in

Bybit, 750.000 MOVEZ Ödül Havuzu Eşliğinde MOVEZ’u Listeliyor!

bybit-movez (1)
bybit-movez (1)

Bybit, Türkiye Kullanıcılarına Özel Düzenlediği 750.000 MOVEZ Ödül Havuzu Eşliğinde MoveZ’u Listeliyor: Harekete Geçin, Fırsatı Kaçırmayın!

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Bybit, Türkiye’deki kullanıcılarına özel düzenlediği 750.000 MOVEZ değerindeki devasa ödül havuzu!

ile adından söz ettiren MOVEZ’u 10 Haziran 2022 tarihinde Spot piyasasında listeleyeceğini duyurdu.

Bybit, 750.000 MOVEZ Ödül Havuzu Eşliğinde MOVEZ’u Listeliyor!

750.000 MOVEZ Değerinde Devasa Airdrop Havuzu!

Bybit x MoveZ 1600x900 1 1 1
Bybit, 750.000 MOVEZ değerinde ödül havuzu!

MOVEZ listelemesine özel muhteşem ödüllerin ve 750.000 MOVEZ değerinde ödül havuzunun sunulduğu etkinlik, 7 Haziran 2022 saat 19.00’da başlayıp 14 Haziran 2022 saat 23.59’a kadar devam edecek. Bu devasa ödül havuzundan payınızı almak için acele edin.

200.000 MOVEZ değerindeki ödül havuzu, Bybit’e yeni kaydolacak Türkiye kullanıcıları arasında eşit bir şekilde dağıtılacak. Etkinlik sayfasından; “Hemen Katılın” butonuna tıklayarak Bybit’e yeni kaydolan ve birinci seviye KYC doğrulamasını tamamlayan kullanıcılar; ödül havuzundan pay alır.

İlgili: Bybit’te Yatırma İşlemi! Basit Bir Rehber!

Bybit’te ilk alım-satım işlemini gerçekleştirecek olan tüm Türkiye kullanıcılarını ise; 500.000 MOVEZ değerinde ödül havuzu bekliyor! Etkinlik sayfasından “Hemen Katılın” butonuna tıklayan ve minimum 10 dolar değerinde ilk alım-satım işlemini (Bybit Spot piyasasında) yapan kullanıcılar, 500.000 MOVEZ değerindeki ödül havuzundan pay alır.

Daha Bitmedi! Basit Sosyal Medya Görevlerini Tamamlayan Kullanıcılar; Kişi Başı 1.000 MOVEZ Kazanması Mümkün Olan 50 Kişiden Biri Olma Fırsatını Yakalar!

Bybit’in Türkiye kullanıcılarına özel etkinliği yukarıda sayılan ödüllerle de sınırlı değil.

Hatta Bybit Türkiye twitter hesabını takip eden ve etkinlik tweetini üç arkadaşını etiketleyerek paylaşan kullanıcılar; etkinlik formuna gerekli bilgileri girdikten sonra 1.000 MOVEZ kazanması mümkün olan 50 kişiden biri olma şansı yakalar!

Bybit’in, MOVEZ listelemesi kapsamında Türkiye kullanıcılarına özel duyuracağı diğer ödülleri kaçırmamak için; Bybit’i takip etmeye devam edin.

Etkinliğe katılmak ve detaylı bilgi edinmek için: https://go.bybit.com/e/t6wWPyh5Gqb

Sorumluluk Reddi: Sitemizdeki içerikler, yatırım kararlarının alınmasında temel alınmamalı ve yatırım işlemleri için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Dijital varlıklar ticareti önemli risk içerir ve hatta yatırdığınız sermayenin kaybına neden olabilir. Ancak ilgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olun. Hatta eğer gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız. Herhangi bir yatırımdan, kullanımdan veya zarardan/kardan kullanıcılar tamamen kendileri sorumludur. 

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Video duzenleme programlari

En İyi Video Düzenleme Uygulamaları!

streaming

Bütçenize Uygun En İyi Video Akış Hizmetini Nasıl Bulursunuz?