in

Bybit’ten TaleCraft Listelemesi Şerefine Sadece Türkiye’ye Özel Hediyeler!

talecraft-bybit-nft
talecraft-bybit-nft

Bybit’ten TaleCraft Listelemesi Şerefine Sadece Türkiye’ye Özel Hediyeler!

2021 yılının kripto varlıklar tarafında şüphesiz en güçlü trendi NFT trendiydi. Bu trend kripto para yatırımcılarının yanı sıra ana akım medyanın, ünlülerin ve kurumsal şirketlerin dahil olmasıyla güçlenerek büyük bir pazara dönüştü. NFT trendini NFT tabanlı oyna-kazan (play-to-earn), GameFi trendi takip etti. Bugün hem NFT hem de oyun konseptini diğer birçok konpsetle bir araya getiren ve kullanıcılara üst seviye sanal evren deneyimi sunan Metaverse konseptini yoğun bir şekilde tartışıyoruz. 

TaleCraft ise Avalanche blokzinciri üzerine geliştirilen NFT tabanlı, play-to-earn modeli ile çalışan bir oyun Metaverse’idir. NFT, GameFi ve Metaverse konseptlerini bir araya getiren TaleCraft, kullanıcıları için NFT tabanlı, oynarken kazanabilecekleri sürdürülebilir bir oyun deneyimi, ekonomi inşa etmeyi amaçlamaktadır.

Türkiye’deki kripto varlık yatırımcılarının ilgisini çekmeyi başaran CRAFT, 13 Aralık 2021 Pazartesi günü ilk resmi merkezi borsa listelemesi olarak Bybit’in Spot piyasasında listelendi. 

TaleCraft Bybit’te!

CRAFT Listelemesine Özel Kampanyamıza Katılanlar İçin 5000 CRAFT ve 250 CRAFT NFT Ödül Havuzu!

Bybit, CRAFT’ı listeleyen ilk resmi merkezi borsa (CEX) olarak Türkiye’deki kullanıcılarına muhteşem ödüller veriyor.

Etkinlik [Detaylar için tıklayınız.] süresi boyunca, dış cüzdanlardan Bybit CRAFT adresine 20 USD ya da daha fazla değerde CRAFT yatıran tüm kullanıcılar 25,000 USD değerindeki 5000 CRAFT Airdrop’unu paylaşacak.

Etkinlik [Detaylar için tıklayınız.] süresi boyunca, en az 50 USD değerinde Bybit CRAFT/USDT spot çiftinde alım-satım yapan tüm kullanıcılar her biri $40 değerinde olan ve ayrıca oyun içinde de kullanabilecekleri 250 adet CRAFT NFT’sini kazanmak için şanslı çekilişe katılmaya hak kazanacak.

Ödüller Bunlarla da Sınırlı Değil! 

Tüm bu ödüllerin yanı sıra Bybit’in referans kampanyasına katılan kullanıcılar, geçerli her bir referans için 20 dolar değerinde trade ödülü ve değeri 500 dolara varan ödül kartları kazanabilir.  

Bybit’in Türkiye’deki kullanıcıları için CRAFT listelenmesine özel gerçekleştireceği etkinlik 13 Aralık 2021 Pazartesi günü saat 16:00’da başladı ve 19 Aralık 2021 Pazar günü saat 16:00’da sona erecek.

7/24 kesintisiz ve güvenilir işlem deneyimi:

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki bireysel ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi alım-satım hizmetleri ve DeFi madenciliği ürünlerinin yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir platform olma taahhüdünü sürdürüyor. 

Fiyat dalgalanmaları yüzünden pozisyonunuz haksız yere kapandığında Bybit, kullanıcılarının varlıklarını adil piyasa fiyatından telafi eder. Bybit’in 7/24 müşteri desteği ile kullanıcılar, özellikle yardıma ihtiyaç duyduklarında asla cevapsız kalmazlar.

Güvenlik alanında yapılan yatırımın büyüklüğü, bir şirketin genel güvenlik taahhüdünün ve kapasitesinin önemli bir göstergesidir. Güvenlik alanında yaptığı yatırımlarla sektöre öncülük eden Bybit, bütçesinin yüzde 25’ini bu alana ayırıyor.

Daha fazla bilgi için:

İnternet Sitesi: https://www.bybit.com/tr-TR/

Twitter: https://twitter.com/BybitTurkiye

Telegram: https://t.me/BybitTurkish

Instagram: https://www.instagram.com/bybitturkiye/

Destek: [email protected]

İlgili: Bybit’ten SHIB Listelenmesi Şerefine Sadece Türkiye’ye Özel 40.000$ Ödül Havuzu!

Sorumluluk Reddi: Bu içerik, yatırım kararlarının alınmasında temel alınmamalı ve yatırım işlemleri için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve eğer gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız. Herhangi bir yatırımdan, kullanımdan veya zarardan/ kardan kullanıcılar tamamen kendileri sorumludur.

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

OKEx-Jumpstart-Etkinliği

OKEx Jumpstart Etkinliği Başlıyor! WOO, SIS ve RAY Kazanabilirsiniz!

OpenSea-ile-uyumlu-okex-nft-marketplace

Opensea ile Uyumlu OKEx NFT Marketplace Güncellendi!