in

ManiaxNFT Hakkında Sıkça Sorulan Sorular ve Detaylar!

maniaxnft-nedir
maniaxnft-nedir

ManiaxNFT Hakkında Sıkça Sorulan Sorular ve Detaylar!

Bir süre önce birçoğumuzun hayatına aniden giren NFT projeleri ile ilgili birçok şey yazılıp çizildi. Bugün bu içeriğimizde ManiaxNFT ile ilgili sıkça sorulan sorular konusuna değineceğiz. Eğer hala ManiaxNFT ile ilgili detaylara sahip değilseniz mutlaka web sitesine göz atın.

White paper üzerinden aldığımız sıkça sorulan sorular ile ilgili detaylara göz atarken aslında bu soruların cevaplarını bizlerin de öğrendiği iyi oldu. Gelin şimdi hep birlikte ManiaxNFT FAQ konusuna göz atalım.

ManiaxNFT Hakkında Sıkça Sorulan Sorular:

1- Nasıl Maniac Alabilirim?

Öncelikle bir Metamask Cüzdanınız olmalı ve onu Avalanche C-Chain’e entegre etmelisiniz. Size çok karmaşık geliyorsa endişelenmeyin. Çünkü Avax’ın resmi web sitesinden bu detaylara hızlıca ulaşabilirsiniz. İşte kılavuzu buradan ulaşabilirsiniz.

2- Ne Zaman Maniac Alabilirim?

Maniac(lar)ı mint tarihinde seçilen pazaryerinde basabilirsiniz. Mint, Whitelist ve PublicSale olmak üzere 2 bölüm olarak kategorize edilecek. Mint tarihleri ​​yakında ManiaxNFT web sitesinde ve sosyal medya kanallarında duyurulacak.

3- Projede NFT Fiyatı Nedir?

ManiaxNFT projesinin satış fiyatı 1 AVAX.

4- Neden ‘Balta’ Emojisi Seçtiniz?

Maniax macerası boyunca herkesin ortak sorunları üzerinde çalışarak farkındalık yaratmayı hedefleyen proje, başka bir deyişle dünyadaki tüm kötülükleri ‘baltalamayı’ hedefliyor.

5- Gelişmeleri Nasıl Takip Edebilirim?

Güncel haber ve gelişmeleri projenin web sitesinden ve sosyal medya kanallarından takip edebilirsiniz. Ayrıca sunulan yepyeni etkinlikleri, avantajları ve ortakları görmek için V2.0 Yol Haritası ve Teknik Doküman oluşturulduğunu da hatırlatalım. Kısacası projeyi yakından takip ederek bütün yeniliklerden ve güncellemelerden haber olabilirsiniz.

6- Kaç Tane Maniax NFT satın alabilirim?

ManiaxNFT projesinde ilerleyiş ve süreç ile ilgili herhangi bir sorun yaşanmaması adına bir cüzdanın alabileceği maksimum NFT sayısı 5 adet ile sınırlı.

7- Bir Cüzdan için Neden Sadece 5 Tane ManiaxNFT?

Bu sorunun cevabını direkt olarak projenin white paper dosyasında bulunan cevabı yerleştirmek istiyoruz.

”Projede yer alan herkese karşı sorumluluğumuzun olduğunu biliyoruz. SoldOut hedeflesek de projede balina istemiyoruz. Adil bir kazanç modeli geliştiriyoruz. Amacımız, NFT’leri satarak para kazanmak yerine projeden kazanılan parayı projeye yatıran ve manyakları sürekli geliştiren dengeli bir dağıtım ile harika bir topluluk oluşturmaktır.

8- ManiaxNFT Serisinden Sonra Ne Olacak?

”Serinin devamında öncelikle yapmayı planladığımız tüm sorumlulukları yerine getireceğiz. Maniac olmanın ve farklı olmanın güzelliklerini yaratmaya çalıştığımız trend ile göstermek istiyoruz.

İkinci olarak SoldOut sonrası Antalya’da bir araya geleceğiz. Eğlenceden önce sizlere ikinci serimiz WomaniaxNFT‘yi tanıtmak istiyoruz.

9- ManiaxNFT’yi Özel Yapan Nedir?

Bu sorunun cevabını muhteşem bir şekilde açıklayan ManiaxNFT proje ekibi aslında projelerini muazzam bir şekilde anlatmış ve açıklamış. Şeffaf bir şekilde ilerleyen ve bu süreçte birçok partnerlik kuran proje ekibi gelecekte neler yapacağından da aslında whitepaper dosyalarında açık bir şekilde bahsediyorlar.

Projenin sanatçısı Zeos’un çalışmaları sadece NFT alanında değil aynı zamanda hem grafik tasarım hem de grafiti alanında da birçok kişi ve kurum tarafından bilinen çalışmalara sahip. Eğer bu çalışmaları görmediyseniz Instagram’da Zeos2305 kullanıcı adıyla kendisine ulaşmanız mümkün.

Projenin sloganı, nadirlik konusu, gerçek hayatta yaşadığımız hikayeler ve olaylar, ortaya çıkartılmaya başlanan marka, oluşturulan aile temelli bir topluluk aslında oldukça hoş bir yere sahip. Proje ile ilgili daha fazla detay almak isterseniz mutlaka resmi web sitesini ve white paper‘ını incelemeyi unutmayın.

İlgili: ManiaxNFT Nedir? AVAX ağındaki NFT Projesinin Detayları!

5/5 - (1 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dark mode

iPhone ve iPad’de Karanlık Mod Nasıl Açılır?

vite coin

VITE coin nedir? Vite Projesi Hakkında Detaylar!