in

ManiaxNFT Nedir? AVAX ağındaki NFT Projesinin Detayları!

maniaxnft-nedir
maniaxnft-nedir

ManiaxNFT Nedir? AVAX ağındaki NFT Projesinin Detayları!

Bu içeriğimizde AVAX ağında bulunan NFT projesi ManiaxNFT’nin detaylarına göz atacağız. AVAX ağında bulunan ‘ManiaxNFT nedir? ManiaxNFT white paper’ı ve avantajları nelerdir?’ gibi soruları cevaplayacağız. Ancak içeriğimizin herhangi bir yatırım tavsiyesi olmadığını hatırlatalım. Bu içerik tamamen proje hakkında bilgi akışı sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.

‘ManiaxNFT projesi; AVAX ağında bulunan 5555 benzersiz dijital sanat eserinden oluşan, oyunlaştırılabilir ve kripto para kazılabilir bir dünyanın giriş anahtarıdır.’

White paper’a giriş yaptığımızda bizi bu güzel cümle karşılıyor. Tabii ki projeye ait görseller de mevcut. Ancak projenin görselleri hakkında yorum yapamayacağız. Çünkü projenin NFT serisi mükemmel bir tasarıma sahip. White paper’da projenin hedefi, amacı, ekipte kimlerin olduğu, yol haritası, gelecekte neler yapılacağı, NFT dağıtımı, avantajlar ve daha birçok konudan bahsediliyor.

Şimdi bu konulara yakından göz atalım!

ManiaxNFT Nedir?

‘ManiaxNFT; sanat serisi ile başlayacak ve tüm maniac’ları aynı çatı altında toplayacak olan, her birey için kapital, baskıcı ve ortalama dünyadan uzak, arzulanan merkeziyetsiz özgürlüğe sahip ferah bir yaşamın kapısını açmak istemektir.’

Projenin amacına göz attığımızda oldukça bağımsız ve güzel bir amaca hizmet ettiğini görmek mümkün.

ManiaxNFT Projesinin Amacı Nedir?

Bu başlığı aslında white paper’da bulunduğu gibi madde madde dile getirmek çok daha anlamlı olur. Ancak white paper ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz: https://www.maniaxnft.io

Entelektüel, saygılı ve ‘farklı’ bir komüniteden oluşan ManiaxNFT, sosyal sorumluluk projelerinin tam merkezinde bulunurken aynı zamanda neredeyse teknolojinin içinde doğan yenilikçi ekibi ile topluma ve komüniteye hizmet için planlı ve mantıklı adımlar atmayı amaç edinmiştir.

‘ManiaxNFT serisindeki bir dijital sana eserine sahip olmak, yakın gelecekte kişi ve toplum için önem ifade edecektir.’

‘ManiaxNFT projesi bir NFT koleksiyonu olmanın yanı sıra bir yaşam tarzını ifade etmektedir.’

5555 adetten oluşan ManiaxNFT’nin içerisinde 10 adet de özel bir seri var. Bu seriye sahip kişiler en nadir 10 NFT’den birisine sahip olurken tabii ki projenin daha farklı avantajlarından da faydalanabilecek.

İlgili:

White paper’da dikkat çeken ve birçok projenin uygulamadığı ya da göstermediği nadirlik puanlarını da proje aktif bir şekilde göstereceğini dile getiriyor.


Her ne kadar mevcut web sitesi ve white paper V.1 olarak görünse de V.2’de yenilikçi ve oluşacak olan topluluğu düşünen muazzam bir güncelleme geleceğini söylemeden geçmeyelim!

Projenin yol haritasını incelediğinizde satış sürecinden, sosyal sorumluluk projesinden, beta oyundan, manyak bir etkinlikten ve airdroptan bahsedildiğini görmeniz mümkün. Ancak bu white paper’ın yakında güncelleneceğini ve değişeceğini unutmayın.

Proje güncellemeler aldıkça bu içeriğimizi de güncelleyeceğimizi, anlık haber ve bilgi akışını ManiaxNFT Nedir? AVAX ağındaki NFT Projesinin Detayları! başlıklı içeriğimizden alabileceğinizi hatırlatmak istiyoruz. Hatta bu başlığımızda proje ile ilgili gelişmeleri de yakın zamanda güncelleyeceğimizi sizlerle de paylaşalım!

Sorumluluk Reddi: Bu içerik, yatırım kararlarının alınmasında asla temel alınmamalı. Yatırım işlemleri için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Ancak yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olun. Hatta ihtiyacınız varsa bağımsız finansal tavsiye almayı unutmayın! Herhangi bir yatırımdan, kullanımdan veya zarardan/kardan kullanıcılar tamamen kendileri sorumludur.

İlgili: NFT Nedir? NFT Hakkında Detaylar ve Bilinmesi Gerekenler!5/5 - (5 Oy)

1 Comments

Leave a Reply
  1. ManiaxNFT ile ilgili detayları okudum. Twitter’ını takip ediyorun. Umarım güzel bir şekilde yürütülür. Proje hoş görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

chrome vpn

Chrome İçin En İyi VPN Uzantıları!

Fidye yazilimi korumasi

Fidye Yazılımına Karşı En İyi Koruma Sağlayan Programlar!