in

Monster Galaxy, Bybit Launchpad’de Listeleniyor!

monster-galaxy-bybit-launchpad-listeleniyor-GGM-token
monster-galaxy-bybit-launchpad-listeleniyor-GGM-token

Monster Galaxy Bybit Launchpad’e geliyor!

Kripto varlık ekosisteminde şimdiye kadar en güçlü trendlerden biri olarak 2021 yılına damga vuran NFT’ler, GameFi konsepti kapsamında oyna-kazan (Play to earn) modellerinde geniş bir kullanım alanı buldu. Oyna-kazan modellerinin geçtiğimiz aylarda güçlü bir trende dönüştüğünü söylemeden geçemeyiz.

Pokemon ve Monster Hunter oyunlarından ilham alan ve kullanıcılarına canavarların büyülü dünyasında oynayıp eğlenirken kazanç sağlayabilecekleri, NFT ve “Galaxy Gem” (GGM) token tabanlı bir oyna kazan modeli sunan Monster Galaxy, Bybit hesabında BIT tutan kullanıcılara Bybit Launchpad platformunda 18 Ocak 2022 Salı günü saat 06:30’da arz ediliyor.

Partnerleri arasında Animoca Brands’in de bulunduğu Monster Galaxy, oyun ve anime sektöründe oldukça deneyimli bir ekip tarafından geliştirilmiştir.

Bybit Launchpad’de mevcut toplam arz, lansman gününde 10.000.000 GGM token olacağından Launchpad’e çok sayıda kişinin katılmasına beklentiler arasında.

Monster Galaxy Launchpad Etkinliğine Katılanlara 10.000 GGM Airdrop ve Apple Watch Series 7!

Bybit, GGM tokeninin Bybit Launchpad’de kullanıcılara sunulmasını kutlamak için Türkiye’deki kullanıcılarına muhteşem ödüller veriyor. Hatta bu etkinliğin detaylarına hızlıca buradan ulaşabilirsiniz.

Monster Galaxy Launchpad etkinliğine katılan tüm Bybit kullanıcıları, Launchpad’den alacakları GGM tokenlere ek olarak 10.000 GGM değerindeki Airdrop’u paylaşacak ve 1 adet Apple Watch Series 7 için şanslı çekilişe katılmaya hak kazanacak. 

Muhteşem ödüller için kullanıcıların Bybit’in ilgili etkinliğinin paylaşıldığı blog [Blog’a göz atın.] sayfasından “Hemen Katılın” butonuna tıklamaları ve Launchpad’e katılmaları gerekmektedir.

13 Ocak 2022’de Cüzdanınızda BIT Olsun!

Bybit Launchpad’de kullanıcılarına sunacağı GGM tokeni ile ilgili olarak yaptığı açıklamada Bybit; 13 Ocak 2022 (03.00) – 18 Ocak 2022 (02.59) tarihleri arasında cüzdanlardaki BIT token bakiyesinin ortalaması alınarak kişi başı maksimum 14.000 GGM alımını mümkün kılacağını duyurdu. 

18 Ocak 2022 saat 06.30’da ise Launchpad sayfasından Launchpad’e katılım için BIT token yatırma işlemi açılacak. Aynı gün saat 14.00’de GGM tokenleri dağıtılacak. Saat 15.00’da ise GGM token Bybit Spot piyasasında listelenecek. Bütün Bybit kullanıcılarının token ile alım-satım yapmaları mümkün!

İlgili:

Bybit: 7/24 kesintisiz ve güvenilir işlem deneyimi:

Global bir kripto para platformu olan Bybit; 2018 yılının Mart ayında kuruldu. Ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteği ile profesyonel platform. Şirket, dünya çapındaki bireysel ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi alım-satım hizmetleri sunan global bir şirket. Ayrıca DeFi madenciliği ürünlerinin yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir platform olma taahhüdünü sürdürüyor. 

Fiyat dalgalanmaları yüzünden pozisyonunuz haksız yere kapandığında Bybit, kullanıcılarının varlıklarını adil piyasa fiyatından telafi eder. Bybit’in 7/24 müşteri desteği ile kullanıcılar, özellikle yardıma ihtiyaç duyduklarında asla cevapsız kalmazlar.

Güvenlik alanında yapılan yatırımın büyüklüğü, bir şirketin genel güvenlik taahhüdünün ve kapasitesinin önemli bir göstergesidir. Güvenlik alanında yaptığı yatırımlarla sektöre öncülük eden Bybit, bütçesinin yüzde 25’ini bu alana ayırıyor.

Daha fazla bilgi için:

İnternet Sitesi: https://www.bybit.com/tr-TR/

Twitter: https://twitter.com/BybitTurkiye

Telegram: https://t.me/BybitTurkish

Instagram: https://www.instagram.com/bybitturkiye/

Destek: support@bybit.com

Bu içerik sponsorludur ve ajans tarafından gönderilmiştir.

İlgili: Uçtan Uca Şifreleme Nedir? Ne İşe Yarar?

Sorumluluk Reddi: Bu içerik, yatırım kararlarının alınmasında asla temel alınmamalı. Yatırım işlemleri için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olun. Eğer ihtiyacınız varsa bağımsız finansal tavsiye almalısınız. Herhangi bir yatırımdan, kullanımdan veya zarardan/ kardan kullanıcılar tamamen kendileri sorumludur. Lütfen yatırım yaparken riski göz önünde bulundurun.

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

internet hız testi siteleri - hız testi siteleri - internetim hızlı mı - hız ölçüm sitesi

En Hızlı İnterneti Kullanan Ülkeler! Türkiye Yine Şaşırtmadı!

yapilacaklar-listesi-uygulamalari

Yapılacaklar Listesi Uygulamaları – 5 Öneri!