in

En İyi Yapılacaklar Listesi Uygulamaları!

To Do List

En İyi Yapılacaklar Listesi Uygulamaları!

Bu içeriğimizde, kullanıcı deneyimlerine göre en iyi yapılacaklar listesi uygulamaları arasına giren uygulama önerilerine yer verdik.

En İyi Yapılacaklar Listesi Uygulamaları:

Todoist

En iyi yapılacaklar listesi uygulamaları arasında ilk sırada yer alan Todoist, üretkenliğinizi takip etme ve yaşamınızı organize etme konusunda oldukça faydalıdır. Bununla birlikte Todoist, kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Ayrıca uygulamanın ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki sürümü mevcuttur. Ücretsiz sürüm genel olarak ihtiyacınızı karşılamak için yeterlidir. Ancak hatırlatıcılar, etiketler, filtreler ve arayüz için renk temaları gibi çeşitli özellikler sadece ücretli sürümde aktiftir. Todoist, bulut tabanlı bir hizmet olduğu için uygulamayı bütün cihazlarınızla senkronize bir şekilde kullanabilirsiniz. Android, iPhone, iPad, macOS, Apple Watch ve Windows olmak üzere bütün platformda sorunsuz bir kullanım sunar.

Asana

Hem ekipler hem de bireysel kullanıcılar için en iyi yapılacaklar listesi uygulamalarından biri de Asana’dır. Modern bir tasarıma sahip olan uygulama, kullanıcılara zengin özellikler sunar. Zaman çizelgesi ve alışkanlıkları yönetmeyi kolaylaştırma hizmetleri mevcuttur. Bununla birlikte Asana, ücretli ve ücretsiz katmanlardan oluşur. Ücretsiz katmanda zaman çizelgesi görünümü, özel alanlar, formlar ve kurallar gibi çeşitli özellikler aktif değildir. Ayrıca ücret konusunda diğer uygulamalardan biraz daha pahalıdır.

OmniFocus

OmniFocus, Apple cihazlarına özel geliştirilen bir yapılacaklar listesi uygulamasıdır. Standart ve Pro sürümleri mevcuttur. Bununla birlikte, Pro sürüm; özel bakış açıları, odak modu ve uygulamayı özelleştirme gibi çeşitli özellikler sunar. Ayrıca Pro sürüm için iki haftalık bir deneme sürümü mevcut. OmniFocus, Android ve Windows için bir uygulama sunmaz ancak web uygulamasını kullanarak Windows cihazından erişim sağlamak mümkün.

TickTick

En beğenilen yapılacaklar listesi uygulamalarından biri olan TickTick, ücretli ve ücretsiz sürümlerden oluşmaktadır. Ücretsiz hesap temel özelliklere sahip olsa da daha az özellik barındırır. Bununla birlikte, programın Apple Watch ve Android Wear ile Android ve iOS için uygulamaları mevcuttur. Ayrıca TickTick’e, Chrome ve Firefox gibi çeşitli tarayıcı uzantıları ile ulaşmak da mümkün. Bu uygulamanın eksi yönü ise hem ücretli hem de ücretsiz sürümde bazı kısıtlamaların olmasıdır.

İlgili:

5/5 - (2 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CyberSecurity

En İyi Güvenlik Yazılımları!

bybit-launchpool

Bybit Launchpool Nedir? Ücretsiz Token Kazanmanın Farklı Bir Yolu!