in

Bybit Yeni Launchpool Etkinliğini Duyurdu! 13.500.000 IME Sizi Bekliyor!

Izumi-Finance-bybit-global-kripto-para-borsası Bybit, 750.000 MOVEZ
Izumi-Finance-bybit-global-kripto-para-borsası Bybit, 750.000 MOVEZ

Bybit Yeni Launchpool Etkinliğini Duyurdu! 13.500.000 IME Sizi Bekliyor!

Global kripto para borsası Bybit yeni Launchpool etkinliğini duyurdu. Bu etkinlikte toplamda 13.500.000 IME etkinliğe katılacak kullanıcıları bekliyor. Bybit, GameFi 2.0 projesi Imperium Empires’ın yerel tokeni olan IME’nin etkinliği hakkında bilgileri duyuru blogundan paylaştı.

22 Mart 2022 saat 13.00 (TSİ) ile 29 Mart 2022 saat 13.00 (TSİ) arasında BIT stake eden kişiler, 13.500.000 IME tokenden ücretsiz bir şekilde pay alabilirler!

Konuya dair detaylar ise şu şekilde:

  • IME/USDT işlem çifti 25 Mart 2022 tarihinde saat 13.00 (TSİ) itibarıyla Bybit’te listelenecek.
  • IME yatırma işlemleri 24 Mart 2022 tarihinde saat 11.00 (TSİ) itibarıyla, IME çekme işlemleri de 26 Mart 2022 tarihinde saat 13.00 (TSİ) itibarıyla Bybit’te kullanıma hazır olacak.
  • Spot Hesabı ve Earn Hesabı arasındaki IME transferleri ise 21 Mart 2022 tarihinde saat 11.00 (TSİ) itibarıyla kullanıma açıldı.

Bybit Yeni Launchpool Etkinliği için Ne Yapmam Gerekiyor?

Bu etkinlikte BIT stake ederek Imperium Empires (IME) kazanmanız mümkün. İşte detaylar:

Stake Edilen Token: BIT

Minimum Staking Miktarı: 100 BIT

Maksimum Staking Miktarı: 30.000

BIT Launchpool: 13.500.000 IME

Toplam Arz: 10.000.000.000

IME Halka Açık Satış Fiyatı: 1 IME = 0,02 USDT

Bybit Launchpool, BIT stake etmeniz karşılığında IME tokenlerini ücretsiz olarak kazanmanızı sağlıyor.

Staking 22 Mart 2022 tarihinde saat 13.00 (TSİ) itibarıyla başlayacak. Stake Edin, Kazanın!

Imperium Empires (IME) Hakkında:

IME, Avalanche üzerinde oluşturulmuş; bir devasa çok oyunculu çevrim içi gerçek zamanlı strateji (MMORTS) uzay metaverse oyunu olan Imperium Empires’ın yerel tokenidir. Mevcut oyna-kazan (P2E) blok zinciri oyunlarında görülen hiperenflasyon, istikrarsız token ekonomisi ve DeFi (Merkeziyetsiz Finans) ile derin entegrasyon eksikliği gibi önemli sorunlara çözüm getirmeyi hedefleyen Imperium Empires; PvP savaşlarda NFT yakımı yoluyla deflasyonist bir token ekonomisine, oyuncuların arkadaşlarıyla birlikte takım kurup kazanmalarına olanak verecek şekilde tasarlanan bir oynayış yapısına ve DeFi’ı dünyanın her yerinden oyuncular için daha erişilebilir hâle getirmeyi amaçlayan; oyunlaştırılmış DeFi sistemine sahiptir. Animoca Brands, Tencent ve Uber’dan bir ekip tarafından oluşturuldu. Avalanche Foundation ve GBV Capital ve Three Arrows Capital gibi üst düzey risk sermayedarları tarafından fonlanıyor.

Bybit:

Global bir kripto para platformu olan Bybit; 2018 yılının Mart ayında kuruldu. Ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteği ile profesyonel platform. Şirket, dünya çapındaki bireysel ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi alım-satım hizmetleri sunuyor. Ayrıca DeFi madenciliği ürünlerinin yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir platform olma taahhüdünü sürdürüyor. 

Fiyat dalgalanmaları yüzünden pozisyonunuz haksız yere kapandığında Bybit, kullanıcılarının varlıklarını adil piyasa fiyatından telafi eder. Bybit’in 7/24 müşteri desteği ile kullanıcılar, özellikle yardıma ihtiyaç duyduklarında asla cevapsız kalmazlar.

Güvenlik alanında yapılan yatırımın büyüklüğü, bir şirketin genel güvenlik taahhüdünün ve kapasitesinin önemli bir göstergesidir. Güvenlik alanında yaptığı yatırımlarla sektöre öncülük eden Bybit, bütçesinin yüzde 25’ini bu alana ayırıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu içerik, yatırım kararlarının alınmasında asla temel alınmamalı. Yatırım işlemleri için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olun. Eğer ihtiyacınız varsa bağımsız finansal tavsiye almalısınız. Herhangi bir yatırımdan, kullanımdan veya zarardan/ kardan kullanıcılar tamamen kendileri sorumludur. 

İlgili: Arbitrum Kullanarak Bybit’e Nasıl Para Yatırılır ve Çekilir?

İçeriği Oyla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wi Fi

Halka Açık Wi-Fi Ağlarına Neden Bağlanmamalıyız?

Fantastic Beasts

2022’de Vizyona Girecek Filmler!