in

Izumi Finance (IZI) Bybit Launchpad’de Listeleniyor!

Izumi-Finance-bybit-global-kripto-para-borsası Bybit, 750.000 MOVEZ
Izumi-Finance-bybit-global-kripto-para-borsası Bybit, 750.000 MOVEZ

Izumi Finance (IZI) Bybit Launchpad’de Listeleniyor!

Önce Uniswap V3 ile Ethereum üzerinde Programlanabilir Likidite (LaaS) sağlayan, sonra da likidite hizmetini DEX çözümü ile çoklu zincirlere genişletecek olan Izumi Finance, Bybit hesabında BIT tutan kullanıcılara Bybit Launchpad platformunda 20 Aralık 2021 Cuma günü saat 06:30’da arz ediliyor.

Protokollerin likiditeyi verimli ve kalıcı bir şekilde çekmesine yardımcı olacak izumi Finance, protokollerin belirli fiyat aralıklarında teşvik ödülleri dağıtmasını sağlayan izumi LiquidBox ile teşvik verimliliğini artırır. Bu arada likidite sağlayıcıları, sermaye verimliliği ile daha fazla işlem ücreti kazanabilmesi mümkün. İlgili protokoller tarafından sağlanan ek teşvikler alabilmesi de mümkün.

Bybit’te mevcut toplam arz, lansman gününde 11.250.000 IZI token olacağından Launchpad’e çok sayıda kişinin katılması beklenen bir gerçek.

Izumi Finance:

IZI Launchpad Etkinliğine Katılanlara 100.000 IZI ve Üç Adet Apple Watch Series 7!

Bybit, IZI tokeninin Launchpad’de sunulmasını kutlamak için, Türkiye’deki kullanıcılarına muhteşem ödüller veriyor. IZI Launchpad etkinliğine katılan tüm Bybit kullanıcıları, Launchpad’den alacakları IZI token haklarına ek olarak 100.000 IZI değerindeki ödül havuzunu paylaşacak. 3 adet Apple Watch Series 7 için şanslı çekilişe katılmaya hak kazanabilirsiniz. Detaylar: go.bybit.com/2bNDfna6Wlb 

Muhteşem ödüller için kullanıcıların Bybit etkinlik blog sayfasından “Hemen Katılın” butonuna tıklamaları ve Launchpad’e katılmaları gerekmektedir.

coinbilgi
Izumi Finance

15 Aralık 2021’de Cüzdanınızda BIT Olsun!

Bybit, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada IZI tokeni Launchpad’de kullanıcılarına sunacağını ve 15 Aralık – 19 Aralık tarihleri arasında cüzdanlardaki BIT token bakiyesinin ortalaması alınarak maksimum 10.000 IZI alımını mümkün kılacağını duyurdu. 20 Aralık 06:30’da ise Launchpad sayfası üzerinde Launchpad’e katılım için BIT token yatırma işlemi açılacak. Aynı gün 14:00’te IZI tokenleri dağıtılacak. Saat 15:00’te ise IZI token Bybit Spot piyasasında listelenecek. Bütün Bybit kullanıcıları IZI token için alım-satım yapabilecek.

7/24 kesintisiz ve güvenilir işlem deneyimi!

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Bybit, bireysel ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi alım-satım hizmetleri ve DeFi madenciliği ürünleri ile API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir platform olma taahhüdünü sürdürüyor. 

Fiyat dalgalanmaları yüzünden pozisyonunuz haksız yere kapandığında Bybit, kullanıcılarının varlıklarını adil piyasa fiyatından telafi eder. Bybit’in 7/24 müşteri desteği ile kullanıcılar, özellikle yardıma ihtiyaç duyduklarında asla cevapsız kalmazlar.

Güvenlik alanında yapılan yatırımın büyüklüğü, bir şirketin genel güvenlik taahhüdünün ve kapasitesinin önemli bir göstergesidir. Güvenlik alanında yaptığı yatırımlarla sektöre öncülük eden Bybit, bütçesinin yüzde 25’ini bu alana ayırıyor.

Daha fazla bilgi için:

İnternet Sitesi: https://www.bybit.com/tr-TR/

Twitter: https://twitter.com/BybitTurkiye

Telegram: https://t.me/BybitTurkish

Instagram: https://www.instagram.com/bybitturkiye/

Destek: support@bybit.com

Sorumluluk Reddi: Bu içerik, yatırım kararlarının alınmasında temel alınmamalı ve yatırım işlemleri için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve eğer gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız. Herhangi bir yatırımdan, kullanımdan veya zarardan/ kardan kullanıcılar tamamen kendileri sorumludur.

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

okex-earn-okex-yil-sonu-hediyeleri

OKEx Yıl Sonu Hediyeleri: TRX, LAT, NEAR, NULS ve NEO Dağıtılacak!

OKEx-Jumpstart-Etkinliği

OKEx Jumpstart Etkinliği Başlıyor! WOO, SIS ve RAY Kazanabilirsiniz!