in

Dolphin Browser Nedir ve Nasıl Çalışır? Dolpin Browser İncelemesi!

dolphin browser nedir - dolphin browser hakkında - dolphin browser incelemesi - dolphin browser 2
dolphin browser nedir - dolphin browser hakkında - dolphin browser incelemesi - dolphin browser 2

Dolphin Browser Nedir? Dolphin Browser sizin için alternatif bir web tarayıcısı olabilir. Android ve iOS akıllı telefonlarda da mevcut. İşte Dolphin Browser hakkında bilmeniz gereken her şey!

Dolphin Browser Nedir?

Dolphin Browser, kullanma şeklinize uyum sağlayan tamamen ücretsiz bir uygulama, bu nedenle özellikleri her zaman kullanışlı diyebilirim. Akıllı telefonlar için en eski web tarayıcılarından birisi ve sekmeli göz atma gibi özellikler sayesinde, çoğu alternatiften çok bir masaüstü tarayıcısında elde ettiğiniz deneyimin aynısını sunuyor.

Tıpkı diğer web tarayıcıları gibi çalışıyor, böylece bir mesajdaki bir bağlantıyı tıkladığınızda bunu varsayılan seçeneğiniz olarak ayarlayabilir ve web içeriğiyle nasıl etkileşimde bulunacağınız konusunda size ekstra seçenekler sunabilir. 

Safari veya Opera ve Firefox gibi popüler Android tarayıcılardan kullanımı genellikle daha hızlı. Denenmesi gereken mobil tarayıcılardan bir tanesi gözüyle bakıyorum.

Dolphin Browser aynı zamanda iPhone ve iPad gibi akıllı telefonlar ve tabletler için de hızlı bir şekilde çalışıyor.

Dolphin Browser Özellikleri Nelerdir? 

Bu browser’da özellik sıkıntısı var dememizin imkanı yok. Mevcut özellikler sayesinde bütün cihazlarınız için oldukça iyi bir alternatif. Bazı web tarayıcılarında flash desteği eksikken Dolphin Browser’da bu özellik de mevcuttur. Masaüstü görünüm özelliği ise kesinlikle Safari’den kat kat iyi.

 • Hareket Kontrolleri: Favori web sitelerinizi bir bağlantı yazmanıza veya yer imlerinize bakmanıza gerek kalmadan mı açmak istiyorsunuz? Bir web sitesini temsil eden hızlı bir tasarım çizmek için hareketler ayarlayabilirsiniz. Oklar çizerek de bir sayfayı yukarı veya aşağı kaydırabilirsiniz. 
 • Sesli Arama: Telefonunuzu sallayın ve yazmak yerine çevrimiçi herhangi bir şey aramak için Dolphin Browser ile konuşabilirsiniz. Hatta “paylaş” diyerek içerik paylaşmanız mümkün. veya “yeni sekme” diyerek yeni sekmeler açabilirsiniz. 
 • İşlevselliği Kaydetme: Web sitelerini Evernote veya Box gibi diğer hizmetlere kaydetmek isteyebilirsiniz. Dolphin Browser, içeriği Evernote’a kırpmak için yerleşik bir işleve sahip. Bu da etiket eklemeyi ve daha sonra bulmayı oldukça kolaylaştırıyor.
 • Senkronizasyon Desteği: Safari ve Chrome’u kullanmanın en iyi nedenlerinden biri, PC veya Mac’te kaldığınız yerden devam edebilmenizdir. Fakat bu özellik Dolphin Browser içerisinde de mevcut.
 • Flash İçeriği : Android’de Dolphin Browser kullanıyorsanız, diğer tarayıcılarda her zaman bir seçenek olmayan Flash içeriğini görüntüleyebilirsiniz.

  Sekmeli Tarayıcı: Farklı web siteleri arasında geçiş yapmak için sekmeleri kullanmayı mı tercih ediyorsunuz? Dolphin Browser böyle bir destek sunarak, sınırlı bir telefon web tarayıcısından çok normal bir masaüstü tarayıcısı gibi hissettirmesini sağlar.
 • Eklenti Desteği: Daha fazla özellik mi istiyorsunuz? Android’de, bir web sitesini bir düğmeye dokunarak PDF olarak kaydetmeyi veya salt metin arayüzüne geçmeyi mümkün kılan ekstra eklentiler indirebilir. Böylece daha kolay okuyabilirsiniz. 

Neden Dolphin Browser Kullanmalıyım? 

Dolphin Browser’ı ana web tarayıcınız olarak ya da Safari veya Chrome’un bir arkadaşı olarak kullanmanın birkaç önemli nedeni var. 

 • Hız: Dolphin Browser genellikle rakiplerinden çok daha hızlıdır. Özellikle Android’de, web sayfalarının çok fazla yüklenme hızını artırmayı vaat eden Jetpack moduna geçirebilirsiniz.
 • Esneklik: Dolphin Browser, hareket kontrolleri ve sekmeli gezinme gibi birçok orijinal özellik sunar. Daha keyifli bir göz atma deneyimi sağlayabilirsiniz. 
 • Farklı: Arkadaşlarınızın duymadığı uygulamaları kullanmayı seviyor olabilirsin! Dolphin Browser bu tür bir uygulamadır. Farklı ve zaten mevcut olan standart web tarayıcılarından hoş bir değişiklik yapıyor.

  Dolphin Browser nedir sorusuna cevap bulduğumuzua göre hemen buraya tıklayarak farklı bir içeriğimizi hızlıca okuyabilirsiniz.

İlgili: Sekuritance Nedir? Siber Güvenliğin Tokenize Hali! Bilinmesi Gereken Her Şey!

İçeriği Oyla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vpn nedir - vpn kullanırken - vpn kullanırken neye dikkat etmeliyim - vpn kullanmak - vpn

VPN Kullanırken Bu 6 Detayı Sakın Unutmayın!

line nedir - line incelemesi - line kullanılır mı

Line Nedir? Line Kullanılır Mı?