in

BitDAO Nedir? BitDAO, Şimdi Bybit Borsasında!

bitDAO nedir - bitdao hakkında - bitdao bybit - kripto para borsası bybit
bitDAO nedir - bitdao hakkında - bitdao bybit - kripto para borsası bybit

BitDAO Nedir? BitDAO, Şimdi Bybit Borsasında!

Bu içeriğimizde BitDAO nedir sorusunu cevaplarken BitDAO’nun partnerlerine de değineceğiz. Kripto para borsası Bybit, Peter Thiel, Founders Fund, Pantera, Dragonfly, Spartan gibi birçok kişi ve şirket tarafından desteklenen yeni bir DAO’dur.

DAO Nedir?

DAO’nun açılımı merkezi olmayan otonom organizasyon anlamına geliyor. Kısacası herhangi bir otoriteye ya da merkeze bağlı değil. BIT de bu ekosistemin yönetişim tokeni. Daha net olmak adına DAO için şunu dememiz mümkün: Bitcoin’in ortaya çıkış amacını tamamen gerçek hayata entegre etmeye çalışan bir yapı. Çünkü gerçekten bilgisayar kodları tarafından yönetilen bir sistemden yani merkeziyetsiz bir yapıdan bahsediyoruz.

Bybit Launchpad ve yaklaşan token lansmanları hakkında daha fazla ayrıntı için: https://go.bybit.com/e/dwmDTmC1Ujb

BitDAO’nun partnerleri arasında Kronos, Kenetic, Coinhako, Amber, Wemix gibi şirketleri görmemiz de mümkün.

BitDAO’nun vizyonu için açık finans ve merkezi olmayan tokenize bir ekonomi diyebiliriz. BitDAO’nun DeFi’nin başarısına güveni tam. DeFi ekosistemini desteklemek için büyük finansal ve yetenek kaynakları tahsis edebilecek güçte.

BitDAO, BIT token sahipleri tarafından kontrol edilen bir DAO. Unutmayın, bu bir şirket değil. Bir yönetim ekibi veya herhangi bir çalışanı yok.

Bybit’ten BIT Token alıp satmak için: https://go.bybit.com/e/ECcTDVb2Ujb

Bybit’in CEO’su Ben Zhou, BitDAO hakkında şöyle söyledi:

“Bybit’te bizler, kripto alanındaki cesur ve yaratıcı deneylerden ve daha iyi bir finans geleceği için çalışan yetenekli ve kararlı insanlardan sürekli ilham alıyoruz ve şaşırıyoruz.”

Singapur merkezli kripto para borsası Bybit, Bybit Launchpad platformunda BIT” token listelemesini geçtiğimiz günlerde duyurmuştu. Bybit’in BIT listelemesi, katılımcılar için lansman ödülleri içeriyor. Kripto para borsası Bybit’de KYC L1’i tamamlayan kullanıcılara açık olduğunu hatırlatmak isterim. KYC Nedir? Sorusuna kısaca Müşterini Tanı cevabını verebiliriz. Fakat daha detaylı bilgi için KYC Nedir? Kripto Para Borsalarına Neden Kimlik Bilgilerimizi Veriyoruz? başlıklı içeriğimizi okumanızı tavsiye ediyoruz.

Bybit, BitDAO’nun ilk savunucusu olarak karşımıza çıkıyor ve BitDAO’nun hazinesine 2.5bps vadeli işlem hacmine katkıda bulunmayı taahhüt ettiğini biliyoruz. Peki BitDAO ve kripto para borsası Bybit’in sosyal medya platformları neler?

Daha fazla bilgi için: https://go.bybit.com/e/m8hHacB7bjb

Kripto Para Borsası Bybit’in ve BitDAO’nun Sosyal Medya Platformları:

BitDAOhttps://www.bitdao.io/
Bybit: https://www.bybit.com
BitDAO Belgelerihttps://docs.bitdao.io/
BitDAO Twitterhttps://twitter.com/BitDAO_Official
Bybit Türkçe Twitter: https://www.twitter.com/BybitTurkiye
Bybit Türkçe Telegram: https://t.me/BybitTurkish

BitDao Nedir? – İlgili: Kripto Para Borsası Bybit Türkiye’deki Faaliyetlerine Resmi Olarak Başladı!

Bu içerik sponsorludur, herhangi bir yatırım tavsiyesi ya da önerisi içermez. Yatırımcılar kendi yatırımlarından sorumludur. İçeriğimiz tamamen haber ve bilgi amacıyla oluşturulmuştur.

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kripto para borsası bybit - bybit - kripto para - kripto para borsaları bybit - bybit güvenli mi - bybit türkiye çalışanları

BIT Token Bybit’te Listelendi! 8 Milyon $BIT Dağıtılacak!

Solona nedir - Solona (SOL) hakkında - Solona fiyatı - Solona nereden alınır - Solona blockchain - Solona (SOL) fiyatı

Solana Nedir? SOL Ne İşe Yarıyor? SOL’un Arkasında Kim Var?