in

Sweat Coin Nedir? Nereden Alınır?

Sweat Economy 1

Sweat Coin Nedir? Nereden Alınır?

Bu yazımızda: Sweat Economy projesinin özellikleri nelerdir? Sweat coin nereden alınır? Sorularının cevaplarına ve ilgili detaylara yer verdik.

Sweat Coin nedir?

Sweat Economy, blockchain teknolojisinden destek alarak sağlık ve fitness uygulaması geliştiren bir web3 projesidir. Sweat coin ise projenin kripto para birimidir.

sweat coin
Sweat coin nedir?

Sweat Econonomy özellikleri

  • Yürüdükçe kazan” mantığıyla geliştirilmiş olan Sweat uygulaması ile kullanıcılar, adım attıkça token ödülü kazanırlar. Bu proje, insanları gün içerisinde daha fazla hareket etmeye ve sağlıklı bir yaşam sürmeye teşvik eder.
  • Sweat uygulamasını telefonlarına indiren kullanıcılar, telefon yanlarındayken attıkları her adımı nakite dönüştürürler. Sweat Economy, kullanıcılarının hareket ettikçe hem sağlıklı bir yaşam sürmelerini hem de token ödülü kazanmalarını sağlar.
  • Sweat Economy, DAO sistemini kullanır. Bu sayede kullanıcılar, uygulamanın gelişimiyle ilgili alınacak kararlarda söz hakkına sahip olurlar.
Sweat Coin Nedir?
Sweat Coin Nedir?

Sweat Economy nasıl çalışır?

Dünya genelinde 120 milyondan fazla kullanıcısı bulunan proje, ilk olarak 2016 yılında piyasaya sürülmüştü. Bir süre önce de açık kaynak kodlu, şeffaf bir uygulama geliştirerek kullanıcılara hizmet vermeye başlayan Sweat; kullanıcılarının hareket etme verilerini toplar ve bunun karşılığında Sweat token ödülleri verir.

Sweat coin nereden alınır?

Kullanıcılara bir yandan staking imkânı sağlayan, diğer yandan sağlıklı bir yaşamı desteklemek için adım attıkça token ödülü veren Sweat coin, dünyanın en büyük kripto para platformlarından biri olan Bybit borsasında listelendi. Yatırıcımlar, Bybit üzerinden Sweat coin alım satım işlemlerini gerçekleştirebilirler.

bybit 1

Bybit Hakkında

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki perakende ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi Spot ve Vadeli İşlem hizmetleri, madencilik, staking ürünleri ve NFT pazarının yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir kripto para borsası olma taahhüdünü sürdürüyor. Bybit; Formula One yarış takımının, Oracle Red Bull Racing’in, NAVI, Astralis, Alliance ve Virtus.pro e-spor takımlarının, Oracle Red Bull Racing Esports’un, Borussia Dortmund ve Avispa Fukuoka futbol takımlarının partneri olmaktan gurur duyuyor.

İlgili:

Sorumluluk reddi: Bu sitede yer alan kripto para türleri ve kripto para platformlarıyla ilgili içerikler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5/5 - (2 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Altı Şapkalı Düşünme Tekniği nedir?

Altı Şapkalı Düşünme Tekniği Nedir?

Yüksek Boyutlu Dosyalar Telefondan Bilgisayara Nasıl Aktarılır?

Yüksek Boyutlu Dosyaları Telefondan Bilgisayara Aktarma İşlemi Nasıl Yapılır?