in

HOLO (HOT) Bybit Spot Piyasasında Listeleniyor!

bybit launchpool nedir
bybit launchpool nedir

HOLO (HOT) Bybit Spot Piyasasında Listeleniyor!

Merkezi sunucular olmaksızın tamamen son kullanıcı cihazlarında eşler arası, merkeziyetsiz uygulamaları çalıştıran mikro hizmetler geliştirmeye yönelik açık kaynaklı bir altyapı sunan Holochain’in yerel tokeni HOLO (HOT), 2 Aralık 2021 Perşembe günü Bybit Spot piyasasında listelendi.

Merkeziyetsiz uygulamaların kolayca erişilebilir olduğu bir ekosistem ve pazar yeri sunup ağ katılımcıları tarafından Holochain kullanılarak geliştirilen uygulamalarla İnternet’in daha geniş bir alanı arasında köprü görevi görmeyi amaçlayan Holochain’in adını, Web 3.0’ın yoğun olarak tartışılmaya başlandığı şu günlerde daha sık duyar olduk

HOLO (HOT) Listelemesine Özel Kampanyamıza Katılanlar İçin 1.000.000 HOT Değerinde Ödül Havuzu ve iPhone 13 Kazanma Şansı! Detaylar: https://go.bybit.com/e/RhyVd58TElb

Bybit, Türkiye’deki kripto para yatırımcıları tarafından çok sevilen HOLO’nun (HOT) listelenmesini kutlamak için özel bir etkinlik düzenleyerek Türkiye’de bulunan kullanıcılarına muhteşem ödüller veriyor. 

Etkinlik [https://go.bybit.com/e/RhyVd58TElb] süresi boyunca HOT/USDT spot çiftinde en az 20 dolar değerinde alım-satım yapan tüm kullanıcılar 1.000.000 HOT değerindeki ödül havuzunu paylaşacaklar.  

Etkinlik süresi boyunca HOT/USDT spot çiftinde en az 100 dolar değerinde alım-satım yapan tüm kullanıcılar bir adet iPhone 13’ün hediye olarak verileceği şanslı çekilişe katılma hakkı kazanacaklar.

Ödüller Bunlarla da Sınırlı Değil!

Etkinlik [https://go.bybit.com/e/RhyVd58TElb] süresi boyunca Bybit’e ilk defa kaydolan ve hesabına herhangi bir varlık türünde minimum 10 dolar değerinde ilk yatırma işlemi yapan kullanıcılar 10 dolar değerindeki trade ödülünü kazanacaklar.

Tüm bu ödüllerin yanı sıra Bybit’in referans kampanyasına [https://go.bybit.com/e/RhyVd58TElb] katılan kullanıcılar, geçerli her bir referans için 20 dolar değerinde trade ödülü ve değeri 500 dolara varan ödül kartları kazanabilir.  

Bybit’in Türkiye’deki kullanıcıları için HOLO (HOT) listelenmesine özel gerçekleştireceği etkinlik 2 Aralık 2021 Perşembe günü saat 13.00’te başlayacak ve 10 Aralık 2021 Cuma günü saat 14.59’da sona erecek.

Bybit: 7/24 kesintisiz ve güvenilir işlem deneyimi

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki bireysel ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi alım-satım hizmetleri ve DeFi madenciliği ürünlerinin yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir platform olma taahhüdünü sürdürüyor. 

Fiyat dalgalanmaları yüzünden pozisyonunuz haksız yere kapandığında Bybit, kullanıcılarının varlıklarını adil piyasa fiyatından telafi eder. Bybit’in 7/24 müşteri desteği ile kullanıcılar, özellikle yardıma ihtiyaç duyduklarında asla cevapsız kalmazlar.

Güvenlik alanında yapılan yatırımın büyüklüğü, bir şirketin genel güvenlik taahhüdünün ve kapasitesinin önemli bir göstergesidir. Güvenlik alanında yaptığı yatırımlarla sektöre öncülük eden Bybit, bütçesinin yüzde 25’ini bu alana ayırıyor.

İnternet Sitesi: https://www.bybit.com/tr-TR/

Twitter: https://twitter.com/BybitTurkiye

Telegram: https://t.me/BybitTurkish

Instagram: https://www.instagram.com/bybitturkiye/

Destek: support@bybit.com

Bu içerik sponsorludur.

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Akıllı Telefonlarda Boş Alan Açmanın 5 Yolu! Basit Bir Kılavuz!

Akıllı Telefonlarda Boş Alan Açmanın 5 Yolu! Basit Bir Kılavuz!

android facetime nasıl kullanılır (1)

Android Telefonlarda Facetime Nasıl Kullanılır? Basit Bir Rehber!