in

Project Galaxy Nedir? GAL Token Nereden Alınır?

Project Galaxy Nedir?
Project Galaxy Nedir?

Project Galaxy Nedir? GAL Token Nereden Alınır?

Bu içeriğimizde: Project Galaxy nedir? GAL token nereden alınır? Sorularının cevaplarına ve projeyle ilgili diğer detaylara yer verdik

Project Galaxy nedir?

Project Galaxy, iş birliğine dayalı web3 kimlik bilgisi veri ağıdır. GAL ise projeye ait kripto para birimidir.

Not: Galaxy, çok kısa bir süre önce ismini Galxe olarak yeniden markalaştırdı.

Project Galaxy nasıl çalışır?

Bu proje, web3 girişimcilerinin gelişmiş topluluklar oluşturmaları ve başarılı projeler geliştirmeleri adına kimlik bilgilerinden faydalanmalarını sağlar. Bununla birlikte, veri düzenleyicileri, söz konusu veriler kullanıldığı zaman bir kazanç elde ederler. Aynı zamanda da Project Galaxy ağına katkı sağlarlar.

Galxe
Galxe

Galxe, geliştiriciler için açık bir kimlik bilgisi veri ağı oluşturmak istiyor. Bu amaçla da topluluk üyelerinin, veri ağına dijital kimlik bilgilerini aktarmaları için gerekli olan altyapıyı sağlıyor. Ayrıca bu altyapı, veri kaynakları ile kimlik bilgilerinin küratörlüğünü destekliyor. Bununla birlikte, zincir içi dijital kimlik bilgileri için küratörler, bazı sorgular ya da anlık bilgiler için destek verebilirler. Bunun yanı sıra zincir dışı kimlik bilgileri için de Twitter, Snapshot ve Github gibi dijital platformları veri kaynağı olarak kullanabilirler.

Veri ağına katkıda bulunan küratörlerin sağladığı veriler, Project Galaxy uygulama modüllerinde, Kimlik Bilgisi API’si ve Oracle Motorunda kullandığı zaman, bu küratörler ödül kazanırlar.

GAL token

GAL token

Projeye ait GAL token, dört işleve sahiptir. Bunlar: Yönetişim, Kimlik Bilgisi Oracle Motoru için ödeme, Uygulama Modülleri işlem ücretlerinin ödenmesi, dijital kimlik bilgilerini düzenleme.

Yönetişim: GAL tokenı olan yatırımcılar, projenin gelişimi için alınacak kararlarda söz hakkına sahiplerdir.

Kimlik Bilgisi Oracle Motoru: Proje geliştiricileri, Galaxy Oracle Motorunu kullanarak kimlik bilgisi sorgulamak istediklerinde GAL tokenı ödeme aracı olarak kullanırlar.

Uygulama Modülü Ücretleri: Proje geliştiricileri, Uygulama Modülleri ile Galxe’nin verilerini kullanmak istediklerinde, GAL token ile ödeme yaparlar.

Dijital Kimlik Bilgilerini Düzenleme: Kimlik bilgilerini düzenleyenler, herhangi bir kimlik bilgisi veri kümesinin değerini GAL token ile belirleyebilirler.

Project Galaxy 1

GAL token nereden alınır?

GAL tokenın satın alınabileceği bazı kripto para platformları şunlardır: Bybit, Binance, Huobi Global, Gate.io ve FTX.

İlgili:

Sorumluluk reddi: Bu sitede yer alan kripto para türleri ve kripto para borsalarıyla ilgili içerikler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez.

5/5 - (3 Oy)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ICO nedir - ico nedir - ICO dolandırıcılık mı - ethereum ico'su - blockchain - kripto para - ICO hakkında bilgiler

Blockchain Teknolojisinin Kullanım Alanları Nelerdir?

Oculus Quest Denetleyici Sorunları Nasıl Çözülür?

Oculus Quest Denetleyici Sorunları Nasıl Çözülür?