in

Bybit, NFT Pazar Lansmanını Kutlamak için Özel Etkinlik Duyurdu!

bybit - kripto para borsası - kripto para - global borsa - bitdao
bybit - kripto para borsası - kripto para - global borsa - bitdao

Bybit, NFT Pazar Lansmanını Kutlamak için Özel Etkinlik Duyurdu!

Global kripto para borsası Bybit, geçtiğimiz günlerde NFT pazar yerini duyurmuştu. Bugün de NFT pazar yerinin lansmanına özel Türkiye’deki kullanıcılar için muhteşem bir etkinlik duyurdu.

$800 Değerindeki Genesis Moga Mystery Box’ı Kazanmak İçin Alım-Satım Yapmanız gerekiyor. Ancak alım-satım için herhangi bir alt ya da üst limit bulunmuyor.

Bybit NFT Pazarı’nın başarılı lansmanını kutlamak için Türkiye’deki kullanıcılarına lansman sırasında 30$’dan satışa sunulan ve 0,47 saniye içinde tükenen, değeri şu anda 800$ olan Genesis Moga Mystery Box hediye ediyor!

Etkinlik dönemi boyunca Spot piyasasında herhangi bir miktarda ilk kez alım-satım yapan 3 kullanıcı Genesis Moga Mystery Box kazanacak!

Etkinlik Dönemi: 24 Ocak 2022 19.00 – 4 Şubat 2022 18.59 

Kullanıcıların etkinliğe katılımlarının geçerli olabilmesi için Blog sayfası üzerinden kaydolması gerekiyor. Blog sayfası: Bybit Blog.

Birinci Etkinlik: Genesis Moga Mystery Box Kazanmak için Alım-Satım Yapın!

Etkinlik dönemi boyunca, spot piyasamızda herhangi bir miktarda ilk kez alım-satım yapan tüm kullanıcılar arasından 3 şanslı kullanıcı değeri 800$ olan Genesis Moga Mystery Box’ı kazanmaya hak kazanıyor.

İkinci Etkinlik: 20$ Trade Ödülü Kazanmak için Arkadaşlarınızı Davet Edin!

  • Arkadaşlarınızı Bybit’e referans linkiniz aracılığıyla davet ettiğinizde; geçerli her bir davetli için 20$ trade ödülü kazanabiliyorsunuz.
  • Daha fazla ödül için: Referans kampanyası 1 Şubat’a kadar uzadı! Arkadaşlarınızı davet ederek değeri 500$’a varan ödül kartları kazanabilmeniz de mümkün! Daha fazla bilgi için Referans Programı’nı ziyaret edin.

Tabii ki etkinliğin her zaman olduğu gibi hüküm ve koşulları var. Bu hüküm ve koşulları gözden geçirmeyi unutmayın.

Hüküm ve Koşullar:

1. Kullanıcıların etkinliğe katılımlarının geçerli olabilmesi için Blog sayfası üzerinden kaydolması gerekli.

2. Kullanıcıların, etkinliğe katılımlarının geçerli olabilmesi adına, etkinlik için minimum spot alım-satım hacim limiti bulunmuyor.

3. Kampanyaya katılım şartlarını sağlayan tüm kullanıcılar arasından 3 kullanıcı çekiliş ile belirlenecek.

4. Etkinliğe katılma için KYC L1 doğrulamasını tamamlama zorunlu değil. Ancak, etkinlik ödüllerini talep edebilme konusunda kullanıcıların KYC L1 doğrulamasını tamamlaması gerekiyor.

5. Ödüller etkinlik süresi sona erdikten sonraki 15 iş günü içinde kullanıcıların hesaplarına yatar. Ancak ödül dağıtım tarihine kadar kullanıcıların hesaplarında en az $10 değerinde varlık bulundurması gerekli.

6. Bybit, bu etkinlik için son karar hakkını saklı tutar.

Bybit: 7/24 kesintisiz ve güvenilir işlem deneyimi:

Global bir kripto para platformu olan Bybit; 2018 yılının Mart ayında kuruldu. Ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteği ile profesyonel platform. Şirket, dünya çapındaki bireysel ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi alım-satım hizmetleri sunan global bir şirket. Ayrıca DeFi madenciliği ürünlerinin yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir platform olma taahhüdünü sürdürüyor. 

Fiyat dalgalanmaları yüzünden pozisyonunuz haksız yere kapandığında Bybit, kullanıcılarının varlıklarını adil piyasa fiyatından telafi eder. Bybit’in 7/24 müşteri desteği ile kullanıcılar, özellikle yardıma ihtiyaç duyduklarında asla cevapsız kalmazlar.

Güvenlik alanında yapılan yatırımın büyüklüğü, bir şirketin genel güvenlik taahhüdünün ve kapasitesinin önemli bir göstergesidir. Güvenlik alanında yaptığı yatırımlarla sektöre öncülük eden Bybit, bütçesinin yüzde 25’ini bu alana ayırıyor. Daha detaylı bilgi için Kripto Para Borsası Bybit Türkiye’deki Faaliyetlerine Resmi Olarak Başladı! Başlıklı içeriğimize de göz atabilirsiniz. Bu içeriğimizde global kripto para borsası Bybit ile ilgili detaylara sahip olabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu içerik, yatırım kararlarının alınmasında asla temel alınmamalı. Yatırım işlemleri için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olun. Eğer ihtiyacınız varsa bağımsız finansal tavsiye almalısınız. Herhangi bir yatırımdan, kullanımdan veya zarardan/ kardan kullanıcılar tamamen kendileri sorumludur. Bu içerik sponsorludur.

İlgili: Bybit, “Davet Et, Kazan!” Etkinliği ile Muhteşem Ödüller Dağıtıyor!

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GPS nedir

GPS Nedir? GPS Nasıl Çalışır?

regtech çözümleri - regtech çözümleri uyum sorunları - regtech - sekuritance - sekuritance nedir - sekuritance hakkında - regtech nedir

Siber Suçlarda Uyumluluğun Önemi: Bir Vaka Çalışması!