in

Opensea ile Uyumlu OKEx NFT Marketplace Güncellendi!

OpenSea-ile-uyumlu-okex-nft-marketplace
OpenSea-ile-uyumlu-okex-nft-marketplace

Opensea ile Uyumlu OKEx NFT Marketplace Güncellendi!

Bu içeriğimizde OKEx NFT Marketplace güncellemesinden bahsederken aynı zamanda OKEx NFT Marketplace nasıl kullanılır? Sorusunu cevaplayacağız. Eğer bir NFT meraklısıysanız ve NFT koleksiyonu oluşturuyorsanız OKEx NFT marketplace mutlaka göz atmanız gereken bir pazar yeri.

OKEx NFT Marketplace, hem APP hem de PC’de yepyeni bir düşük maliyetli NFT ticaret modunu başlattı. Bu güncelleme ile platformun yeni versiyonunun tamamemen kullanıcı dostu olarak geliştiğini görmemiz mümkün.

Çünkü yeni versiyon ile, OKEx NFT Marketplace artık NFT Pazaryeri OpenSea ile entegre. Kullanıcılar NFT’lerini ücretsiz olarak listeleyebilir ve en sevdikleri NFT’lere ücretsiz olarak teklif verebilir. OKEx NFT Marketplace’in yeni güncellemesi ile kullanıcılar GAS/FEE’siz ve sorunsuz bir işlem deneyimi yaşayabilecekler.

Her şey tamam da ben ilk defa NFT kelimesini duydum. NFT Nedir? Diye soranlar olacaktır. Kısaca NFT konusundan da bahsedelim.

NFT Nedir?

NFT kelimesi İngilizce olarak Non-Fungible Token kelimesinin Türkçesidir. Sürekli Non-Fungible Token demek yerine birçok kişi NFT kısaltmasını kullanıyor. Türkçe olarak Değiştirilemez Token olarak bilinen NFT; benzersiz tokenlardır.

Dijital bir varlığın benzersiz olduğunu ve bu nedenle birbirinin yerine geçemeyeceğini onaylayan, blockchain adı verilen bir dijital defterde depolanan veri birimidir. NFT’lerin fotoğraflar, videolar, ses ve diğer dijital dosya türleri gibi öğeleri temsil etmek için kullanılması mümkün. Ancak, orijinal dosyanın herhangi bir kopyasına erişim, NFT’nin alıcısı ile sınırlı değildir. Bu dijital öğelerin kopyaları herkesin edinmesi için mevcutken, NFT’ler, sahibine telif hakkından ayrı bir sahiplik kanıtı sağlamak için blok zincirlerinde izlenir. Web sitemizden NFT Nedir? NFT Hakkında Detaylar ve Bilinmesi Gerekenler! başlıklı içeriğimizi okuduğunuzda konuya dair daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

NFT nedir? Sorusunu kısaca öğrendiğimize göre gelin OKEx NFT Marketplace kullanımına yakından bakalım. Bu konuya hep birlikte değinelim.

OpenSea ile Uyumlu OKEx NFT Marketplace Kullanımı:

Bu soruyu madde madde işlediğimizde daha net olarak anlaşılacağına inanıyoruz. Bu yüzden OpenSea ile uyumlu OKEx NFT Marketplace kullanımına değineceğiz. Sorusunu madde madde işleyelim.

  • OKEx’in resmi web sitesine giriş yapın. [Masaüstü]
  • Hemen sol üstteki logonun yanında bulunan DeFi kategorisine tıklayın.
  • Yine üst sol tarafta görünen menülerden NFT Marketi kategorisine tıklayın.
  • Açılan sayfadan Öne Çıkan NFT içeriklerini görebilirsiniz.
  • Yine bu sayfanın sağ üst tarafında bulunan Cüzdanı Bağla butonu ile cüzdanınızı bağlayabilirsiniz.
  • NFT oluştur butonu ile NFT oluşturabilirsiniz.
  • Bir NFT hoşunuza gittiyse ve teklif vermek istiyorsanız beğendiğiniz NFT’nin üstüne tıklayarak teklif yap butonuna tıklayabilirsiniz.
  • Eğer kullanım ile ilgili herhangi bir soru ya da sorununuz olursa OKEx Türkiye’nin resmi Telegram profilini ziyaret ederek müşteri desteği hizmetinden faydalanabilirsiniz.
  • Türkiye’nin en iyi Telegram desteklerinden birisi olan OKEx Türkiye’nin Telegram profiline hızlıca buradan ulaşabilirsiniz: https://t.me/okexofficial_tr

İlgili: OKEx, NFT Marketi ve DeFi Hub’ı Duyurdu! DeFi Hub Hakkında Detaylar!

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

talecraft-bybit-nft

Bybit’ten TaleCraft Listelemesi Şerefine Sadece Türkiye’ye Özel Hediyeler!

bad-rabbit-nedir-ransomware-fidye-virusu-nedir

Bad Rabbit Nedir? Bad Rabbit Tehlikesi Hala Ürkütüyor!