in ,

INJ Coin Nedir? Injective Protokolü Avantajları Nelerdir?

inj-coin-nedir
inj-coin-nedir

Bu içeriğimizde: INJ coin nedir? Injective protokolü ve avantajları nelerdir? Sorularının cevaplarına ve bu projeyle ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

INJ coin nedir?

INJ coin, blokzincirler ile etkileşime girerek bu zincirler arasında türev ve marjin gibi çeşitli işlemlerin gerçekleşmesini sağlayan Injective platformunun tokenidir.

Injective protokolü ve avantajları nelerdir?

  • Injective projesi, tamamen merkeziyetsiz olan uygulamaların gelişmesi ve blokzincirler arasında türev işlemlerin gerçekleşmesi için kurulan; ilk merkeziyetsiz borsa olma özelliğine sahiptir.
  • Bu proje, Cosmos ve Ethereum blokzincirleriyle uyumlu çalışır. Ayrıca Injective, Ethereum Virtual Machine ile de uyumlu çalışmaktadır. Stake veya vadeli işlemler gibi çeşitli işlem türlerinin gerçekleşmesini sağlayan kontratlar için kullanılmaktadır.
  • Injective merkeziyetsiz borsasını kullanan kullanıcılar, alım-satım gibi işlemler için herhangi bir ücret ödemezler.
  • Kullanıcılar, Injective protokolü sayesinde, bütün işlemleri çok kısa bir sürede gerçekleştirme imkânına sahiplerdir.
  • INJ, Injective platformunun gelişimi için alınacak kararlarda kullanıcıların oy hakkına sahip olmasını sağlayan yönetişim tokenidir.
  • Injective platformu, Tendermint destekli Proof of Stake (PoS) sistemini kullanmaktadır. Sisteme katılan node’ler, token ödülü kazanmaktadırlar.
  • Katman 2 merkeziyetsiz borsası olan Injective, Cosmos altyapısının sağladığı avantaj sayesinde diğer blokzincirler arasında transfer işlemlerinin gerçekleşmesini mümkün kılmaktadır. Gerçekleşen bu transferlerin ve diğer bütün işlemlerin, yüksek güvenlik seviyesine sahip olması sağlanmaktadır.

INJ coin gelecekte ne vadediyor?

Merkeziyetsiz borsa Injective, tamamen merkeziyetsiz borsaların ve uygulamaların gelişimi için çalışması, zincirler arası türev gibi çeşitli işlemlerin gerçekleşmesine olanak tanıması ve Cosmos, Ethereum gibi önemli blokzincirleriyle uyumlu olması dolayısıyla önemli bir konuma sahiptir. Kullanıcılara son derece güvenli, hızlı ve ücretsiz işlemler sunmayı amaçlayan bu proje dolayısıyla INJ tokenin de gelecekte değer kazanması öngörülmektedir.

INJ coin nereden alınır?

INJ tokenin satın alınabileceği bazı kripto para platformları şunlardır: Binance, KuCoin, Huobi, Gate.io ve Paribu.

İlgili:

Sorumluluk reddi: Bu sitede yer alan kripto para türleri ve kripto para platformlarıyla ilgili içerikler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

4.7/5 - (3 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

data deposit box - ücretsiz bulut depolama - bulut depolama - lorent research lab

Bulut Bilgisayarlar: Geleceğin Teknolojisi!

fiverr-nedir-nasil-kullanilir

Fiverr Nedir, Nasıl Kullanılır? Fiverr’dan Nasıl Para Kazanılır? [Güncel]