in

En İyi Mobil Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları!

mobil duzenleme uygulamalari

En İyi Mobil Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları!

Bu içeriğimizde, fotoğraflarınızı Android ve iOS cihazlarınızda kolay bir şekilde ve gelişmiş özelliklerle düzenleyebileceğiniz ve bazılarında bulut depolama özelliğinden faydalanabileceğiniz en iyi mobil uygulama önerilerine yer verdik.

En İyi Mobil Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları:

Adobe Lightroom Mobil

Adobe Lightroom, en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarından biridir. Hem Android hem de iOS telefonlarda fotoğraf düzenleme konusunda yüksek bir performans sergiler. Bununla birlikte uygulama, geçtiğimiz ay aldığı güncelleme ile video kırpma, renk dengesi, çeşitli efektler gibi birçok yeni ve gelişmiş özelliği de kullanıcılara sundu. Ayrıca uygulamanın ücretli ve ücretsiz olmak üzere iki sürümü mevcuttur. Ücretsiz sürümde kullanıcılar, efekt seçeneklerinden ve diğer düzenleme araçlarından faydalanabilir. Ücretli sürümde ise fotoğraflar için bulut depolama alanı da mevcuttur. Bununla birlikte, iyileştirme ayarları ve daha fazla efekt seçeneği yer alır. Bunun yanı sıra uygulamada fotoğraf düzenlemesi için birçok ipucu vardır. Ayrıca Lightroom Mobile, fotoğrafçıların yer aldığı Discover topluluğuna düzenlenmesini istediğiniz çalışmayı göndermenize olanak tanır.

Apple fotoğraf düzenleme

Apple fotoğraf düzenleyicisi, iPhone, iPad ve Mac cihazlarında yüklü olarak gelir. Uzun pozlama ve canlı fotoğraflar için denge efektleri sunan bu uygulama, iPhone ve iPad cihazlarınızda son derece başarılı düzenlemeler yapmanızı sağlar. Ancak masaüstü sürümünde daha gelişmiş düzenleme seçenekleri sunar. Bununla birlikte, mobil uygulama kullanımı kolay bir arayüze sahiptir.

Google Fotoğraflar

Bulut depolama hizmeti de sunduğu için kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen fotoğraf düzenleyicilerden biri de Google Fotoğraf düzenlemesidir. Bununla birlikte uygulama, fotoğrafların kontrastını ayarlama, kırpma, metin ekleme ve çizim gibi çeşitli düzenleme özellikleri sunar. Ayrıca uygulama, cihazınızda yüklü olan başka bir fotoğraf uygulamasına fotoğraf göndermenize izin verir.

InShot

InShot video düzenleme uygulamasının üreticisi tarafından geliştirilen InShot fotoğraf düzenleme uygulaması, en beğenilen mobil fotoğraf düzenleme uygulamalarından biridir. Uygulama, ücretli ve ücretsiz katmanlardan oluşur. Ücretsiz sürümde çeşitli düzenleme araçlarından faydalanmak mümkün ancak ücretli sürümü çok daha fazla gelişmiş düzenleme seçeneği sunmaktadır. Ayrıca ücretsiz sürümdeki reklamların hiçbirine ücretli sürümde rastlamazsınız.

İlgili:

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

disney plus watch

Disney+ GroupWatch Özelliği Nedir? Nasıl Kullanılır?

ios 16

iOS 16 Güncellemesi Hangi iPhone Modellerine Gelecek?