in ,

Bybit, Arbitrum Ana Ağının Entegrasyonunu Tamamladı!

arbitrum - bybit - bybit arbitrum ana ağını tamamladı

Bybit, Arbitrum Ana Ağının Entegrasyonunu Tamamladı!

Dünyanın en hızlı büyüyen kripto para borsalarından biri olan Bybit, Arbitrum ana ağının (mainnet) entegrasyonunu tamamladı. Bu entegrasyon ile birlikte 27 Ocak tarihinden itibaren Bybit kullanıcıları artık Arbitrum ağında Ether (ETH), Tether (USDT) ve USD Coin (USDC) ile yatırma ve çekme işlemi yapabilecek.

Arbitrum Nedir?

Bybit’in ana ağının entegrasyonunu tamamladığı Arbitrum, Ethereum Katman 2 (L2) ölçeklendirme çözümüdür ve Ethereum ana ağındaki tıkanıklıkları azaltmaya yarayan ilk Optimistic Rollup’lardan (OR) biridir. Arbitrum, off-chain işlemlerle ve kanıtı güvenceye almak için ana ağa gönderdiği sonuçlarla Ethereum’daki işlemlerin daha ucuza gerçekleştirilmesini sağlıyor.

Üst Düzey İşlemler: Güvenlik, Ölçeklenebilirlik ve Düşük Ücretler Üçlüsünü Bir Araya Getiriyoruz

Bybit kullanıcıları, arada üçüncü bir tarafa güven gerektirmeyen, Ethereum blok zincirinde yerleşik güvenlik olanağından faydalanabilecek. Burada herhangi biri Arbitrum gibi bir L2’nin sonuçlarının doğru olup olmadığından emin olunabilecek. Aynı zamanda Bybit kullanıcıları, Arbitrum’un hızından, düşük işlem ücretlerinden ve hızlı işlem gerçekleştirme zamanı ve kapasitesinden faydalanabilecek.

Bybit, kullanıcılarına en iyi likiditeyi sağlayarak piyasadaki en güvenilir, istikrarlı ve kullanımı kolay kripto para borsası olduğunu kanıtlamış durumda. Büyük borsalar arasında öne çıkarak Bybit, sıfır aşırı yükleme ve sıfır hizmet kesintisi ile yıl boyunca %99,99 işlevselliğe ulaştı.

Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou şöyle söyledi: “Arbitrum, gelecek vaadeden ve yenilikçi bir ölçeklendirme teknolojisidir ve Arbitrum’u Bybit kullanıcılarımıza sunacak olmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Arbitrum’un merkeziyetsiz, geliştirici dostu ve geniş ekosistem desteği ile tüm kripto severlere üst düzey ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz.”

vypJGcU 2
Bybit Arbityum ana ağının entegrasyonunu tamamladı!

Bybit Hakkında:

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki bireysel ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi alım-satım hizmetleri ve DeFi madenciliği ürünlerinin yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir platform olma taahhüdünü sürdürüyor. 

Fiyat dalgalanmaları yüzünden pozisyonunuz haksız yere kapandığında Bybit, kullanıcılarının varlıklarını adil piyasa fiyatından telafi eder. Bybit’in 7/24 müşteri desteği ile kullanıcılar, özellikle yardıma ihtiyaç duyduklarında asla cevapsız kalmazlar.

Güvenlik alanında yapılan yatırımın büyüklüğü, bir şirketin genel güvenlik taahhüdünün ve kapasitesinin önemli bir göstergesidir. Güvenlik alanında yaptığı yatırımlarla sektöre öncülük eden Bybit, bütçesinin yüzde 25’ini bu alana ayırıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu içerik, yatırım kararlarının alınmasında asla temel alınmamalı. Yatırım işlemleri için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olun. Eğer ihtiyacınız varsa bağımsız finansal tavsiye almalısınız. Herhangi bir yatırımdan, kullanımdan veya zarardan/ kardan kullanıcılar tamamen kendileri sorumludur. 

Bybit Arbityum ana ağının entegrasyonunu tamamladı – İlgili: Bybit Türkiye Operasyonlarına Başladı! Bu Operasyonlar Ne İçeriyor?

5/5 - (2 Oy)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2021 Yılında Avrupa'da En Çok Satılan Telefonlar

2021 Yılında Avrupa’da En Çok Satılan Telefonlar! Samsung Zirvede!

ANKR

Ankr Coin Nedir? Ankr Projesinin Özellikleri nelerdir?