in

Raca Coin Bybit’te Listelendikten Sonra İnanılmaz Stake Fırsatı Duyuruldu!

Izumi-Finance-bybit-global-kripto-para-borsası Bybit, 750.000 MOVEZ
Izumi-Finance-bybit-global-kripto-para-borsası Bybit, 750.000 MOVEZ

Raca Coin Bybit’te Listelendikten Sonra İnanılmaz Stake Fırsatı Duyuruldu!

Bu içeriğimizde birçok kişinin ve hatta Elon Musk’ın ve annesi Maye Musk’ın bile desteğini alan Raca Coin ve stake etkinliğinden bahsediyoruz.

Öncelikle Raca Coin nedir? Diye hiç merak ettiniz mi? Gelin hep birlikte Raca Coin nedir? Sorusunun cevabına yakından bakalım.

Raca Coin Nedir?

Bu Coin; Radio Caca projesinin sahip olduğu tokena verilen isimdir. Bu token, BSC teknolojisinin bir ürünüdür. Ayrıca Radio Caca projesinin gerçekleştireceği her projenin tokenı olarak RACA coin kullanılacağını duyurulmuştur. Her ne kadar Binance Smart Chain teknolojisi ile çıkmış olsa da Ethereum blockchain tabanını da kullanmak için güncellenerek bu amacına da ulaşmıştır. RACA sahip olduğu vizyonu gerçekleştirmek için Microsoft, SpaceX ve Google AI gibi şirketler ile anlaşmalar imzalamıştır. Ayrıca şu ana kadar projeyi daha ileriye taşıyacak yüzlerce kişi veya şirket ile çalışmıştır. Bunların sanat, teknoloji ve yenilik alanında dünyada önde gelen şirketler ve isimlerden oluştuğunu söylemek sanırım yanlış olmaz.

Global kripto para borsası Bybit, aşağıdaki tweet ile esnek stake sayesinde %999’a varan APY kazanılabileceğini duyurdu.

Bu sayede Raca stake ederek yüksek APY kazanma fırsatı yakalamanız mümkün. Staking tweette de belirtildiği üzere 29 Mart 2022, saat 14.00’da başladı. Eğer esnek staketen faydalanmak istiyorsanız hemen bu link üzerinden etkinliğe katılabilirsiniz: https://www.bybit.com/tr-TR/earn/flexible-staking

Esnek Staking Nedir?

Esnek staking, kısaca kilitlenmeye ihtiyaç duymayan, kullanıcının dilediği zaman o ticaret yapabileceği stake etkinliği anlamına geliyor. Tabii ki sadece ticaret değil aynı zamanda istediği zaman çekme işlemini de gerçekleştirebiliyor. Kısaca Esnek Staking etkinliğinde varlıklarınızı sürekli tutma zorunluluğu yok.

Sorumluluk Reddi: Bu içerik, yatırım kararlarının alınmasında asla temel alınmamalı. Yatırım işlemleri için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olun. Eğer ihtiyacınız varsa bağımsız finansal tavsiye almalısınız. Herhangi bir yatırımdan, kullanımdan veya zarardan/ kardan kullanıcılar tamamen kendileri sorumludur. 

İlgili: Arbitrum Kullanarak Bybit’e Nasıl Para Yatırılır ve Çekilir?

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Girisimcilik Temali 5 Film 2

Girişimcilik Temalı 5 Film Önerisi!

keylogger

Tuş Kaydedici Nedir? Keylogger Nasıl Engellenir?