in

Bybit’ten Türkiye’deki Kullanıcıları İçin Yeni Yıla Özel Muhteşem Ödüller!

bybitten-turkiyedeki-kullanicilari-icin-yeni-yila-ozel-muhtesem-oduller-AMfsP9Zg
bybitten-turkiyedeki-kullanicilari-icin-yeni-yila-ozel-muhtesem-oduller-AMfsP9Zg

Bybit’ten Türkiye’deki Kullanıcıları İçin Yeni Yıla Özel Muhteşem Ödüller!

Kullanıcılarının kripto varlık işlem deneyimini en üst düzeye çıkarma amacı ile “Bybit ile Seviye Atlayın” mottosuyla hareket eden Bybit, Türkiye’deki kullanıcılarına özel sunduğu ödüller ve kampanyalarıyla da kullanıcılarına seviye atlatıyor.

Bybit’in Türkiye’deki kullanıcılarına özel yeni yıl kampanyası 21 Aralık Salı günü başladı. Muhteşem ödüllerin yer aldığı yeni yıla özel bu kampanyaya etkinlik sayfasından kaydolabilirsiniz. 

Bazı ödüller “ilk gelene öncelik verilir” esasına göre verileceğinden birbirinden güzel ödüllere sahip olmak için acele edin.

Yeni Yıla Özel Türkiye’deki Kullanıcılara 15.000 USD Değerinde Ödül Havuzu ve Apple Ürünleri!

Bybit, Türkiye’deki kullanıcılarının yeni yılını kutlamak için muhteşem ödüller veriyor. Bybit’in yeni yıla özel kampanyasına katılan kullanıcılar, kampanya süresince Spot ve Vadeli İşlemler’de gerçekleştirecekleri işlemlerin hacmine göre şanslı çekilişe katılmaya hak kazanacaklar. 

Aşağıdaki tabloda yer alan işlem hacmi derecelerine göre katılımcılar, şanslı çekilişle 15.000 USD değerinde $GAL, $REAL, $CRAFT tokenleri ve Macbook Pro, iPhone 13 ve Airpods Pro Apple ürünlerini almaya hak kazanacaklar.

Etkinlik şartlarını sağlayan ve ilk kez alım-satım gerçekleştiren ilk 200 kullanıcı ayrıca 1000 $PTU tokeni eşit olarak paylaşacak. Bu ödül, “ilk gelene öncelik verilir” esasına göre dağıtılacak. Kullanıcıların, Bybit’in Türkiye’deki kullanıcıları için yeni yıla özel hazırladığı kampanyaya katılabilmek için etkinlik sayfasında yer alan “Hemen Katılın” butonuna tıklayarak kampanyaya kaydolması gerekmektedir. İlgili: Kripto Para Borsası Bybit, Türkiye’deki Kullanıcılarına Özel Ödül Kampanyasını Duyurdu!

Bybit YeniYil
Kripto para borsası Bybit

Bybit’ten Türkiye’deki Kullanıcıları İçin Yeni Yıla Özel Muhteşem Ödüller!

Ödüller Bunlarla da Sınırlı Değil!

Tüm bu ödüllerin yanı sıra Bybit’in referans kampanyasına katılan kullanıcılar, geçerli her bir referans için 20 dolar değerinde trade ödülü ve değeri 500 dolara varan ödül kartları kazanabilir.  Bybit’in Türkiye’deki kullanıcıları için hazırladığı yeni yıla özel etkinliği, 21 Aralık 2021 Salı günü saat 19:00’da başladı ve 30 Aralık 2021 Perşembe günü saat 23:59’da sona erecek.

7/24 kesintisiz ve güvenilir işlem deneyimi!

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki bireysel ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi alım-satım hizmetleri ve DeFi madenciliği ürünlerinin yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir platform olma taahhüdünü sürdürüyor. 

Fiyat dalgalanmaları yüzünden pozisyonunuz haksız yere kapandığında Bybit, kullanıcılarının varlıklarını adil piyasa fiyatından telafi eder. Bybit’in 7/24 müşteri desteği ile kullanıcılar, özellikle yardıma ihtiyaç duyduklarında asla cevapsız kalmazlar.

Güvenlik alanında yapılan yatırımın büyüklüğü, bir şirketin genel güvenlik taahhüdünün ve kapasitesinin önemli bir göstergesidir. Güvenlik alanında yaptığı yatırımlarla sektöre öncülük eden Bybit, bütçesinin yüzde 25’ini bu alana ayırıyor.

Daha fazla bilgi için:

İnternet Sitesi: https://www.bybit.com/tr-TR/

Twitter: https://twitter.com/BybitTurkiye

Telegram: https://t.me/BybitTurkish

Instagram: https://www.instagram.com/bybitturkiye/

Destek: support@bybit.com

Sorumluluk Reddi: Bu içerik, yatırım kararlarının alınmasında temel alınmamalı ve yatırım işlemleri için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve eğer gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız. Herhangi bir yatırımdan, kullanımdan veya zarardan/ kardan kullanıcılar tamamen kendileri sorumludur. 

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kaspersky-vpn-nedir-yeni-baslayanlar-icin-vpn

VPN Nedir? Okuyucularımıza %30 İndirimli VPN ve Sık Sorulan Sorular!

okex-yil-sonu-hediyeleri

OKEx Yıl Sonu Hediyeleri 7. Aşama! Stake Ederek 3 Altcoin Kazanabilirsiniz!