in

Finans Kitabı Kazanma Şansı! Bybit’teki Ek Ödül Havuzuna da Göz Atın!

bybit - kripto para borsası - kripto para - global borsa - bitdao
bybit - kripto para borsası - kripto para - global borsa - bitdao

Finans Kitabı Kazanma Şansı! Bybit’teki Ek Ödül Havuzuna da Göz Atın!

Bybit, Octopus ile yaptığı özel kampanya ile finans kitabı kazanma etkinliği düzenliyor. Bu etkinliğin yanında ayrıca 10.000 USDT’lik bir de ödül havuzu var! Gelin bu etkinliğin detaylarına birlikte göz atalım! Ancak etkinliğin detaylarına göz atmadan önce Bybit hakkında detaylara bakalım. Fakat daha detaylı bilgi için Bybit’in resmi web sitesine göz atmayı unutmayın.

Bybit:

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki bireysel ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi alım-satım hizmetleri ve DeFi madenciliği ürünlerinin yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir platform olma taahhüdünü sürdürüyor. 

Fiyat dalgalanmaları yüzünden pozisyonunuz haksız yere kapandığında Bybit, kullanıcılarının varlıklarını adil piyasa fiyatından telafi eder. Bybit’in 7/24 müşteri desteği ile kullanıcılar, özellikle yardıma ihtiyaç duyduklarında asla cevapsız kalmazlar.

Güvenlik alanında yapılan yatırımın büyüklüğü, bir şirketin genel güvenlik taahhüdünün ve kapasitesinin önemli bir göstergesidir. Güvenlik alanında yaptığı yatırımlarla sektöre öncülük eden Bybit, bütçesinin yüzde 25’ini bu alana ayırıyor.

“Çekilişe nasıl katılacağım?”

Adımları takip edin:

1) Bybit Türkiye Twitter hesabını takip et.

2) Kampanya Tweeti’ni 2 arkadaşını etiketleyerek alıntıla.

3) Blog linki üzerindeki formu doldur: [Blog linki]

Ek 10.000 USDT Trade Ödülü!

Yukarıdaki blog linkinin üzerindeki forma UID’sini yazıp 5.000 USDT değerinde Vadeli İşlemler hacmine ulaşan ilk 500 kullanıcı 20 USDT değerinde trade ödülünü kazanacak. Ödüller etkinlik bitiminden sonra 14 iş günü içerisinde dağıtılıyor!

Etkinliğin Hüküm ve Koşulları her zaman olduğu gibi yine var. Detaylara aşağıda yer verdik:

Hüküm ve Koşullar:

1. Kullanıcıların etkinliğe katılımlarının geçerli olabilmesi için Blog yazısındaki form üzerinden kaydolması gereklidir.

2. Kullanıcılar, finans kitabı çekilişine katılabilmek için Blog yazısında listelenen adımları yerine getirmelidir.

3. Kullanıcıların bisiklet veya trade ödülünü kazanabilmesi için KYC doğrulamasını tamamlamış olması gerekmektedir.

4. Ödüller, etkinlik süresi sona erdikten sonraki 14 iş günü içerisinde kullanıcıların hesaplarına dağıtılacaktır. Kullanıcıların ödül dağıtım tarihine kadar hesaplarında en az $10 değerinde varlık bulundurması gerekir.

5. Bybit, bu etkinliğin yorumlanması ve sonuçlandırması konusunda son karar hakkını saklı tutar.

6. Ödüllü hacim etkinliklerinde aynı anda yalnızca 1 tanesine katılınabilir. Farklı ödüllü hacim etkinliklerine katılındığında ilk katılınan geçerli sayılacaktır.

Sorumluluk Reddi: Bu içerik, yatırım kararlarının alınmasında asla temel alınmamalı. Yatırım işlemleri için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Ancak ilgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olun. Eğer ihtiyacınız varsa bağımsız finansal tavsiye almalısınız. Herhangi bir yatırımdan, kullanımdan veya zarardan/ kardan kullanıcılar tamamen kendileri sorumludur. 

İlgili: Bybit, “Davet Et, Kazan!” Etkinliği ile Muhteşem Ödüller Dağıtıyor!

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Federal Ticaret Komisyonu Microsoft'un Satın Alımlarını Araştırıyor

Federal Ticaret Komisyonu Microsoft’un Satın Alımlarını Araştırıyor!

börü-2039-nft-koleksiyonu

BÖRÜ NFT Koleksiyonu Arz Ediliyor!