in

Yapılacaklar Listesi Uygulamaları – 5 Öneri!

Hayatınızı daha organize hale getirmek için düzenli ve planlı çalışmak oldukça önemli. Eskiden bu düzen ve program ajandalar ile sağlanmaya çalışılıyordu. Ancak günümüze baktığımızda pek çok geliştirilen uygulama sayesinde bu düzeni sağlamak mümkün. Yapılacaklar listesi uygulamaları denen bu yazılımlar pek çok alanda pek çok görev oluşturmanıza olanak sağlıyor. Eğer 2022 yılına sağlam bir başlangıç yapmak istiyorsanız bu listemiz tam size göre. Favori görev oluşturma ve liste oluşturma uygulamalarını sizler için derledik. Keyifli okumalar!

1) To Do

Microsoft’un sahip olduğu To Do uygulaması, sunduğu renkler ve arka planlar ile oldukça dikkat çekiyor. Özellikle Mac, iOS, Android, Windows ve web uygulamaları arasında eşitleme özelliğinin olması ekstra olarak sevdiğimiz bir özellik. Gruplar, görevi tamamlamanıza yardımcı olacak alt adımlar gibi pek çok şeyi ayarlayabildiğiniz To Do en beğenilen görev uygulamalarından bir tanesi. Ayrıca günlük, haftalık ve aylık olarak planlar yapmaya izin verirken alarmlar ile kullanıcılarını teşvik etmesi bir başka güzel özellik.

2) Todoist

Todoist, görevleri, projeleri ve hedefleri planlayıp yönetmenize yardımcı olan bir uygulamadır. Tüm platformlar arası eşitleme özelliği bu uygulamada da mevcut. Ayrıca Google Takvim ve Dropbox gibi ekstra uygulamalara da entegre olarak takviminizi ve belgelerinizi sizin için kontrol ederek bir plan oluşturur. Sadece yapılacaklar uygulaması olarak değil belirli bir süre boyunca ne kadar çalıştığınızı veya ne kadar üretken olduğunuzu da kontrol edebilirsiniz.

3) Zenkit to Do

Uygulamanın CEO’suna göre Zenkit to Do kapatılan Wunderlist uygulamasından dokunuşlar taşıyor. Uygulama sayesinde akıllı listeler, liste paylaşımı, yorumlar ve hatırlatıcılar oluşturmanız mümkün. Ayrıca kişisel kullanıcılar için tamamen ücretsiz olan Zenkit to Do Plus ve Buiness olmak üzere iki adet premium sürüme sahip. Zenkit to Do uygulamasını da tüm uygulama marketlerden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

4) Twobird

Twobird; notlar oluşturmanıza, hatırlatıcılar ayarlamanıza, yapılacaklar atamanıza, yorum bırakmanıza ve tek bir yerde iş birliği yapmanıza olanak sağlayan bir mail uygulamasıdır. Ayrıca uygulama sayesinde planlarınızı ve notlarınızı paylaşmanız mümkün. Hatta uygulama dikkat dağınıklığını önlemek için bildirimlerini dahi size göre planlar. Twobird uygulamasını ücretsiz olarak uygulama marketlerden edinebilirsiniz.

5) To-Do List

Listemizin son uygulaması To-Do List. Bu uygulama sayesinde basit ara yüzünü kullanarak iki dokunuş ile bir yapılacaklar listesi oluşturmanız mümkün. Ayrıca uygulama çeşitli renk ve tasarım seçimini kullanıcıya bırakarak rahat bir yönetim sunuyor. İçerisinde bulunan yıldız sistemi ile öncelikli görevinizi belirleyebiliyorsunuz. Böylece belirlediğiniz alarm veya görev öncelikli olarak çalıyor. Google aracılığı ile bulut sistemlere senkronize olmanıza olanak sağlayan To-Do List uygulaması da diğer uygulamalar gibi ücretsiz.

Yapılacaklar listesi uygulamaları listemiz böylelikle bitmiş oldu. Ayrıca sizin kullandığınız ve beğendiğiniz uygulamalar var mı? Eğer var ise yorum kısmından bizimle dolayısı ile okuyucularımız ile paylaşabilirsiniz.

İlgili :

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

monster-galaxy-bybit-launchpad-listeleniyor-GGM-token

Monster Galaxy, Bybit Launchpad’de Listeleniyor!

En Çok İndirilen Playstation Oyunları

2021 Yılının En Çok İndirilen Playstation Oyunları Paylaşıldı!