in

Meditopia İncelemesi! Meditopia Nedir? Çevrimdışı Nasıl Kullanılır?

meditopia

Meditopia İncelemesi! Meditopia Nedir? Çevrimdışı Nasıl Kullanılır?

Günümüzde en çok ihtiyaç duyulan uygulamalar arasında kaygı ve stresi azaltmaya yardımcı olan meditasyon uygulamaları yer alıyor. Biz de bu içeriğimizde, en iyi meditasyon uygulamaları arasında yer alan Meditopia’yı inceledik.

Meditopia İncelemesi:

Kendi alanında en popüler uygulamalardan biri olan Meditopia, stresi ve kaygıyı azaltmaya, uyku problemlerini çözmeye yardımcı olmak için geliştirilen yerli meditasyon uygulamasıdır.

Zengin bir içerik kütüphânesi

Uygulamada endişe, öfke, özgüven, mutluluk ve depresyon gibi pek çok konuda 1000’i aşkın meditasyon içeriği var. Bununla birlikte, platformda uyku problemlerini çözmeye ve uyku kalitesini artırmaya yönelik içerikler de var. Nefes egzersizleri ve meditasyon müzikleri gibi birçok kategoride zengin bir içerik kütüphânesine sahiptir. Ayrıca meditasyon esnasında ekran parlaklığının verebileceği rahatsızlığın önüne geçmek için karanlık mod özelliği de mevcut.

Birçok farklı dilde onlarca ülkeye hizmet

Meditopia (iOS, Android), 60’ı aşkın ülkede ve 12 dilde hizmet veriyor. Bununla birlikte, bugüne dek yapılan 300 bini aşkın değerlendirmeden 4,9/5 puan aldı. Ayıca Meditopia uygulamasını güncel olarak 30 milyondan fazla üye kullanıyor.

Meditopia Premium

Hizmetten yararlanmayı düşünenler ücretli abonelik oluşturmalı. Ancak bir hafta ücretsiz deneme süresinden faydalanmanız mümkün. Bununla birlikte, Meditopia Premium genel olarak şu özellikleri sunar:

  • 1.000’i aşkın içeriğe sınırsız erişim
  • Uykuya dalmayı kolaylaştıran Uyku Hikâyeleri
  • Sıklıkla güncellenen yeni ve kişiselleştirilmiş meditasyonlar
  • Her ay yeni müzikler ve rahatlatıcı doğa sesleri
  • İçeriklere çevrim dışı erişme olanağı

Ayrıca uygulama, sevdiklerinize bu meditasyon hizmetini hediye etmenize imkân tanıyor. Uygulama üzerinden istediğiniz bir kişiye uygulamanın özelliklerinden 1 yıl boyunca faydalanabileceği 199,99 TL’lik bir hediye kartı satın alabilirsiniz.

Çevrim dışı özellik nasıl kullanılır?

Çevrim dışı özelliği sayesinde her zaman ve her yerde meditasyon hizmetinden faydalanabilirsiniz. İçerikleri indirdikten sonra internetiniz olmasa bile onları dinleyebilirsiniz. Bununla birlikte, herhangi bir serideki bütün meditasyonları indirmek için söz konusu serinin olduğu sayfada sağ üst köşede yer alan İndir butonuna tıklayın. Ancak sadece bir meditasyonu indirmek isterseniz, meditasyon sayfasının altında yer alan İndir butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Ayrıca indirdiğiniz içeriklere, ana sayfadaki Favoriler bölümünden ulaşabilirsiniz. Çevrim dışı ol seçeneğine tıkladığınızda, daha önce indirdiğiniz meditasyonlar karşınıza çıkacaktır.

İlgili:

5/5 - (1 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2022 en iyi NFT projeleri

Bybit’ten Türkiye’deki Kullanıcılarına 200.000 DRIV Ödül Havuzu!

cevrimici oyun riskleri

Çevrimiçi Oyun Riskleri Nelerdir? Nasıl Korunursunuz?