in ,

Raca Coin Nedir? Raca Coin projeleri nelerdir?

Raca Coin Nedir? Raca Coin projeleri nelerdir?

Bu içeriğimizde son dönemde adından sıkça söz ettiren Radio Caca (RACA) coin hakkında bilgiler vereceğiz. Özellikle Elon Musk’ın annesi ve Binance kurucusunun desteğini aldıktan sonra odak noktası haline gelen RACA coin nedir? Raca Coin’in gerçekleştirmek istediği projeler nelerdir? Hazırsanız anlatmaya başlayalım.

RACA Coin nedir?

RACA; Radio Caca projesinin sahip olduğu tokenin adıdır. Binance Smart Chain teknolojisinin bir ürünüdür RACA. Ayrıca Radio Caca projesinin gerçekleştireceği her projede RACA coin kullanılacaktır. Her ne kadar Binance Smart Chain teknolojisi ile çıkmış olsa da Ethereum blockchain tabanını da kullanmak için güncellenerek bu amacına da ulaşmıştır. RACA sahip olduğu vizyonu gerçekleştirmek için Microsoft, SpaceX ve Google AI gibi şirketler ile anlaşmalar imzalamıştır. Ayrıca şu ana kadar projeyi daha ileriye taşıyacak yüzlerce kişi veya şirket ile çalışmıştır. Bunlar sanat, teknoloji ve yenilik alanında dünyada önde gelen şirketler ve isimlerden oluşuyor.

Kripto Para Popülerliği

Raca Coin projeleri nelerdir?

Radio Caca web sitesinde bulunan içeriğe göre üç adet projeye sahiptir. Geliştirmek istedikleri projeler ise şu yönder :

Maye Musk (MBP)

Maye Musk NFT alanında en iyi dört NFT partisinden birisine sahip. Diğer üç NFT projesi Ethereum altyapısını kullanıyor. Musk’ın sahip olduğu NFT ise Binance Smart Chain projesi ile oluşturulan bir sistem üzerinde çalışıyor. RACA ise bu sistemin mihenk taşlarından olacağı yönünde ciddi sinyaller var.

USM Metaverse

Tencent ve Roblox gibi köklü oyun firmalarında çalışan birkaç mühendis bir Metaverse oyunu üzerinde çalışıyor. MMO 3D Mapping türünde olan ve geleceğimizin interneti olarak bu sistem ile RACA kazanmak için görevler ve birçok şey sunacak. Arttırılmış gerçekliğe sahip bu oyunda gerçek hayatta yapabildiğimiz her şeyi yapmak mümkün olacak. Ayrıca içerisinde pek çok eyalet olacak projenin 2022 yılının ilk çeyreğinde kullanıcılara sunulacağı iddia ediliyor.

The Dancing Koda

Robotik bir köpek olan Koda IPS/Filecoin ağında veri depolama özelliğine sahip dünyanın ilk AI robot köpeğidir. Ayrıca NFT’si bulunan bu köpeğin tüm teklifleri RACA ile yapılmıştır.

raca coin
Raca Coin Nedir?

Radio Caca (RACA) Coin nereden alınır?

Radio Caca pek çok yerli ve yabancı kripto para borsasında mevcut. Tokenin Coinmarketcap sayfasında giderek hangi borsalarda listelendiğini öğrenebilir yine bu borsalar üzerinden alım gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kripto para piyasasında yeni iseniz ve henüz bir kripto para borsası seçmediyseniz Güvenilir Kripto Para Borsası Nasıl Seçilir? isimli yazımızı okuyarak seçiminizi yapabilirsiniz. Böylece ilerde oluşacak sıkıntıların önüne geçmiş olursunuz.

Bu içeriğimizde Elon Musk’ın annesi Maye Musk ve Binance Ceo’su tarafından desteklenen Radi Caca hakkında bilgi verdim. RACA coin nedir başta olmak üzere merak edilen tüm sorulara yanıt vermeye çalıştım. Eğer Raca coin hakkında aklınızda takılan herhangi bir soru var ise yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Sağlıcakla kalın!

Sorumluluk Reddi : Bu sitede verilen bilgiler haber niteliği taşımaktadır. Herhangi bir kripto para birimini satın alma veya satma yönünde tavsiye içermez. Yatırım kararı almadan önce bilgilerin doğruluğunu farklı kaynaklardan teyit etmek yatırımcının sorumluluğundadır. Yatırım yapmaya karar vermeden önce mali danışmanınızdan destek alın! Böylece ortaya çıkma olasılığı olan kayıpların sizi etkilemesini kontrol altına almış olursunuz.

İlgili :

5/5 - (2 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bitcoin-dominance-nedir

Bitcoin Dominance Nedir? Kripto Piyasasına Etkileri Nelerdir?

dijital oyunlar - sanal oyunlar - kripto oyunlar - cyberpunk 2077 - oyun - siber güvenlik

Dijital Oyun Nedir? Dijital Oyun Hesaplarının Çalınması ve TCK!