in

Bybit’ten SHIB Listelenmesi Şerefine Sadece Türkiye’ye Özel 40.000$ Ödül Havuzu!

shiba coin - kripto para - bybit - bybit shiba coini listeledi
shiba coin - kripto para - bybit - bybit shiba coini listeledi

Bybit’ten SHIB Listelenmesi Şerefine Sadece Türkiye’ye Özel 40.000$ Ödül Havuzu!

2021 yılına şüphesiz fiyat performansı ve çok tartışılmaları ile meme coinler damga vurdu. Ağustos 2020 tarihinde Dogecoin’den esinlenerek ve Dogecoin’e rakip olarak piyasaya sürülen SHIB ise hem fiyat performansı hem de en çok tartışılan kripto varlıklardan biri olması bakımından bu sürecin en gözde meme coinlerinden biri olmayı başardı. 

Dünya genelinde geniş bir yatırımcı kitlesine ulaşan SHIB, 20 milyar doları geçen piyasa değeri ile piyasa değeri sıralamasında tüm kripto varlıklar arasında ilk 15’te yer alıyor.

Türkiye’de de haftalardır trend kripto varlıklar listesinde üst sıralarda yer alan SHIB, 6 Aralık 2021 Pazartesi günü Bybit’in Spot piyasasında listelendi.

SHIB Listelemesine Özel Kampanyaya Katılanlar İçin 20.000 $BIT Ödül Havuzu:

Bybit, Türkiye’deki kripto para yatırımcıları tarafından çok sevilen SHIB listelemesini kutlamak için özel bir etkinlik düzenleyerek Türkiye’de bulunan kullanıcılarına muhteşem ödüller veriyor. 

Etkinlik süresi boyunca SHIB/USDT spot çiftinde herhangi bir miktarda alım-satım yapan tüm kullanıcılar, 20.000 $BIT ödül havuzundan 100 $BIT kazanma şansı yakalayacaklar.

Etkinlik süresi boyunca SHIB/USDT spot çiftinde herhangi bir miktarda alım-satım yapan kullanıcılar arasından çekilişle seçilecek 20 kişiye 100 $BIT verilecek.

Ödüller Bunlarla da Sınırlı Değil! 

Tüm bu ödüllerin yanı sıra Bybit’in referans kampanyasına katılan kullanıcılar, geçerli her bir referans için 20 dolar değerinde trade ödülü ve değeri 500 dolara varan ödül kartları kazanabilir.  

Bybit’in Türkiye’deki kullanıcıları için SHIB listelenmesine özel gerçekleştireceği etkinlik 6 Aralık 2021 Pazartesi günü saat 19.00’da başladı ve 13 Aralık 2021 Pazartesi günü saat 18.59’da sona erecek.

İlgili: Bybit Launchpool Nedir? Stake Ederek Nasıl Ücretsiz Token Kazanabilirsiniz?

Bybit: 7/24 kesintisiz ve güvenilir işlem deneyimi:

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki bireysel ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi alım-satım hizmetleri ve DeFi madenciliği ürünlerinin yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir platform olma taahhüdünü sürdürüyor. 

Fiyat dalgalanmaları yüzünden pozisyonunuz haksız yere kapandığında Bybit, kullanıcılarının varlıklarını adil piyasa fiyatından telafi eder. Bybit’in 7/24 müşteri desteği ile kullanıcılar, özellikle yardıma ihtiyaç duyduklarında asla cevapsız kalmazlar.

Güvenlik alanında yapılan yatırımın büyüklüğü, bir şirketin genel güvenlik taahhüdünün ve kapasitesinin önemli bir göstergesidir. Güvenlik alanında yaptığı yatırımlarla sektöre öncülük eden Bybit, bütçesinin yüzde 25’ini bu alana ayırıyor.

Daha fazla bilgi için:

İnternet Sitesi: https://www.bybit.com/tr-TR/

Twitter: https://twitter.com/BybitTurkiye

Telegram: https://t.me/BybitTurkish

Instagram: https://www.instagram.com/bybitturkiye/

Destek: support@bybit.com

Sorumluluk Reddi: Bu içerik, yatırım kararlarının alınmasında temel alınmamalı ve yatırım işlemleri için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve eğer gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız. Herhangi bir yatırımdan, kullanımdan veya zarardan/ kardan kullanıcılar tamamen kendileri sorumludur.

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

okex earn - yıl sonu etkinliği - btc-usdt - eth

OKEx, Earn Yıl Sonu Etkinliğinde BTC, ETH ve USDT Dağıtacak!

iOS 15'te Fotoğrafların Tarihi, Saati ve Konumu Nasıl Değiştirilir?

iOS 15’te Fotoğrafların Tarihi, Saati ve Konumu Nasıl Değiştirilir?