat bu adresten hesap oluşturmak istediğinizde; bulunduğunuz sayfada bir pencere daha açılacaktır. Bu açılan pencereden öncelikle Alien Worlds ağını ifade eden WAX cüzdanı oluşturmanız istenir. Kendi cüzdanınızı oluşturup aktif hâle getirdikten sonra sayfadaki yönlendirmeleri takip ederek oyuna başlayabilirsiniz.

TLM coin nereden alınır?

TLM kripto para biriminin satın alınabileceği bazı kripto para platformları şunlardır: Binance, Huobi Global, KuCoin, Gate.io ve Paribu.

İlgili:

Sorumluluk reddi: Bu sitede yer alan kripto para türleri ve kripto para platformlarıyla ilgili içerikler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5/5 - (1 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MA

Hareketli Ortalama Nedir?

Beyaz, Siyah ve Gri Şapkalı Hackerlar

Beyaz Siyah ve Gri Şapkalı Hackerlar: Aralarındaki Farklara Değindik!