in ,

Gala Coin Nedir? Gala Coin Nereden Alınır?

Bu içeriğimizde: Gala coin nedir? Gala coin nereden alınır? sorularının cevaplarına ve Gala Games Projesinin detaylarına yer verdik.

Gala coin nedir?

ERC-20 tabanlı olan Gala coin, blockhain destekli oyunların gelişimini sağlamayı amaçlayan ve oyunların yönetiminde kullanıcıların aktif rol almasını sağlayan Gala Games Projesinin tokenidir.

Gala Games avantajları nelerdir?

  • Bu proje sayesinde blockhain altyapı destekli oyunlar geliştirme fırsatı vardır. Merkeziyetsiz oluşu ve ethereum ağıyla desteklenmesinden ötürü güvenlidir.
  • “Oyna-kazan” mantığıyla gelişmiş olması nedeniyle ilgi çekicidir. Bununla birlikte merkeziyetsiz bir oyun ekosistemi kurmayı amaçlar.
  • Ünlü oyun şirketi Zynga kurucu ortağı olan Eric Schiermeyer tarafından geliştirilen bir projedir. Bundan dolayı da gittikçe genişleyen bir kullanıcı kitlesine sahiptir.
  • Gala Games, projesi için geliştirdiği ilk oyun olan Town Star’da; kullanıcılarından en iyiler arasına giren ilk yüz oyuncuya ödül vermektedir. Ancak ödüller bununla sınırlı değildir.
  • Gala Games, Vox isimli bir NFT koleksiyonu sahibidir. Ancak projenin destek bulduğu blok zincir sayesinde oyuncular NFT takaslarını güvenle gerçekleştirir.
  • Bu projenin geliştiricileri, NFT kazanan oyuncularının NFT’lerine kesinlikle el koyamaz, değiştiremez veya herhangi bir engel koyamaz.
  • Gala token, kullanıcıların oyun oynamasını, oyunların yönetiminde aktif olmalarını ve oyun-içi unsurlarını satın almalarını sağlar.
  • Gala sahipleri, Gala Games mağazasında alışveriş yapmaya hak kazanır. Bununla birlikte oyuncular, Gala tokeni kendi aralarında transfer edebilirler.
  • Bu proje, yeni oyun tasarıları ve güncellemeler için bir oylama yaparak kullanıcıların önerilerine göre hareket edeceğini taahhüt eder.
  • Gala token, ERC-20 altyapısını kullanır fakat BSC altyapısını da destekler.

İlgili:

Gala coin geleceği nasıl olur?

Gala Games, şu an sadece Town Star adlı oyuna sahiptir. Ancak gelecekte oyun sayısını ve türlerini arttırmayı planlıyor. Bununla birlikte Vox isimli bir NFT koleksiyonu sahibidir. Mevcut özellikleri ve gelecekte gerçekleştirmeyi planladığı tasarılarıyla dikkat çeken bu projenin önünün daha açık olduğu öngörülüyor.

Gala madenciliği yapılabilir mi?

Gala tokeninin madenciliği yapılmamaktadır. Ancak Gala Games projesinin destek verdiği oyunları oynayanların bu tokeni kazanma imkânı vardır.

Gala token nereden alınır?

Gala tokeninin alınabileceği bazı platformlar şunlardır: Binance, Coinbase, OKEx, Gate.io, KuCoin ve Paribu.

Uyarı: Bu sitede yer alan kripto para ve kripto para borsalarıyla ilgili içerikler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Storytel Nedir? Nasıl Kullanılır?

AnyDesk Nasıl Kullanılır? Telefonunuzla bilgisayarınıza erişin!

AnyDesk Nasıl Kullanılır? Telefonunuzla Bilgisayarınıza Erişin!