in ,

Ankr Coin Nedir? Ankr Projesinin Özellikleri nelerdir?

ANKR

Bu içeriğimizde: Ankr coin nedir? Projenin özellikleri nelerdir? Sorularının cevaplarına ve bu projeyle ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

Ankr coin nedir?

ANKR coin, düğümlerin (node) blokzincirlerinde maliyetten tasarruf sağlanarak barındırılması için çalışan Ankr projesinin Ethereum destekli tokenidir.

Projenin özellikleri nelerdir?

  • Bu protokol, kripto para piyasası için önemli görevler üstlenen düğümlerin blokzincirlerindeki varlığını kolaylaştırmayı amaçlar.
  • Ayrıca Ankr protokolü, merkeziyetsiz finans uygulamalarının geliştirilmesine ve kullanıcıların protokol aracılığıyla bu uygulamalara erişmesine de destek vermektedir.
  • Merkeziyetsiz kripto para projesi olan Ankr protokolü, dağıtık defter teknolojisini (DLT) kullanmaktadır. Ankr, bu sayede kullanıcıların verilerini güvenli bir ortamda depolar. Bununla birlikte, kullanıcıların bu verilere istedikleri anda ulaşabilmelerini sağlar. Ayrıca DLT hakkında detaylı bilgilere ulaşmak isterseniz bu içeriğimize Dağıtık Defter Teknolojisi Nedir? DLT Nasıl Çalışır? göz atabilirsiniz.
  • Kullanıcılar, Ankr token stake ederek ek kazanç elde edebilirler. Ayrıca Ankr token sahibi olan kullanıcılar, Ankr protokolünün gelişimi için alınacak kararlarda oy hakkına sahip olabilirler. Bununla birlikte, Ankr tokenleri aracılığıyla merkeziyetsiz uygulamalarda işlemler gerçekleştirmek de mümkündür.
  • Kullanıcılar, ERC-20 standardında olan Ankr tokeni; Ethereum ağını destekleyen bütün kripto para cüzdanlarında saklama hakkına sahiplerdir.
  • Web3 projelerinin geliştirilmesine destek veren Ankr, ağın güvenliğini node doğrulayıcıları ile güçlendirmektedir.

Ankr kurucusu kimdir?

ANKR projesi, 2017 yılında Chandler Song ile Ryan Fang tarafından geliştirilmiştir.

Gelecekte ne vadediyor?

Ankr protokolünün, düğümlerin barındırılması ve kurulması için sunduğu bulut hizmeti, dApp’lerin oluşturulmasında destek vermesi, kullanıcılara stake imkânıyla ek gelir fırsatı tanıması ve DLT gibi önemli teknolojileri kullanması bakımından önemli bir konumdadır. Bu özelliklerinden dolayı Ankr tokenin de gelecekte değerinin artması öngörülmektedir.

Ankr coin nereden alınır?

Ankr tokenin satın alınabileceği bazı kripto para platformları şunlardır: Binance, Huobi, Gate.io, Coinbase, KuCoin ve Paribu.

İlgili:

Sorumluluk reddi: Bu sitede yer alan kripto para türleri ve kripto para platformlarıyla ilgili içerikler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5/5 - (1 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arbitrum - bybit - bybit arbitrum ana ağını tamamladı

Bybit, Arbitrum Ana Ağının Entegrasyonunu Tamamladı!

Uzay Nükleer Çöplüğe Dönmek Üzere!

Uzay Nükleer Çöplüğe Dönmek Üzere!