in

World Series of Trading (WSOT 2022) Ödülü Tam 8 Milyon USDT!

bybit-World-Series-of-Trading-wsot2022
bybit-World-Series-of-Trading-wsot2022

World Series of Trading (WSOT 2022) Ödülü Tam 8 Milyon USDT!

2021 yılında 35.000’in kişinin katıldığı World Series of Trading etkinliğine, yatırım yapılan miktardan bağımsız olarak en iyi kâr/zarar oranını elde eden yatırımcıları ödüllendirmek isteyen kripto para platformu Bybit öncülük ediyor. Hatta bu katılımcılar 4,09 milyon $’lık rekor ödül havuzunun ve 1.339 NFT ödülünün kilidini açmıştı. Koşulları sağlayan 136 bölgeden katılan takım oyuncuları, ana etkinlikte takım kurmuştu veya 196 takımdan birine katılmıştı. En iyi takımsa 20x kazanç elde etmişti. Tek başına yarışan yaklaşık 20.000 oyuncunun bireysel yarışmaya katıldığı açıklandı. Kazanan yarışmacı %7.265,94’lük bir kâr/zarar oranı yakalamıştı.

Bybit World Series of Trading (WSOT 2022)

Bybit World Series of Trading (WSOT 2022) detaylarına geçmeden önce global kripto para borsası Bybit’in UNICEF ile olan partnerliğine değinmemiz gerektiğini düşünüyoruz. Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Bybit; bu büyük etkinlikle kripto paraların kız çocuklarının eğitimine katkı sağlayabileceğini göstermek için UNICEF’e 400.000 $ değerinde Bitcoin bağışlayacak! Hatta WSOT 2021 etkinliğinde de UNICEF’e bağış yapılmıştı.

Bybit’in Kurucusu Ben Zhou; “Dünya çapında karşılaştığımız zorlukların üstesinden gelmek ve gelecek nesiller için eşit bir alan yaratabilmek adına dijital eğitime ulaşma konusunda cinsiyetler arası uçurumu kapatmalı ve kız çocuklarının kaliteli eğitime erişebilmesi için daha fazla destek olmalıyız. Tüm çocukların, özellikle de en savunmasız grupların kaliteli eğitime erişebilmeleri konusunda UNICEF’in gösterdiği çabaları desteklemek uğruna platformumuzu ve kaynaklarımızı kullanma fırsatına sahip olduğumuz için minnettarız.” dedi.

Bybit WSOT 2022: Solo Yarış, Takım Yarışı ve Hız Bölgesi Ödülü

Solo Yarış, Takım Yarışı ve Hız Bölgesi Ödülü dahil üç alanda ödül havuzunu 8 milyon USDT’ye kadar katlayan WSOT 2022, dünyanın dört bir yanındaki kriptoparaseverlerin gönlünü fethetmeye hazır. Peki siz yarışmaya hazır mısınız?

Bu konuya dair Lorent Research Lab. YouTube ekibinin hazırladığı videoyu da hemen içeriğimize ekleyelim. Bu videomuzdan daha detaylı bilgi almak mümkün. Ancak bu videomuzun yatırım tavsiyesi olmadığını hatırlatalım!

Takım yarışı ödül havuzu: 6,000,000 USDT Değerinde Ödül Havuzu

Solo yarış ödül havuzu: 1,000,000 USDT Ödül Havuzu

Hız bölgesi ödülü: Kazanılmayı bekleyen 1,000,000 USDT [Günlük ve şanslı çekilişler!]

Sorumluluk Reddi: Bu içerik, yatırım kararlarının alınmasında asla temel alınmamalı. Yatırım işlemleri için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Ancak ilgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olun. Çünkü kripto para ve işlemleri risk içerir. Ancak ve ancak ihtiyacınız varsa bağımsız finansal tavsiye almalısınız. Herhangi bir yatırımdan, kullanımdan veya zarardan/ kardan kullanıcılar tamamen kendileri sorumludur. 

İlgili:

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

project serum

SRM coin nedir? Serum Projesinin Özellikleri Nelerdir?

Netflix Turkiye

Netflix’te Temmuz Ayında Yayımlanacak Yeni İçerikler!