in

Bybit’ten SLG Launchpad’e Özel Kaçırılmayacak Fırsatlar!

slg coin nedir-bybit launchpad
slg coin nedir-bybit launchpad

Bybit’ten SLG Launchpad’e Özel Kaçırılmayacak Fırsatlar!

Global kripto para platformu Bybit’in Türkiye kullanıcılarına özel Land of Conquest kampanyası kapsamında 10.000 $SLG, 500 USDT ve benzersiz NFT’ler katılımcıları bekliyor.

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Bybit, yeni launchpad projesi Land of Conquest’in yerel tokeni SLG ile son dönemin yükselen trendi olan GameFi alanındaki launchpad ve listelemelerine devam ediyor. İlgili: GameFi Nedir? Bybit GameFi Varlıkları Hakkında Bilgiler!

Blockchain tabanlı, oyuncuların kıyamet sonrası çorak bir arazide savaş ve iş stratejisi ile hayatta kalma savaşı üzerine kurgulanan Land Of Conquest (LOC) oyunu, NFT ve Sterlingcoin (SLG) tabanlı bir ‘oyna-kazan’ modeli sunuyor. Oyun ve kripto profesyonelleri tarafından geliştirilen LOC, sunduğu oyun mekanizmaları ve sürdürülebilir ekonomik model ile sürekli yatırımı ve yenilikçi atılımları teşvik ediyor.

bybit-DRIV

Yatırma İşlemi Yapanlar 10.000 SLG’yi Paylaşıyor!

22 Temmuz 2022’ye dek sürecek kampanya kapsamında Bybit’te herhangi bir token cinsinden minimum 5$ değerinde ilk yatırma işlemini gerçekleştirenler, ‘ilk gelen alır’ yöntemiyle 10.000 SLG tokenden payını alacak. 

Katılımcıların, kampanyaya katılımının geçerli olabilmesi için etkinlik sayfası üzerinden “Hemen Kaydolun” butonuna tıklayarak etkinliğe katılmaları gerekli. 

İlgili: Basit Görevler ile Kupon, Trade Ödülü, Para İadesi ve Çok Daha Fazlasını Bybit ile Kazanın!

Sosyal Medyada Paylaşanlar Kazanıyor: 25 Kişiye 120 SLG Hediye!

Sosyal medyadaki paylaşımlarla da kazanç sağlamak mümkün. Bybit Türkiye Twitter hesabını takip edip, Bybit’in kampanyaya ilişkin  gönderisini 3 arkadaşını etiketleyerek paylaşan ve etkinlik sayfasında yer alan formu dolduranlar arasından seçilecek 25 şanslı kişi, kişi başı 120 SLG tokenin sahibi olacak. 

Sorunu Sor, Ödülünü Kazan Etkinliği Gerçekleştirildi!

Bir diğer kampanya ise 18 Temmuz 2022 saat 21.00’de (TSİ) Bybit Türkiye resmî Telegram kanalında gerçekleştirilen AMA (Bana İstediğini Sor) etkinliği oldu. Bu etkinliğe katılan ve soru soran 5 şanslı kullanıcı, kişi başı 100 USDT ödül kazandı. Ayrıca tüm soru soran kullanıcılar arasından çekilişle belirlenen 2 şanslı kullanıcı, birbirinden özel 2 Raindbow Metal NFT’sinin sahibi oldu!

Etkinlik ve kampanya koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi için: https://blog.bybit.com/tr-tr/post/slg-launchpad-e-ozel-10-000-slg-500-usdt-ve-benzersiz-nft-ler-sizi-bekliyor–bltda740f6c5f45c002/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Disney Plus Kullanıcı Deneyimini İyileştiren İpuçları!

facebook - facebook reklamlarını engelleme - facebook reklam engelleme

Facebook Reklam Engelleme Nasıl Yapılır? Basit Bir Rehber!