in

OKEx Jumpstart Mining ile TONCOIN Kazanmak için OKB Stake Edin!

OKEx Jumpstart Mining - OKEx Jumpstart Mining nedir - OKEx Jumpstart Mining ile stake etme - stake nedir - OKEx Jumpstart
OKEx Jumpstart Mining - OKEx Jumpstart Mining nedir - OKEx Jumpstart Mining ile stake etme - stake nedir - OKEx Jumpstart

OKEx Jumpstart Mining ile TONCOIN Kazanmak için OKB Stake Edin!

OKEx, bugün yeni bir etkinlik duyurdu. Geçtiğimiz günlerde OKEx Jumpstart ile OKB stake ederek hızlı ve ücretsiz bir şekilde dağıtılan GODS token’dan bahsetmiştik. Bu içeriğimizde ise yeni etkinliğin detaylarına değineceğiz. Fakat içeriğimize geçmeden önce OKB stake ederek nasıl GODS kazanıldığını merak ediyorsanız hemen bu içeriğimize göz atmayı unutmayın: GODS etkinliği linki.

OKEx Jumpstart Mining etkinliği’ne dönecek olursak 10 Kasım 2021 tarihinde saat 12.00’da başlayacak olan bu etkinlikte, OKB sahipleri OKB stake ederek TONCOIN kazanabilecekler.

OKEx Jumpstart Mining Kuralları:

I.Stake Kuralları:

Stake edilecek tokenOKB
Kazanılacak tokenTONCOIN
Toplam mine edilecek token miktarı1,000,000 TONCOIN
Mining süresi10 Kasım 2021, saat 12:00 – 12 Kasım 2021 saat 12:00
Kişi başı minimum stake miktarı
Kişi başı maximum stake miktarı1,000 OKB
Total stake üst limiti
Stake dönemiEsnek
KYC zorunluluğu2. Seviye KYC gerekli
Mine edilen token’ın ticarete açılış tarihi12 Kasım 2021, olası bir güncelleme için duyuruları takip etmeyi unutmayın.
Kaynak: OKex

II.Stake Ödüllerinin Hesaplanma Kuralları:

1. Stake ödülünün OKEx Jumpstart Mining’e katılarak elde edilen TONCOIN token’ları olduğunu unutmayın. Stake ödülleri gerçek zamanlı olarak hesaplanıyor ve herhangi bir zamanda stake işlemini durdurabiliyorsunuz.

2. Token hesaplama ise şu işleme göre yapılıyor: Saatlik Kullanıcı Ödülleri = Stake edilen kişisel OKB miktarı / Stake edilen toplam OKB miktarı * Saat başına yeni piyasaya sürülen token’lar şeklinde hesaplanıyor.

Örneğin: Kullanıcının stake ettiği OKB miktarı 100 ise ve o sırada stake edilen toplam OKB miktarı 100.000 ise ve saatte piyasaya yeni sürülen TONCOIN miktarı 10.000 ise:

Kullanıcının saatlik ödülleri = 100/100.000*10.000 = 10 TONCOIN olacaktır.

3. Proje TONCOIN on-chain transfer zamanını teyit ettiğinde, OKEx, TONCOIN yatırma, çekme ve alım satım tarihleri için yeni bir duyuru yayınlayacaktır.

III. Stake ve Unstake (Geri Alma) Kılavuzu:

1. Mining işlemine başlamadan önce OKB’lerinizi Fonlama Hesabı’nıza aktarın.

2. OKEx’in resmi web sitesine giriş yapın. Finansal Hizmetler kategorisinden Jumpstart sekmesine tıklayın.
3. Mining işlemi açıldığında Stake butonuna basın, stake edeceğiniz OKB miktarını yazın ve onaylayın.

Mining’e başlamak için gerekli olan şey sadece bu 3 adımı tamamlamak.

Stake ettiğiniz tokenları dilediğiniz zaman da geri alabiliyorsunuz. Yani stake süreci esnek. Yapmanız gereken tek şey Unstake butonuna basmak. Eğer topladığınız TONCOIN’leri cüzdanınıza çekmek istiyorsanız anında ‘Hasat’ butonuna basarak hızlıca TONCOIN’lerinizi cüzdanınıza çekebilirsiniz.Her şey iyi güzel de TONCOIN nedir? Diye soranlar olacaktır. Hemen bu konuya da göz atalım.

OKEx Jumpstart Mining – TONCOIN Nedir?

TON, tamamen işlevsel bir Layer-1 Proof-of-stake blok zinciridir. Sınırsız yatay ölçeklenebilirliği sayesinde saniyede milyonlarca işlemi gerçekleştirecek ve milyarlarca kullanıcıyı, akıllı sözleşmeleri ve merkezi olmayan uygulamaları barındıracak şekilde doğal olarak büyüyecek şekilde tasarlanmıştır. TON, diğer blok zincirlerini birleştirebilir ve bunları Hypercube yönlendirme adı verilen bir teknoloji aracılığıyla birbirine bağlayabilir.

TON Storage, TON Sites ve TON DNS gibi alt servisleri, blok zincirlerin sadece birbirleriyle kolayca iletişim kurabilecekleri değil, aynı zamanda internetten dosya ve web sitelerine de erişebilecekleri ağ alt yapısını tamamlayacak. TON’un amacı, merkezi olmayan depolama, I2P ağı, anında ödemeler ve kullanıcı dostu dApp’leri içeren bir Web 3.0 interneti oluşturmaktır.

Telegram, ağı iki yıllık geliştirme sürecinin ardından 2019’da başlattı ancak Haziran 2020’de katılımını durdurdu. O zamandan beri ağ, açık kaynaklı TON Topluluğu tarafından destekleniyor.

Sorumluluk Reddi: Bu içerik, yatırım kararlarının alınmasında temel alınmamalı ve yatırım işlemleri için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve eğer gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız. Herhangi bir yatırımdan, kullanımdan veya zarardan/ kardan kullanıcılar tamamen kendileri sorumludur.

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

snapseed ile neler yapılır - snapseed - snapseed fotoğraf düzenleme uygulaması - fotoğraf düzenleyici - snapseed alternatifleri

Snapseed ile Neler Yapılır? Snapseed Alternatifleri!

Dropbox Dosyaları Nasıl Silinir

Dropbox Dosyaları Nasıl Silinir? Detaylı Anlatım!