in

Kripto Para Borsası Bybit, Türkiye’deki Kullanıcılarına Özel Ödül Kampanyasını Duyurdu!

kripto-para-borsasi-bybit-tether-usdt
kripto-para-borsasi-bybit-tether-usdt

Kripto Para Borsası Bybit, Türkiye’deki Kullanıcılarına Özel Ödül Kampanyasını Duyurdu!

Kullanıcılarına birçok imkan sunan global kripto para borsası Bybit, Türkiye’de yaşayan kullanıcılarına özel bir ödül kampanyası duyurdu. Gelin bu ödül kampanyasının detayları neler? Ödül kampanyasından neler kazanılıyor hep birlikte yakından inceleyelim.

Global kripto para borsası Bybit’in resmi web sitesine girdiğinizde blog sekmesine hiç göz atıyor musunuz? Blog kısmındaki kampanyalar sekmesine ara ara mutlaka göz atın. Çünkü kullanıcılara özel birçok ödülün duyurusu veya etkinliklerin detayları bu sekmeden paylaşılıyor.

Daha detaylı bilgi için resmi siteyi ziyaret edebilirsiniz: https://www.bybit.com

Şimdi Türkiye’deki kullanıcılara özel olarak düzenlenen kampanyanın detaylarına geçelim. Kampanyanın oluşturulmasının nedeni global kripto para borsası Bybit’in Türkiye’ye gelişini kutlamak. Türkiye’de de hizmet vermeye başlayan Bybit’in TURKIYE kampanyasını Metroda, Marmaray’da, Metrobüs’te hatta ve hatta Bağdat Caddesi’nde de görmüş olabilirsiniz. Bybit’in bu reklamlarını gözünüzden kaçırmış olmanız da bir ihtimal. Ancak bu bir problem değil.

İlgili: Bybit Launchpool Nedir? Stake Ederek Nasıl Ücretsiz Token Kazanabilirsiniz?

 • Kripto para borsası Bybit’in resmi mobil uygulamasını indirdikten sonra kayıt olun.
 • TURKIYE10 promosyon kodunu Ödül Merkezi sekmesindeki kutucuğa yazarak kampanyaya katılın.
 • TURKIYE10 kodu ile katıldığınız kampanyadan 10 USDT trade ödülü kazanabilirsiniz.
 • Aynı zamanda yine Ödül Merkezi sekmesine girerek TURKİYE50 kodunu kullanarak 50 USDT trade ödülü kazanabilmeniz mümkün.
 • Ödül almaya hak kazanan kullanıcıların trade ödüllerinin 7 iş günü içerisinde Ödül Merkezi sekmesinden alabilmeleri mümkün. Bunun için yapmanız gereken tek şey Ödül Merkezi sekmesindeki Ödüllerim kategorisine tıklayıp ödülünüzü talep etmek.

Unutmayın: Etkinlik dönemi 1 Aralık 2021 ile 31 Aralık 2021 tarihlerini kapsıyor. Hesap açarak 60 USDT kazanabilirsiniz.

Ek olarak bilgisini vermek istediğimiz diğer bir konuda etkinliğin hüküm ve koşulları. Hüküm ve koşullarda da dikkatimizi çeken maddelere göz atalım.

Hüküm ve Koşullar:

 • Yalnızca Bybit’te ilk yatırma işlemini tamamlamamış ya da yeni üye olmuş olan kullanıcılar bu sırasıyla TURKİYE50 ve TURKİYE10 kodunu girerek kampanyaya katılmaya hak kazanacaklar.
 • KYC 1 doğrulamasını yapmak tabii ki zorunlu.
 • Bybit’teki ödülleri ve kuponları yalnızca USDT-M Vadeli, Coin-M Vadeli ve Süreli Coin-M Vadeli işlemlerde kullanabilirsiniz. Bunları Spot işlemlerinde kullanamazsınız.
 • Kullanıcıların yatırdıkları varlıkları bonus verilene kadar hesaplarında tutması gerekmektedir. Bybit bonusları ve kuponları yalnızca kalıcı ve vadeli işlem sözleşmeleri için kullanılabilir.
 • TURKIYE10 kodundan ödülü kazanabilmek için Bybit’e 1 Aralık 2021 tarihinden sonra kaydolmuş olmanız gereklidir.
 • TURKIYE50 kodu yalnızca USDT ile yapılan yatırma işlemleri için geçerlidir. Diğer varlıklar ile yapılan yatırma işlemleri geçersiz sayılmaktadır.
 • Ödüllerden elde edilen kârın cekilebilmesi için platfromda kendi paranız olma zorunluluğu vardır.
 • En az 1 defa kendi paranız ile vadeli işlem yapmalısınız.

İlgili: Kripto Para Borsası Bybit Türkiye’deki Faaliyetlerine Resmi Olarak Başladı!

Sorumluluk Reddi: Bu içerik, yatırım kararlarının alınmasında temel alınmamalı ve yatırım işlemleri için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve eğer gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız. Herhangi bir yatırımdan, kullanımdan veya zarardan/ kardan kullanıcılar tamamen kendileri sorumludur.

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

lastpass-guvenli-mi-nasıl-kullanilir

LastPass Güvenli Mi? Parola Yöneticisi LastPass Nedir? Nasıl Kullanılır?

kaspersky-vpn-nedir-yeni-baslayanlar-icin-vpn

VPN Nedir? Okuyucularımıza %30 İndirimli VPN ve Sık Sorulan Sorular!