in

BÖRÜ NFT Koleksiyonu Arz Ediliyor!

börü-2039-nft-koleksiyonu
börü-2039-nft-koleksiyonu

BÖRÜ NFT Koleksiyonu Arz Ediliyor!

Türkiye’nin en çok izlenen ve merakla takip edilen yapımlarından “BÖRÜ” NFT dünyasında da bir ilki gerçekleştirerek yankı uyandırmaya hazırlanıyor. Proje kapsamında dijital NFT içeriklerin üretilmesi ve arza sunulması için CaglarArts Insignia İş Ortaklığı ile Capital Block arasında imzalanan anlaşma uyarınca arz edilecek NFT koleksiyonları belirlendi.

NFT Marketplaces

2015 yılında kurulan ve “Dağ” ve “BÖRÜ” gibi büyük yapımlara imza atan CaglarArts Insignia İş Ortaklığı, Capital Block ile imzalanan 3 yıllık iş birliği anlaşması ilk arzını duyurmaya hazırlanıyor. BÖRÜ markasının tek parçalık ilk koleksiyonunun ardından; ikinci NFT koleksiyonu ve koleksiyonerlere özel diğer hediyeler açıklandı. Ancak ilk koleksiyon ile ilgili bilgi sahibi değilseniz web sitemizden detaylara ulaşabilirsiniz.

BÖRÜ 2039’un Telegram grubunda takipçiler tarafından oylanarak seçilen Ayı Murat ve Gökçe’nin “Çirkin olsan bile” sahnesi, 100 adet olarak 31 Ocak 2022 Pazartesi tarihinde saat 20:39’da NFT olarak arz edilecek. 0,5 AVAX sabit satış fiyatı ile sunulacak NFT’leri alan 10 şanslı kişiye ayrıca 1 yıllık BluTV üyeliği, çekilişle belirlenecek 10 kişiye Packshot Cast & Crew Special 100 limited NFT, 3 kişiye bir sonraki GALA için davet bileti ve 20 kişiye Alper Çağlar imzalı poster gibi ayrıcalıklar da elde edecekler.

NFTPrime (www.nftprime.com) Avalanche blockchain ağında Türk geliştiriciler tarafından oluşturulan; NFT sanatçılarının ve eserlerinin sergilendiği bir NFT market platformu olarak hizmet veriyor.

NFTPrime’ın hazırladığı özel BÖRÜ 2039 sayfası: https://boru.nftprime.com/

bybit-nft-marketi-nedir
bybit-nft-marketi-nedir

Serinin NFT koleksiyonları hakkında daha detaylı bilgi ve güncel bilgi akışı için Telegram kanalı: https://t.me/Boru2039Duyuru

Serinin yaratıcısı Alper Çağlar; “Biz, içerikleri için özel bir koleksiyon yayınlayan dünyadaki ilk franchise serisiyiz. NFT’lerimiz görsel kimlikle ve daha da önemlisi hayranlarımızın en sevdiği karakterlerle doğrudan ilişkili. BÖRÜ, her zaman, kalite için sarf ettiğimiz çabaları takdir eden; toplumun tüm katmanlarından özel bir hayran kitlesine sahip oldu. Bu nedenle; şimdiye kadarki en yüksek izleyici reytingine sahip dünyaca ünlü Türk aksiyon dizisi olmaya devam ediyor. Bu özel tasarımlar, karakter kadrosunu tasvir edecek ve daha nadir varlıklara genişleyecek. NFT kreasyonlarımızın, bizi uluslararası tanınırlığa iten ve bize Türk film yapımında çığır açanlar öncüler olma ayrıcalığını bahşeden; sadık hayran kitlesi ile daha da samimi bir ilişkiye yol açacağı için çok heyecanlıyım” dedi.

bybit nfti marketi nasil kullanilir

Sorumluluk Reddi: Bu içerik, yatırım kararlarının alınmasında asla temel alınmamalı. Yatırım işlemleri için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Ancak ilgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olun. Eğer ihtiyacınız varsa bağımsız finansal tavsiye almalısınız. Herhangi bir yatırımdan, kullanımdan veya zarardan/ kardan kullanıcılar tamamen kendileri sorumludur.

İlgili: NFT Nereden Alınır? Nereden Satılır? İşte NFT Rehberi! (2022)

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bybit - kripto para borsası - kripto para - global borsa - bitdao

Finans Kitabı Kazanma Şansı! Bybit’teki Ek Ödül Havuzuna da Göz Atın!

Bancor

BNT Coin Nedir? Bancor Projesinin özellikleri nelerdir?