in

Bybit Türkiye Kullanıcılarına Özel Sweat Token Yağmuru!

Sweat Coin Nedir?
Sweat Coin Nedir?

Bybit Türkiye Kullanıcılarına Özel Sweat Token Yağmuru! 

Sweat Economy’nin yerel tokeni SWEAT Bybit Spot Piyasası’nda listelendi! Listelemeye özel 27.500 SWEAT token değerindeki ödül havuzu kullanıcıları bekliyor!

Yeni nesil kripto işlem platformu Bybit, Türkiye’deki kullanıcıların ilgiyle takip ettikleri SWEAT Economy’nin yerel tokeni SWEAT listelemesini Türkiye kullanıcılarına özel ödül yağmuru ile kutluyor.

sweat-economy-bybit
sweat-economy-bybit

120 milyondan fazla kullanıcı ve 13 milyondan fazla sayıda oluşturulan SWEAT cüzdan ile Sweat Economy, sunmayı planladığı staking, itibari para kanalı gibi çok sayıda özellik ile fiziksel aktiviteleri ödüllendirerek daha sağlıklı bir dünya inşa ederken, milyarlarca insanı Web3 ile tanıştırmayı hedefliyor.

Heyecanla beklenen Airdrop etkinliğinin detaylarına Bybit blog altında yer alan etkinlik sayfasından ulaşılabiliyor. 30 Eylül tarihine dek sürecek, Türkiye kullanıcılarına özel etkinlik, kullanıcılara farklı yollardan kazanç sağlama imkanı sunuyor. 

sweat coin
Sweat Token Yağmuru

Alım-Satım İşlemi Yapanlar 20.000 SWEAT Token Değerindeki Ödül Havuzunu Paylaşıyor!

Kampanya dönemi boyunca Bybit Spot Piyasası’nda herhangi bir tutarda ve dilediği coin çiftinde ilk kez alım-satım işlemi gerçekleştirenler, 20.000 SWEAT token değerindeki ödül havuzundan eşit miktarda pay alıyor. Kampanyaya katılmak için Bybit Blog içerisinde yer alan etkinlik sayfası üzerinden ‘Hemen Kaydolun’ butonuna tıklayarak işlemleri gerçekleştirmek yeterli.

Sosyal Medyada Paylaşanlar Kazanıyor: 25 Kişiye 300 SWEAT Token Hediye!

Etkinlik kapsamında ana etkinlik tweetini paylaşanlar da kazanıyor. Bybit Türkiye Twitter hesabını takip edip, Bybit’in kampanyaya ilişkin Twitter gönderisini 3 arkadaşını etiketleyerek paylaşan ve etkinlik sayfasında yer alan formu dolduranlar arasından seçilecek 25 şanslı kullanıcı, kullanıcı başı 300 SWEAT token değerindeki ödülün sahibi olacak.

Etkinlik ve kampanya koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi için Bybit’in resmi web sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

Sweat Economy 1

Bybit Hakkında:

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki perakende ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi Spot ve Vadeli İşlem hizmetleri, madencilik, staking ürünleri ve NFT pazarının yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir kripto para borsası olma taahhüdünü sürdürüyor. Bybit; Formula One yarış takımının, Oracle Red Bull Racing’in, NAVI, Astralis, Alliance ve Virtus.pro e-spor takımlarının, Oracle Red Bull Racing Esports’un, Borussia Dortmund ve Avispa Fukuoka futbol takımlarının partneri olmaktan gurur duyuyor.

5/5 - (1 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

OKG Coin Nedir

OKG Coin Nedir? Nereden Alınır?

iran-hükümeti-sansür

İran Hükümeti Protestolar Nedeniyle Büyük Sansür ve Engellemeler Uyguluyor!