in

OKEx Yıl Sonu Hediyeleri 7. Aşama! Stake Ederek 3 Altcoin Kazanabilirsiniz!

okex-yil-sonu-hediyeleri
okex-yil-sonu-hediyeleri

OKEx Yıl Sonu Hediyeleri 7. Aşama! Stake Ederek 3 Altcoin Kazanabilirsiniz!

Global kripto para borsası OKEx, kullanıcılarına yıl sonu teşekkürü için Earn Yıl Sonu Hediyeleri kampanyasının 7. aşamasına dair detayları duyurdu!

Yeni ve mevcut kullanıcılarını kapsayan bu etkiliğin detaylarına gelin hep birlikte bakalım!

OKEx Earn ürünlerine verdikleri sürekli desteğe teşekkür etmek için, Earn Yıl Sonu Hediyelerinin yedinci aşamasını başlatıyor.

Etkinliğin yedinci aşaması, 24 Aralık 2021 saat 06:00’da başlayacak. Kullanıcılar sadece birkaç tıklama ile kripto varlıkları stake edebilecek ve karşılığında getiri elde edebilecekler.

Peki stake etme konusuyla ilgili ne biliyoruz? Kısaca stake etme konusuna değinmemiz gerekiyorsa mevcut kripto parayı/token’ı ya da coin’i kilitleme anlamına geliyor. Kilitleme/stake etme OKEx etkinliğinde tamamen esnek. Yani bir kripto parayı kilitlediğinizde istediğiniz zaman o kilidi açabiliyorsunuz. Genelde kripto para borsaları buna pek fazla izin vermez. Ancak OKEx bu konuda da oldukça esnek davranıyor. Peki bu OKEx Earn etkinliği hakkında daha fazla detaya sahip olmayı istiyorsanız nelerden bahsedebiliriz? Gelin hep birlikte yakından göz atalım! Ancak detaylara göz atmadan önce GOG, BICO ve SKL dağıtılacağını hatırlatalım!

Katılım modeli: Flaş Fırsat

Başlangıç ​​saati: 24 Aralık 06:00

VarlıkSüreToplam LimitBireysel LimitOran (YGO)
GOG5 Gün156.000 GOG195 GOG%466
BICO5 Gün125.520 BICO156,9 BICO%455
SKL5 Gün2.439.000 SKL2.710 SKL%450
OKEx yıl sonu hediyeleri


OKEx websitesi aracılığıyla Flaş Fırsatlara katılmak için, OKEx ana sayfasından üst menüdeki “Finansal Hizmetler” sekmesine ve ardından Earn’e tıklayın. Açılan sayfada “Flaş Fırsatlar” sekmesine tıklayın.

İlgili:

OKEx uygulaması aracılığıyla Flaş Fırsatlara erişmek için, uygulama ana ekranından Earn/DeFi’ye tıklayın ve ardından “Flaş Fırsatlar” sekmesini açın.

Bu arada OKEx Earn, BICO ve GOG staking hizmetini 24 Aralık 2021 saat 06:00‘da başlatacak. Kullanıcılar sadece birkaç tıklama ile BICO ve GOG stake edebilecek ve karşılığında getiri kazanabilecekler.

BICO ve GOG nasıl stake edilir?

Web: OKEx ana sayfasından, üst menüdeki “Finansal Hizmetler” sekmesine ve ardından açılır listeden Earn’e tıklayın. Earn sayfasında, BICO’yu ve GOG’u arama kutusu aracılığıyla veya varlıklar listesinde gezinerek bulabilirsiniz. Stake bilgilerini görmek için Seçin‘e ve ardından stake yapmak istediğiniz BICO ve GOG miktarını seçerek Katıl‘a tıklayın.

Mobil: Uygulamanın ana ekranında Earn’ye dokunun. Ardından, BICO’yu ve GOG’u bulmak için arama kutusunu kullanın veya varlıklar listesini kaydırın. Daha fazla bilgi görüntülemek için Seçin‘e ve ardından stake yapmak istediğiniz BICO ve GOG miktarını seçerek Katıl‘a dokununun.

Earn sayfasına buraya tıklayarak da erişebilirsiniz: https://www.okex.com/earn

Sorumluluk Reddi: Bu içerik, yatırım kararlarının alınmasında temel alınmamalı ve yatırım işlemleri için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve eğer gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız. Herhangi bir yatırımdan, kullanımdan veya zarardan/ kardan kullanıcılar tamamen kendileri sorumludur. 

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bybitten-turkiyedeki-kullanicilari-icin-yeni-yila-ozel-muhtesem-oduller-AMfsP9Zg

Bybit’ten Türkiye’deki Kullanıcıları İçin Yeni Yıla Özel Muhteşem Ödüller!

börü-2039-nft-koleksiyonu

BÖRÜ’nün NFT Koleksiyonu Geliyor! İlk Parça 28 Aralık’ta Yayımlanacak!