in

Bybit NFT Marketi Nedir? Nasıl Kullanılır?

bybit-nft-marketi-nedir
bybit-nft-marketi-nedir

Bybit NFT Marketi Nedir? Nasıl Kullanılır?

Bu içeriğimizde: Bybit NFT pazar yeri nedir? Nasıl kullanılır? sorularının cevaplarına ve bu NFT marketi hakkında bilinmesi gereken detaylara yer verdik.

Bybit NFT Marketi nedir?

Bybit NFT marketi, benzersiz tokenları listelemek, almak ve satmak gibi çeşitli NFT işlemlerinin gerçekleştirildiği bir pazar yeridir. Bu NFT pazar yerinde, Bybit tarafından desteklenen özel projelerin yanı sıra dünyanın dört bir tarafındaki geliştiricilerin en güncel teknoloji ile oluşturmuş olduğu NFT koleksiyonlarına ulaşmak mümkündür.

bybit nfti marketi nasil kullanilir
Bybit NFT Marketi

Bybit NFT Marketi: NFT Satım-Alım İşlemleri için Geçerli Olan Para Birimleri Nelerdir?

Kullanıcılar, Bybit NFT Pazar yerinde hiçbir ek ücret ödemeden NFT satın alma imkânına sahiplerdir. Bununla birlikte, ETH, USDT veya BIT, bir NFT hangisiyle fiyatlandırılıyorsa; o token ile ödeme yapma imkânı da mevcut. Ancak platformdaki her NFT sadece bir token cinsinden fiyatlandırılmaktadır. Buna bağlı olarak, bir NFT fiyatlandırılması BitDAO’ya ait BIT token ile yapılmışsa, söz konusu bu NFT yalnızca BIT token ile satın alınır. USDT veya ETH ile satın alınamaz.

NFT Gizemli Kutusu:

Bu NFT marketinde sabit bir fiyat üzerinden satılan Gizemli Kutular da vardır. Bybit NFT Gizemli Kutuları, dört çeşit nadirlik seviyesinde gelen rastgele ve her biri eşsiz NFT’ler içerir. Bunlar ise şöyledir: N (Normal), R (Nadir), SR (Çok Nadir) ve SSR (Aşırı Nadir). Öte yandan, bu gizemli kutulardan satın aldığınızda, istediğiniz zaman kutuyu açabileceğiniz gibi açmayıp kâr elde etmek amacıyla satabilirsiniz de.

Bybit NFT Marketinde NFT Satın Alma:

Öncelikle NFT satın almak için Bybit NFT pazar Yerine gidin. Daha sonra satın almak istediğiniz NFT için Şimdi Al butonunu seçin. Ardından Şimdi Öde seçeneğine tıklayın. Satın almak için gereken ödemeyi gerçekleştirdiğinizde NFT’yi satın almış olursunuz. Ayrıca NFT satın alım işlemleri için ek bir ücret ödemeniz gerekmez.

bybit-nft-marketplace-nasil-kullanilir
Bybit NFT Marketplace

Bybit NFT Pazar Yerinde NFT Satma:

Bu pazar yerinde NFT satmak istiyorsanız, öncelikle satmak istediğiniz NFT için Şimdi Listele seçeneğine tıklayıp NFT Listeleme sayfasına gidin. Daha sonra NFT’nizi listelemek adına şu adımları izlemeniz gerekir:

  • NFT’nizi fiyatlandıracağınız birimi seçin. Bu birim, USDT, BIT ya da ETH olabilir.
  • Satışa sunmak istediğiniz miktarı belirtin.
  • Listeleme zamanını ayarlayın. Daha sonra Gönder seçeneğine tıklayın.

Hatırlatma: Bybit, NFT satıcılarından %1 oranında işlem ücreti almaktadır. Bununla birlikte, platformda kendi oluşturduğunuz NFT’leri satmanız mümkün değildir. Mevcut olarak sadece Bybit NFT Marketinden satın alınan NFT’ler listelenebilir.

Bybit Hakkında:

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki bireysel ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi alım-satım hizmetleri ve DeFi madenciliği ürünlerinin yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir platform olma taahhüdünü sürdürüyor. 

Fiyat dalgalanmaları yüzünden pozisyonunuz haksız yere kapandığında Bybit, kullanıcılarının varlıklarını adil piyasa fiyatından telafi eder. Bybit’in 7/24 müşteri desteği ile kullanıcılar, özellikle yardıma ihtiyaç duyduklarında asla cevapsız kalmazlar.

Güvenlik alanında yapılan yatırımın büyüklüğü, bir şirketin genel güvenlik taahhüdünün ve kapasitesinin önemli bir göstergesidir. Güvenlik alanında yaptığı yatırımlarla sektöre öncülük eden Bybit, bütçesinin yüzde 25’ini bu alana ayırıyor.

Sorumluluk reddi: Bu sitede yer alan kripto para türleri ve kripto para platformlarıyla ilgili içerikler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili: WSOT 2022 Başlıyor! Bybit’ten 8 Milyon Dolarlık Dev Ödül Havuzu!

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Windows guncellemesi

Windows Güncellemeleri Nasıl Geciktirilir?

android tricks

Android Telefonunuzu Daha Verimli Kullanmanızı Sağlayacak İpuçları!