in

GODS OKEx Jumpstart’ta! – GODS Kazanmak için OKB Stake Edin!

okx-ikili-yatırım-nedir
okx-ikili-yatırım-nedir

OKEx Jumpstart Etkinliği!

OKEx, bugün OKEx Jumpstart ​​Mining etkinliğini duyurdu. 22 Ekim 2021 tarihinde TSİ 09.00’da başlayacak olan bu etkinlikte OKB sahipleri, GODS token kazanabilecek.

Stake Nedir:

Bu kavram, Proof of Stake (POS) ile beraber kripto paralara gelmiş oldukça ilginizi çekeceğini düşündüğümüz bir kavram ve işlem. Stake etme işlemini madenciliğin daha az kaynak gerektiren bir alternatifi olarak düşünebilirsiniz. Bir blockchain ağının operasyonlarını desteklemek için kripto paraları kilitlemek anlamına geliyor. Kripto paralarınızı borsalarda ya da çevrimiçi cüzdanlarda kilitlemeniz mümkün. OKEx Jumpstart’ta ise OKB stake ederek GODS token kazanmanız mümkün.

OKEx, duyurularında bu konuyla iligili birçok ayrıntıya yer verdi. Bu ayrıntılara gelin hep birlikte göz atalım..

İlgili:

Ayrıntılı Stake Kuralları:

Stake edilecek tokenOKB
Kazanılacak tokenGODS
Toplam2.000.000 GODS
Mining süresi22 Ekim 22 2021, TSİ 09:00 – 29 Ekim 2021, TSİ 09:00
Kişi başı minimum stake miktarı
Kişi başı maximum stake miktarı2.000 OKB
Total stake üst limiti
Stake dönemiDilediğin zaman stake et ya da iptal et
KYC zorunluluğuKYC2
Mine edilen token’ın ticarete açılış tarihi29 Ekim 2021, bir sonraki duyuruya kadar
OKEx

Stake Ödüllerinin Hesaplanma Kuralları:

  • OKEx Jumpstart’ın stake ödülü GODS token adlı tokendır.
  • Stake ödülleri gerçek zamanlı olarak hesaplanır.
  • Herhangi bir zamanda tazmin edilebilmesi mümkün.
  • Saatlik Kullanıcı Ödülleri = Stake edilen kişisel OKB miktarı / Stake edilen toplam OKB miktarı * Saat başına yeni piyasaya sürülen token’lar.

Örneğin: Kullanıcının stake ettiği OKB miktarı 100 ise ve o sırada stake edilen toplam OKB miktarı 100.000 ve saatte piyasaya yeni sürülen GODS miktarı 10.000 ise:

Kullanıcının saatlik ödülleri = 100/100.000*10.000 = 10 GODS olacaktır.

  • Proje GODS on-chain transfer zamanını teyit ettiğinde, OKEx, GODS para yatırma, çekme ve ticaret zamanı için yeni bir duyuru yayınlayacak.

Stake ve Unstake (Geri Alma) Kılavuzu:

  • Stake süreci:

1: Mining işlemine başlamadan, OKB’lerinizi Fonlama Hesabınıza önceden aktarmanız gerekiyor.

2: OKEx resmi web sitesinde oturum açın ve “Finansal Hizmetler” – “Jumpstart” sekmelerine sırasıyla tıklayın.

3: Mining işlemi açıldıktan sonra “Stake” butonuna tıklayın. İşlemde kullanmak istediğiniz OKB miktarını girin ve onaylayın.

Yukarıda belirtilen üç adımı tamamladıktan sonra mining’e başlayabilirsiniz!

  • Geri alma süreci:

1: Fonlama Hesaplarına dağıtılacak olan stake ödüllerini almak için “Hasat” butonuna tıklayın.

2: Mining işlemi için kilitlediğiniz OKB’leri herhangi bir zamanda serbest bırakmak için “Unstake” butonuna tıklayın. Böylelikle yatırılan OKB’lerin otomatik olarak Fonlama Hesabınıza iade edilmesi mümkün.

Gods Unchained Proje Tanıtımı:

Gods Unchained, oyuncular arasında destansı düellolara sahip, ücretsiz bir oyna-kazan, fantezi kart ticareti oyunudur. Oyun, Ethereum blok zincirini kullanıyor. Böylece oyuncular, ERC-721 standardında NFT’lere dönüştürülebilecek öğeleri üzerinde gerçek dijital mülkiyete sahip olabiliyor. Oyuncular, oyunda kazandıkları eşyalarını gerçek parayla satabilir, bunları Gods Unchained’de kullanabilir ve hatta üçüncü taraf oyunlara ve araçlara yerleştirebilir. Bu, Gods Unchained’i ana akım oyunlardan tamamen farklı kılıyor.

Projeyle ilgili daha fazla ayrıntı için lütfen şu adrese bakın:

Gods Unchained Projesi için OKEx Jump Start Mining

Diğer:

  • Stake için sadece Fonlama Hesabındaki OKB’ler kullanılabilir. Lütfen OKB’lerinizi önceden Fonlama Hesabınıza aktarın. Stake edilen OKB’ler kilitlenir ve istendiği zaman serbest bırakılabilir. Stake edilmemiş OKB, Fonlama Hesabında görülebilir.
  • Mining işlemi tamamlandıktan sonra, geriye kalan stake edilmemiş OKB’ler otomatik olarak serbest bırakılacaktır. Toplanmayan ödüller (Harvest) otomatik olarak Fonlama Hesaplarına aktarılacaktır.
  • Alt hesaplar bu etkinliğe katılamaz.

OKEx’in bu etkinliğinin yanında buraya tıklayarak OKEx Discovery hakkında hazırladığımız videomuzu izleyerek detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Gods Unchained nasıl oynanıyor?

Gods Unchained oynarken bir bilgisayara ya da kişilere karşı savaş açabiliyorsunuz. Her savaş oyununda olduğu gibi kazanmanız için rakibinizi tamamen yok etmeniz gerekiyor. Yaşam puanını sıfır yaptığınızda oyunu kazanmış oluyorsunuz. Savaşa başlamadan önce oyuncular koleksiyonlarından 30 farklı kartı ve bir tane de tanrıyı seçmek zorundalar. Sonrasında oyun başlıyor. Oyunu oynamak tamamen ücretsiz. Oyundaki kartlar kategorize halde. Her birinin farklı gücü, puanı ya da özelliği var.

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kötü amaçlı yazılım tarihi - kötü amaçlı yazılım nedir - malware - wannacry - stuxnet - kötü amaçlı yazılımlar - virüsler

Kötü Amaçlı Yazılım Tarihi ve Kötü Amaçlı Yazılım Nedir?

4k - 4k uhd - 4k hdr - 4k uhd nedir - 4k uhd hakkında - 4k uhd ne demek

4K UHD Nedir? Ultra Yüksek Çözünürlüğün Artıları ve Eksileri!