in

Bybit’ten Türkiye’deki Kullanıcılarına 200.000 DRIV Ödül Havuzu!

2022 en iyi NFT projeleri

Bybit’ten Türkiye’deki Kullanıcılarına 200.000 DRIV Ödül Havuzu!

Bybit, Türkiye kullanıcılarına özel kazandıran kampanyalar sunmaya DRIV ile devam ediyor. Kampanya kapsamında tam 200.000 DRIV değerinde ödül havuzu kullanıcıları bekliyor.

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Bybit, Türkiye kullanıcılarına özel sunduğu kazandıran kampanyalara, DRIV ile hız kesmeden devam ediyor.

Dünyanın ilk NFT DAO’su olan DRIVEZ, kullanıcılarına araba kullanarak kazanç elde etme, arsa veya benzin istasyonu satın alarak pasif gelir elde etme gibi sayısız Web 3.0 fırsatı sunuyor.

Kullanıcılara farklı yöntemlerle kazanç sağlama imkanı sunan kampanya, 1- 15 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak. Bybit Blog üzerinde yer alan etkinlik sayfasından kampanya detaylarına ulaşmak mümkün.

Yatırma İşlemi Yapanlar 170.000 DRIV Değerindeki Ödül Havuzunu Paylaşıyor!  

Bybit’te herhangi bir token cinsinden minimum 5$ değerinde ilk yatırma işlemini gerçekleştirenler, 170.000 DRIV değerindeki ödül havuzundan payını alıyor. Kampanya kapsamında Bybit Türkiye ailesine özel tam 250 şanslı kullanıcı 680 DRIV Airpod’u kazanma şansı yakalıyor.

Katılımcıların, kampanyaya katılımının geçerli olabilmesi için etkinlik sayfası üzerinden “Hemen Kaydolun” butonuna tıklayarak etkinliğe katılmaları gerekiyor. 

Sosyal Medyada Paylaşanlar Kazanıyor: 50 Kullanıcıya 600 DRIV Hediye!

Kampanya kapsamında sosyal medya paylaşımları da kazandırıyor. Bybit Türkiye Twitter hesabını takip edip, Bybit’in kampanyaya ilişkin  gönderisini 3 arkadaşını etiketleyerek paylaşan ve etkinlik sayfasında yer alan formu dolduranlar arasından seçilecek 50 şanslı kişi, kişi başı 600 DRIV tokenin sahibi olacak. 

Etkinlik ve kampanya koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi için buraya göz atmanızı öneririz.

Sorumluluk Reddi: Bu içerik, yatırım kararlarının alınmasında asla temel alınmamalı. Yatırım işlemleri için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olun. Eğer ihtiyacınız varsa bağımsız finansal tavsiye almalısınız. Herhangi bir yatırımdan, kullanımdan veya zarardan/ kardan kullanıcılar tamamen kendileri sorumludur. 

İlgili: Bybit Shark Fin Ürünlerini Kullanmanız için 10 Önemli Neden!

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

eski veri ihlalleri - veri ihlali nedir - veri sızıntısı lorentlabs

Eski Veri İhlalleri Başınızı Ağrıtabilir! Hala Risk Var, Kendinizi Koruyun!

meditopia

Meditopia İncelemesi! Meditopia Nedir? Çevrimdışı Nasıl Kullanılır?