in ,

Wanchain nedir? WAN Nereden Alınır?

Wanchain nedir

Bu içeriğimizde: Wanchain nedir? WAN nereden alınır? Wanchain projesinin özellikleri nelerdir? Sorularının cevaplarına ve bu projeyle ilgili diğer detaylara ulaşabilirsiniz.

Wanchain nedir?

Wanchain, blokzincirlerin birlikte çalışabilirliğini destekleyen açık kaynak kodlu bir projedir. WAN coin ise Wanchain protokolünün kripto para birimidir.

Wanchain projesinin özellikleri nelerdir?

  • Wanchain Network, cross chain (çarpraz zincir) sistemiyle çalışan bir projedir. Cross Chain, çeşitli blokzincirlerinin bir arada çalışmasını sağlayan bir yapıyı ifade eder. Ancak Cross Chain ile ilgili detaylı bilgiler için bu içeriğimize Cross Chain Nedir? Avantajları Nelerdir? göz atabilirsiniz.
  • Ethereum ve Bitcoin gibi ağlar, Wanchain protokolü aracılığıyla birbirleriyle etkileşime girebilmektedir. Böylece kullanıcılar, bu ağlar üzerinden çeşitli token transferleri gerçekleştirebilirler.
  • Yatırımcılar, Wanchain projesinin sunduğu blokzincirlerin birlikte çalışabilirliği sayesinde pek çok blokzincirin avantajından yararlanabilirler.
  • Bu proje, akıllı sözleşmelerin geliştirilmesini destekler. Bunun için ise Solidity programlama dilini kullanmaktadır. Böylece geliştiriciler, akıllı sözleşme desteği sayesinde merkeziyetsiz finans uygulamaları geliştirebilirler.

PoS ve Storeman

Wanchain projesi, Proof of Stake (PoS) ve Storeman düğüm çalıştırma sistemlerini kullanmaktadır. Storeman düğümleri, blokzincirleri arasındaki işlemlerin doğrulanmasını sağlamak için çalışır. Ancak Proof of Stake, fikir birliğine ve hisse ispatına dayanan bir sistemdir. Wanchain ağının güvenliğini artırmak ve aynı zamanda işlemlerin doğrulanmasını sağlayarak token ödülleri kazanmak isteyen kullanıcılar, ağ üzerinde düğüm (node) çalıştırarak token ödülü kazanabilirler.

Wanchain yorum

Bu proje, Ethereum ve Ripple gibi çeşitli blokzincirlerinin birbirine bağlanmasını ve kullanıcıların bu blokzincirlerin avantajlarından yararlanmasını sağlayan halka açık merkeziyetsiz bir projedir. Bununla birlikte, girişimcilerin akıllı sözleşmelerle yeni projeler geliştirmelerine destek verir. Projenin mevcut özelliklerinden dolayı WAN tokenin de gelecekte değer kazanması öngörülmektedir.

WAN nereden alınır?

WAN kripto para türünün satın alınabileceği bazı kripto para platformları şunlardır: Binance, Huobi ve KuCoin.

İlgili:

Sorumluluk reddi: Bu sitede yer alan kripto para türleri ve kripto para platformlarıyla ilgili içerikler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5/5 - (1 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cross Chain nedir

Cross Chain Nedir? Avantajları Nelerdir?

Wi Fi

Halka Açık Wi-Fi Ağlarına Neden Bağlanmamalıyız?