in

Disney+ GroupWatch Özelliği Nedir? Nasıl Kullanılır?

disney plus watch

Disney+ GroupWatch Özelliği Nedir?

Bu içeriğimizde: Disney Plus GroupWatch’a nasıl katılabileceğinize ve konuyla ilgili bilmeniz gerekenlere yer verdik.

Disney+ GroupWatch Özelliği Nedir?

Disney Plus’ta seçtiğiniz herhangi bir içeriği, uzaktaki bir aile üyeniz veya arkadaşlarınızla eş zamanlı olarak izleme imkânınız var. GroupWatch özelliği sayesinde yayınlarınız otomatik bir şekilde senkronize olur. Böylece sevdiğiniz kişiler uzakta da olsa; birlikte gerçek zamanlı film veya dizi izleme keyfini yaşayabilirsiniz.

Kişileri GroupWatch’a nasıl davet edebilirsiniz?

Öncelikle eş zamanlı izleme için arkadaşınıza GroupWatch davet bağlantısı göndermelisiniz. Bununla birlikte, bağlantıyı göndermek için şu adımları izleyin:

  • Disney Plus web sitesine gidin ya da mobil uygulamasını açın
  • GroupWatch’ta eş zamanlı olarak izlemek istediğiniz içeriği seçin
  • Daha sonra başlatmak için GroupWatch simgesine tıklayın
  • Davet bağlantısı için GroupWatch odasında Davet Et seçeneğine tıklayın
  • Son olarak, davet bağlantısını kopyalayın ya da paylaşmak istediğiniz yöntemi seçin ve istediğiniz kişiyle bu bağlantıyı paylaşın.

Bununla birlikte, GroupWatch’a davet edilen kullanıcılar, içeriği duraklatabilir veya ileri ya da geri sararak izleme etkinliğini yönetebilirler. Ayrıca etkinliği başlatan kişi, GroupWatch yayını esnasında oynatıcıdan çıkarak Davet Et simgesine tıklayıp başka kişileri etkinliğe davet edebilir.

GroupWatch’a nasıl katılabilirsiniz?

GroupWatch daveti aldıysanız ve bu davete katılmak isterseniz, Disney+ platformunda şu adımları izleyerek yayına katılabilirsiniz:

  • Platforma giriş yaptıktan sonra GroupWatch’ta yayına katılacağınız içeriği aratın ve açın
  • Daha sonra GroupWatch ögesine ve Yayına Katıl seçeneğine tıklayın

GroupWatch ücretli mi?

Disney Plus’taki içerikleri eş zamanlı izlemek isteyenlerin bir ücret ödemesi yapmaları gerekmez. Ancak kesinlikle bir Disney üyelikleri olmalıdır. Bununla birlikte, Disney+, aylık ve yıllık olmak üzere iki farklı üyelik planı sunmaktadır. Aylık üyelik ücreti 34,99 olurken, yıllık ücret ise 349,90 TL’dir. Ancak yıllık üyelikte kullanıcılara indirim yapılıyor. Kullanıcılar, 12 ay izlemeye sadece 10 aylık bir ücret ödemesi yaparlar. Öte yandan, GroupWatch’a katılmak isteyen kişilerin, aynı ülkede/bölgede yer almaları zorunludur.

GroupWatch’a kaç kişi katılabilir?

Aynı anda bir GroupWatch yayınına en fazla 7 kişi katılabilmektedir. Ayrıca aynı hesap üzerinden 4 yayın yapabilirsiniz. Ancak çocuk profilleri için GroupWatch özelliği henüz mevcut değildir.

İlgili:

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ios 16

iPhone’lara Gelen En İyi iOS 16 Özellikleri!

mobil duzenleme uygulamalari

En İyi Mobil Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları!