in

Symbiosis Finance (SIS) Bybit Launchpad’de Listeleniyor!

Symbiosis Finance bybit - Symbiosis Finance bybit launcpad
Symbiosis Finance bybit - Symbiosis Finance bybit launcpad

Symbiosis Finance (SIS) Şimdi Bybit Launchpad’de!

Farklı blok zincirleri arasındaki likiditelerin kolayca kullanılmasını sağlayan Symbiosis Finance, Bybit Launchpad’de 2 Aralık 2021 Perşembe günü saat 06.30’da Bybit hesabında BIT tutanlara arz ediliyor.

Yatırımcıları arasında Spartan Ventures, Dragonfly Capital ve Bybit gibi dünya çapında isimlerin yer aldığı Symbiosis Finance; Ethereum, Avalanche, Binance Smart Chain gibi zincirler üzerinde hem likidite sağlayarak pasif gelir elde edilebileceği hem de Symbiosis’in merkeziyetsiz borsasını kullanıp birden çok zincirdeki likiditeyi kullanarak takas yapabilmeyi sağlıyor.

Bybit’te mevcut toplam arz, lansman gününde yalnızca yaklaşık 500 bin SIS token olacağından Launchpad’e çok sayıda kişinin katılması bekleniyor.

“Biz Bybit olarak çok zincirli bir geleceğe inanıyoruz ve bu çok zincirli gelecekte Symbiosis Finance gibi protokollerin yer alacağını düşünüyoruz. Symbiosis, zincirler arasındaki likiditeyi kullanarak kripto ekonomisinde çok büyük bir sorunu çözerek birlikte çalışılabilirliği mümkün kılıyor. Gelecekte önemli bir yere sahip olacak olan SIS tokeni, ilk olarak Bybit Launchpad’de kullanıcılarımıza sunarak güzel bir fırsat sağladığımızı düşünüyoruz.”

Ben Zhou, CEO Bybit

Symbiosis Finance Launchpad’ine Katılanlara 1000 SIS Token ve Iphone 13!

Bybit, SIS Launchpad’ini kutlamak için, Türkiye’deki kullanıcılarına muhteşem ödül veriyor. SIS Launchpad’ine katılan tüm Bybit kullanıcıları, Launchpad’e yatırarak alacakları SIS token haklarına ek olarak 1000 SIS ödül havuzunu paylaşacak. 2 adet iPhone 13 için şanslı çekilişe katılmaya hak kazanabilirsiniz.

27 Kasım 2021’de Cüzdanınızda BIT Olsun!

Bybit, bugün yaptığı açıklamada SIS tokeni Launchpad’de çıkaracağını ve 27 Kasım – 1 Aralık tarihleri arasında cüzdanlardaki BIT token bakiyesinin ortalaması alınarak maksimum 500 SIS alımına izin verileceğini duyurdu. 2 Aralık 06.30’da ise Launchpad üzerinde BIT token yatırma işlemi açılıyor. Aynı gün 14.00’da SIS tokenlerın dağıtımı başlayacak. Saat 15.00’da ise Spot’ta listeleme yapılacak. Bütün Bybit kullanıcıları SIS token için alım-satım yapmaya başlayacak!

Bybit: 7/24 Kesintisiz ve Güvenilir İşlem Deneyimi

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki bireysel ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi alım-satım hizmetleri ve DeFi madenciliği ürünlerinin yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir platform olma taahhüdünü sürdürüyor. 

Fiyat dalgalanmaları yüzünden pozisyonunuz haksız yere kapandığında Bybit, kullanıcılarının varlıklarını adil piyasa fiyatından telafi eder. Bybit’in 7/24 müşteri desteği ile kullanıcılar, özellikle yardıma ihtiyaç duyduklarında asla cevapsız kalmazlar.

Güvenlik alanında yapılan yatırımın büyüklüğü, bir şirketin genel güvenlik taahhüdünün ve kapasitesinin önemli bir göstergesidir. Güvenlik alanında yaptığı yatırımlarla sektöre öncülük eden Bybit, bütçesinin yüzde 25’ini bu alana ayırıyor.

İnternet Sitesi: https://www.bybit.com/tr-TR/

Twitter: https://twitter.com/BybitTurkiye

Telegram: https://t.me/BybitTurkish

Instagram: https://www.instagram.com/bybitturkiye/

Destek: [email protected]

Sorumluluk Reddi: İçeriğimiz, yatırım işlemleri için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Herhangi bir yatırımdan, kullanımdan veya zarardan/kardan kullanıcılar tamamen kendileri sorumludur.

Bu içerik sponsorludur.

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

google chrome güncelleme

Chrome’a Güncelleme Geldi! Kullanıcılara Özel İpuçları!

glimpse sosyal medya - glimpse nft (1)

Sosyal Medya ve Blockchain! Glimpse NFT Ne İşe Yarıyor?